Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PETRPETR

faze

10 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
11 posts
6,572 battles

Moc prosim o radu jak mam preskocit faze na tu novou premiovku dublony mam ale ne cas.Pisi ze to jde ale ja nato neprisel prosim jak na to,

• Funny 1

[WG]
WG Staff
4,114 posts
4,340 battles
V 5. 9. 2020 v 17:16 PETRPETR řekl/a:

Moc prosim o radu jak mam preskocit faze na tu novou premiovku dublony mam ale ne cas.Pisi ze to jde ale ja nato neprisel prosim jak na to,

Pokud si chceš zakupovat jednotlivé fáze za dublony, tak si prvně nakup Starter Packy, které ti to urychlí a přece jenom dostaneš ty fáze za menší cenu než 1750 dublonů za jednu.

Starter pack můžeš zakoupit do té doby, než budeš mít 4 fáze, třeba už z nařízení. Pak už ty fáze půjdou jen kupovat postupně či získávat ty fáze z nařízení...

• Cool 1

Beta Tester
11 posts
6,572 battles

Dekuji za odpoved ale ja tam nenapsal ze uz jsem ten jeden velky koupil a ale ted nevim jak dal ten mali se mne nechce kupovat kdyz nevim jestli to pujde.

[WG]
WG Staff
4,114 posts
4,340 battles
Před 5 minutami PETRPETR řekl/a:

Dekuji za odpoved ale ja tam nenapsal ze uz jsem ten jeden velky koupil a ale ted nevim jak dal ten mali se mne nechce kupovat kdyz nevim jestli to pujde.

Po nákupu obou starter packů se rozhodně objeví tlačítko "Dokončit za dublony"

• Cool 1

Beta Tester
11 posts
6,572 battles

Tak jo funguje  moc dik,nahodou nevis radu o vlastni hudbe ve hre  jak jsem se ptal drive.

[WG]
WG Staff
4,114 posts
4,340 battles

Před 2 hodinami PETRPETR řekl/a:

Tak jo funguje  moc dik,nahodou nevis radu o vlastni hudbe ve hre  jak jsem se ptal drive.

Jdi do složky bin/<VERSION_ID>(nejnovější složka je 2832630/ res / userMusic

tam pak můžeš dát své playlisty

• Cool 1

Sign in to follow this