Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.9 - Hlášení chyb

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

captain bad-Recuperato piccolo copia.png

Kapitáni!

narazíte-li při testování verze 0.9.9 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[-SEAW]
Players
11 posts
5,764 battles

Zdravím,

Netuším, čo sa deje, ale stále sa mi nepodarilo prihlásiť. Spravil som 4 kontroly integrity, znova som dal hru do výnimiek firewallu a nič nezabralo. Skoro vždy skončím pri Čakaní na autorizáciu a 2x som dostal informáciu, že server je nedostupný. Ak si spomínaš, rovnaké problémy som mal aj s PT 0.9.8 (1. kolo som hlásil, 2. kolo som po dvoch kontrolách rozbehal sám). Kolá 0.9.5 až 0.9.7 boli úplne bezproblémové. PC mám stále ten istý, konfigurácie nezmenené.

Poslal by som aj dxdiag, ale neviem nájsť postup na jeho vygenerovanie (viem, že na fóre niekde je, ale neviem ho nájsť)

Chcem hrať, ale...

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
V 11. 9. 2020 v 15:37 Rampa_McQuaak řekl/a:

Stále chybí mise pro Podzimní sezonu...

Bohužel podzimní sezóna na PT nebude.

Letní sezónou se ukončil jeden rok těchto sezón a do budoucna se uvidí, jestli a jak se v tomto bude pokračovat.

• Bad 1

[CSN]
Community Contributor
257 posts
7,825 battles

To je velké zklamání. Sezóny v PT byly aspoň pro mě velká motivace a každý nový emblém a nová vlajka (a samozřejmě premiová loď) mi udělaly obrovskou radost. Velká škoda, že nepokračujete.

• Cool 1

Alpha Tester
89 posts
12,114 battles
On 9/14/2020 at 12:06 PM, Ma_Ro_01 said:

To je velké zklamání. Sezóny v PT byly aspoň pro mě velká motivace a každý nový emblém a nová vlajka (a samozřejmě premiová loď) mi udělaly obrovskou radost. Velká škoda, že nepokračujete.

Amen, naprostý souhlas

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this