Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tadeasek6

kdy budou do hry přidány ponorky

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
295 posts
7,432 battles
6 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Doufam, ze ty ponorky pojedes alespon od nizkych tieru a ne ze budes prznit random rovnou s premiovou osmickou jako to prznis ted se Saipanem :cap_old:

zase si slaná? 

Inak tiež by ma to zaujímalo, či budú pridané, lebo ani v reworku schopností kapitána nie sú ponorky ako samostatná trieda.

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles
Před 13 hodinami tadeasek6 řekl/a:

už čekam tři měsíce na ponorky a stále nic

Ponorky jsou stále ve fázi testování. Tudíž je pravděpodobné, že se znovu objeví ve speciálním módu s aplikovanými změnami, které byly oznámeny nedávno...

[PPH]
Players
612 posts
14,003 battles

Já upřímně doufám že se objeví ve speciálním testovacím  modu s aplikovanými změnami.... chvíli pobudu... a pak budou následně spláchnuty do toalety kam patří...:cap_cool:

Chtěl jsem napsat do hajzlu ale nevím zda to tu autocenzura nezedituje:cap_haloween:

• Cool 3

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 32 minutami unhappy360 řekl/a:

zase si slaná? 

Inak tiež by ma to zaujímalo, či budú pridané, lebo ani v reworku schopností kapitána nie sú ponorky ako samostatná trieda.

Kdyby ten prispevek mel alespon nejakou uroven, tak si to treba odpustim ale je to formulovano porvanim nejake smazky o drobny u vylezu z metra na Andelu. 

Kdyz pominu to, ze asi tisickrat zde padlo o ponorkach ze prisla jejich uprava jak vizualni, tak pingovani, ponorovani, hloubky atd a ze budou v nasledujicich aktualizacich hozeny zase v testovacim modu, tak jsou dotazy smerem k zivemu serveru divne. Sam dobre vis, ze momentalne to je rozoracovany kockopes, ktery nemuze jit na ostry server. Tolik ty vase slavne ponorky (zkouseli jste SH? Ja jo a bavi me, ale v tehle arkade by to muselo byt mistrovsky propracovane, abych to prijmul pozitivne)

• Cool 1

[NECRO]
Players
58 posts
9,731 battles

To já se na ponorky naopak těším a doufám, že přijdou brzo. Slibuju si od nich, že konečně plnou vahou převáží nad tím, co mě na lodích ještě baví a utnou to "smiřování se" se stavem hry. V tancích mi takhle kolová vozítka zafungovaly přímo skvěle.

• Cool 3
  • Funny 1

[KIMI]
Beta Tester
246 posts
7,521 battles

Srovnání s kolovými vozítky z WoT je trefně. Vývojáři už si dají sakra pozor, aby neudělali stejnou chybu a radej to budou hodně dlouho testovat a ladit.

• Funny 1

[CSNL]
Players
43 posts
1 hour ago, Vildas said:

Srovnání s kolovými vozítky z WoT je trefně. Vývojáři už si dají sakra pozor, aby neudělali stejnou chybu a radej to budou hodně dlouho testovat a ladit. 

Tak to je nejlepší vtip jakej jsem v poslední době slyšel, aby se vývojáři ve wows snažili něco odladit, testování a ladění dělá ve wows obchodní oddělení.

• Cool 2

[KIMI]
Beta Tester
246 posts
7,521 battles

Když z WoT komunity, v důsledku změny mechaniky, odejde pěkných pár tisíc platících hráčů a kontributorů, tak je to možná tolik netrápí. Ale WoWS oddělení by si asi drbalo hlavu víc.