Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

World of Warships rusza ze swoim pierwszym podcastem

6 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,726 posts

Szykujcie szampana na premierę i dołączcie do nas w zgłębianiu Waszego ulubionego tematu — okrętów wojennych z XX wieku. Jesteśmy już dostępni na największych platformach podcastowych!

Przeczytaj na portalu

[RR1]
Players
1 post
19,048 battles

Witam. a można słuchać własnej muzyki i nie słuchać tego gadania? Nie bardzo mnie to interesuje. :(

[A-Z]
Players
253 posts

Wyłączasz audio w grze i odpalasz własną muzykę w zewnętrznym playerze.

[DK-PL]
Players
2,454 posts
28,489 battles
8 hours ago, The_EURL_Guy said:

Szykujcie szampana na premierę i dołączcie do nas w zgłębianiu Waszego ulubionego tematu — okrętów wojennych z XX wieku. Jesteśmy już dostępni na największych platformach podcastowych!

Przeczytaj na portalu

Super sprawa, tylko mam parę uwag.

Zdecydowanie za cicho są te podcasty w grze, trzeba resztę dźwięków ściszyć prawie na maksa by było je słychać.

Może czegoś nie pamiętam, ale czy da się zapauzować podcast z poziomu gry ? W przerwach pomiędzy bitewkami czasem wyjdę sobie po coś do picia, albo wskoczę alt-Tabem na forum, wtedy też przydałaby się pauza. 

[P-W-C]
Community Contributor
570 posts
4,982 battles
12 hours ago, mickecobra said:

Super sprawa, tylko mam parę uwag.

Zdecydowanie za cicho są te podcasty w grze, trzeba resztę dźwięków ściszyć prawie na maksa by było je słychać.

Może czegoś nie pamiętam, ale czy da się zapauzować podcast z poziomu gry ? W przerwach pomiędzy bitewkami czasem wyjdę sobie po coś do picia, albo wskoczę alt-Tabem na forum, wtedy też przydałaby się pauza. 

Taki mały "protip", jak chcesz aby to co się dzieje w wowsie dalej leciało było słychać to szukasz pliku engine_config.xml w aktualnej aktualizacji i w nim zmieniasz "muteEnabled" na false ;) Ja co aktualizacje muszę to zmieniać, żeby po zminimalizowaniu w trakcie streama czy nagrania był dźwięk :)

• Cool 1

Sign in to follow this