Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.9.9: Runda 2.

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WOB]
Players
4,804 posts
16,397 battles

Skończyły się nagrody w postaci okrętu premium 6T za zrobienie misji w kolejnych trzech PT.

• Cool 1

[ROMT]
Players
375 posts
7,226 battles

To prawda. Widocznie uznali, że za dużo okrętów PRENIUM "bez zapłacenie dublonów" już rozdali, więc mówili "dość". Było to widać w kilku ostatnich mini-eventów, gdzie nie widziałem kolejny okręty VI-VII PRENIUM za szereg misji bojowe. Wielka szkoda.

Teraz dają okręty poziomu VIII w stoczni, ale już nie da się zdobyć bez zapłacenie dublonów.

Brałem udziału tylko w wiosnę i w lecie 2020, a nigdy wcześniej. W sumie zgarnąłem 2 kontenery VI. To lepsze niż nic.

Players
117 posts

Okręty premium zdobywało się za dość intensywną grę na serwerze testowym. Nie ma wątpliwości, że przy takich nagrodach  ilość rozegranych bitew bardzo spadnie. W tej aktualizacji chyba za bardzo nie ma co testować i pewno nie zależy im na dużej ilości graczy. Pytanie co będzie jak wejdzie aktualizacja, która będzie wymagała testowania.

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles

Eh... to znaczy, że wydarzenia "Sezony testu publicznego" dobiegły końca i już nie będą kontynuowane? Nawet wzmianki o tym nie było.

Players
97 posts
11,877 battles

Wszystko w normie !!!

1.Dlaczego na siłę aktualizuje się gra i instaluje z AUTOMATU w WINDOWS rzeczy których nie chcę od 3 dni ?!?

2.Po aktualizacji gry ,WINDOWS do czyszczenia i ustawiania na nowo?

3.Dlaczego gra ingieruje w ustawienia WINDOWS ,PLIKI TYMCZASOWE ITD ?

4.Nie przywiązuje większej wagi do nagród !!!!Chcę tylko miło i spokojnie pograć w grę !!!!

5. Wsparcie gracza milczy na ten temat tzn ingerencji w ustawienia windows ?

6. Windows twierdzi że sprawdza problem . KTO TU KOGO ROBI W BAMBUKO ?

• Cool 1
  • Funny 2

Players
290 posts
15,370 battles

Generalnie nagrody słabe i jak pisaliście brak dalekosiężnej wisienki w postaci kontenera ze statkiem.

Do tego jedno z zadań to gra CV którego słabo trawię.

Więc tym razem Kapitanie: Spocznij i poczekaj na lepsze czasy, może wrócą :)

Players
46 posts
1,655 battles

ingerencja w system windows aż nadto widoczna - a tu lipa - serwer postawiony na linuksie i w sandboxie..
tak więc nie widzą co jest na komputerze...
granie lotniskowcem - szczególnie dla kogoś kto nigdy nie grał lotniskowcem jest serio dużym nadużyciem

ostatnia sprawa - ciekawe kiedy wreszcie władcy tej gry zaczną brac się za sowietów - i ich nazizm

serio mnie nie obchodzi zdanie deweloperów, administratorów i włascicieli gry w momencie kiedy nazizm i faszyzm jest tolerowany - a na to sobie tak samo pozwala społeczność

Sign in to follow this