Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bloodminister

PTS 0.9.9 - Dyskusja ogólna

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
97 posts
11,891 battles

Wszystko w normie !!!

1.Dlaczego na siłę aktualizuje się gra i instaluje z AUTOMATU w WINDOWS rzeczy których nie chcę od 3 dni ?!?

2.Po aktualizacji gry ,WINDOWS do czyszczenia i ustawiania na nowo?

3.Dlaczego gra ingieruje w ustawienia WINDOWS ,PLIKI TYMCZASOWE ITD ?

4.Nie przywiązuje większej wagi do nagród !!!!Chcę tylko miło i spokojnie pograć w grę !!!!

5. Wsparcie gracza milczy na ten temat tzn ingerencji w ustawienia windows ?

6. Windows twierdzi że sprawdza problem . KTO TU KOGO ROBI W BAMBUKO ?

Players
5 posts
8,334 battles

[...]

co załączę grę na nowo to mi giną zdobyte flagi , kamuflaże , dublony , zakupione i zdobyte okręty  !!!

tylko strata czasu a korzyści zero - bo te sygnały co mają przejść na konto główne to za mało za stracony czas w teście !!!

miałem zdobyty kontener z okrętem poziomu VI i miałem dostać go na konto główne - dostałem ale na konto testowe , ale po 2 tygodniach zabrali mi ten okręt - to po co mam grać w teście skoro mi zabieracie to co zdobyłem !?

się zastanówcie co robicie bo już to zaczyna denerwować po całości i zniechęcać nawet grania na koncie głównym !!!!!

kupiłem 3 okręty za dublony a mi je zabraliście - ani okrętów ani zwrotu dublonów za nie 

zdobyłem flagi pamiątkowe i stałe kamuflaże - też zabraliście

kupiłem za dublony stałe kamuflaże - też zabraliście mi je , oczywiście nie zwróciliście dublonów 

to niech mi jakaś mądra głowa powie po co mam grać w teście  skoro mi zabieracie to co zdobyłem ???

[...]

nie polecę nikomu Testu WoW !!!!

Mało tego zakupiłem na cały rok konto premium - miałem ponad 360 dni premium ostatniego logowania a teraz mi zostało 83 !!! [...] oddajcie mi te dni konta premium [...]

[...] - dosyć że oszukują , wprowadzają w błąd gracza to do tego okradają !!!!!! [...]

EDIT: usunięto wulgaryzmy.

[L-S-D]
Players
2 posts

Kiedy zacznie sie gra  bo to co jest teraz jest farsą gry. WG jest na pozycji straconej rozumiem że tonący hwyta się brzytwy ale ni9e rozumiem szefa tej firmy że pozwala na okradanie jego

Sign in to follow this