Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.8 - Hodnocené bitvy

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,163 posts
4,342 battles

WG_SPB_WoWS_Infographic_Release_098_rang_1200x240.jpg

Začátek: Středa 16. září 11:00 SELČ

Konec: Úterý 13. října 10:30 SELČ

Formát: 8 proti 8 při hraní s loděmi X. úrovně.
Odměny: až 5 500 oceli a mnoho dodatečných odměn.
Mapy a režimy: Sever, Moře štěstěny a Řecko v režimu „Nadvláda“, Spící obr a Cesta bojovníka v režimu „Závody ve zbrojení“ a Slzy pouště v režimu „Epicentrum“.

Players
1,201 posts
12,515 battles

Ocel potřebuji, avšak nejsem si jist zda-li jsem ochoten podtoupit muka které s sebou rankedy přinášejí :cap_old:

• Cool 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 2 hodinami Rock_n_Rolf řekl/a:

Ocel potřebuji, avšak nejsem si jist zda-li jsem ochoten podtoupit muka které s sebou rankedy přinášejí :cap_old:

na co ji prosimte potrebujes? Ono uz je Kitakami na place? Ja spis resim druhou polohu, ze nemam za co tu ocel utracet :Smile_glasses:

[MON]
Players
13 posts
13,781 battles

Taky by jste už mohli zrušit neztrácení hvězdy pro nejlepšího při prohře. Jen to motivuje lidi aby brousili kraje mapy a farmili damage na úkor celého týmu. Viz všichni to brousci v Thunderech. 

Players
5,010 posts
30,207 battles
Před 20 hodinami loki51 řekl/a:

Taky by jste už mohli zrušit neztrácení hvězdy pro nejlepšího při prohře. Jen to motivuje lidi aby brousili kraje mapy a farmili damage na úkor celého týmu. Viz všichni to brousci v Thunderech. 

Hvězdu zrušit každopádně, ale to zase bude určitě "jeden z pilířů, na kterém ta hra stojí". Vede to akorát k tomu, že někteří se od začátku šetří, aby pak na konci "vynikli". Bohužel, když se jich v týmu sejde víc, je to tragédie.

S Thundererem nesouhlasím. Vzal jsem ho nakonec do 8 bitev a z těch 8 se 6 vyhrálo. Uznávám, že ten v GK neměl radost za těch pár zapálení, ale nemusel celou dobu kempit.

Spojler

image.thumb.png.b0946fc78c81d3c1a771b0a0bda901ac.pngimage.thumb.png.36cf966e7ecf4882bc8a86d6d1c992e3.png

Bez vlajek. Tohle byla loď, která mi vyhovovala, relativně obratná (oproti Yamatu je to jak sedět v křižníku ) a na kempery platila a něco zmohla. A průměr 37% zásahů není zas tak málo a špatně se dělá od zadní lajny. A jak vidíš, celkem jsem i nafasoval.

[MON]
Players
13 posts
13,781 battles
Před 1 hodinou ims21 řekl/a:

Hvězdu zrušit každopádně, ale to zase bude určitě "jeden z pilířů, na kterém ta hra stojí". Vede to akorát k tomu, že někteří se od začátku šetří, aby pak na konci "vynikli". Bohužel, když se jich v týmu sejde víc, je to tragédie.

S Thundererem nesouhlasím. Vzal jsem ho nakonec do 8 bitev a z těch 8 se 6 vyhrálo. Uznávám, že ten v GK neměl radost za těch pár zapálení, ale nemusel celou dobu kempit.

Skrýt obsah

image.thumb.png.b0946fc78c81d3c1a771b0a0bda901ac.pngimage.thumb.png.36cf966e7ecf4882bc8a86d6d1c992e3.png

Bez vlajek. Tohle byla loď, která mi vyhovovala, relativně obratná (oproti Yamatu je to jak sedět v křižníku ) a na kempery platila a něco zmohla. A průměr 37% zásahů není zas tak málo a špatně se dělá od zadní lajny. A jak vidíš, celkem jsem i nafasoval.

Čest výjimkám bohužel to ale většinou jsou hráči co bloumají někde na okraji. Neříkám že Thunderer je špatná loď jen v 80% bitev je to handicap pro tým. Stejně jako třeba Yoshino. Ale obecné to není. S každou lodí se dá sehrát dobrá bitva. 

• Cool 1

Sign in to follow this