Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.8 - Hlášení chyb

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Důležité: Stále však hlavní cestou hlášení bugu v live verzi je vytváření tiketů Hlášení chyb na Hráčské podpoře!

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

Beta Tester
5 posts
201 battles

Zdravím.Mám dotaz ohledně přihlášení do hry.Po poslední aktualizaci se mi hra načte,ale potom se objeví základní obrazovka a nápis waiting for athorization.A nic jiného se neděje.Co s tím?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,842 posts
14,126 battles

Už to bylo po minulém patchi zkus pohledat. 

Není to stejný problém? 

[CRYO]
Players
140 posts
21,637 battles

Kampan  5 epoch námořnictva,  ve druhé misi v druhém kole je v popisu uveden úkol na 2 000 000 kreditů, ale počítadlo je nastaveno na 20 000 000. 

beru zpět, je to správně

epoch.jpg

Edited by 8ka
procitnutí

[U333]
Players
111 posts
10,192 battles

Ahoj Já nevím jestli jsem někde přehlédnul nějaké nastavení , nebo jestli jde o chybu, ale ve hře špatně vidím nabíjení děl , ale hlavně nabíjení torpédometů probíhá uplně neviditelně.

Jestli jsem přehlídnul nějaký nastavení grafiky tak sory za spam.

( v nastavení je zapnuté zobrazení nabíjení torpédometů a je skutečně zobrazeno , ale je strašně průhledný a tak není vidět )

shot-20.09.12_10.11.52-0259.jpg

[CSN]
Community Contributor
245 posts
6,875 battles
Před 22 hodinami Gremlaja řekl/a:

Ahoj Já nevím jestli jsem někde přehlédnul nějaké nastavení , nebo jestli jde o chybu, ale ve hře špatně vidím nabíjení děl , ale hlavně nabíjení torpédometů probíhá uplně neviditelně.

Jestli jsem přehlídnul nějaký nastavení grafiky tak sory za spam.

( v nastavení je zapnuté zobrazení nabíjení torpédometů a je skutečně zobrazeno , ale je strašně průhledný a tak není vidět )

Pokud máš vybránu hlavní baterii, tak torpédomety jsou sice vidět, ale "pohasnou", když by sis vybral zpět torpédomety, tak se ti přesunou a hned jsou vidět lépe, naproti tomu hlavní baterie "pohasne". Prostě to, co máš zrovna vybrané, tak svítí a je vidět o něco víc.

Players
5,014 posts
30,207 battles

A zřetelněji to vidíš na tom symbolu torpéd - kde máš momentálně "23"

[U333]
Players
111 posts
10,192 battles

Dik za odpověd. já mám ale problém, že u torpédoborce střílím baterií až do okamžiku , kdy mám nabité torpédomety, ale já za současného stavu nevidím že mám torpédomety nabité! ( chvílema to na tý vrchní řadě opravdu není vůbec vidět )

Takže já nebudu vůbec střílet baterií a budu čekat v klidu minutu a půl až se torpéda nabijou? To budou mít spoluhráči radost!

Navíc když se neustále mění poloha ukazatelů nabíjení tak to moc nepomáhá! 

Players
5,014 posts
30,207 battles

Já s tím nemám nejmenší problém ... zelená je vidět vždy dobře. 

[T-N-T]
Players
1,223 posts
4,316 battles
4 hours ago, Gremlaja said:

Dik za odpověd. já mám ale problém, že u torpédoborce střílím baterií až do okamžiku , kdy mám nabité torpédomety, ale já za současného stavu nevidím že mám torpédomety nabité! ( chvílema to na tý vrchní řadě opravdu není vůbec vidět )

Takže já nebudu vůbec střílet baterií a budu čekat v klidu minutu a půl až se torpéda nabijou? To budou mít spoluhráči radost!

Navíc když se neustále mění poloha ukazatelů nabíjení tak to moc nepomáhá! 

Zkus si změnit nastavení grafiky na barvoslepé. Ve wot to jde  

• Cool 2

[U333]
Players
111 posts
10,192 battles
On 9/13/2020 at 3:58 PM, Endala said:

Zkus si změnit nastavení grafiky na barvoslepé. Ve wot to jde  

Dik za nápad v jednom tom nastavení to je o něco lepší a dá se to tak spolehlivě sledovat i při palbě baterií.:cap_like:

• Cool 1

[HUG]
Players
77 posts
16,178 battles

Zdravím,
omlouvám se ale mám problém s podporou WOW ohledně kampaně 5 epoch námořnictva. Stručně řečeno, odjel jsem misi s Edinburghem, abych splnil ve 4. misi 6. úkol - obdržel 540 000 potenciálního poškození. Zdařilo se - obdržel jsem 635 450. Zapsalo se mi tam ale jen 25 909 - což bylo číslo zásahů mé hlavní baterie. Protože je to podle mně blbě nastavené - nebo je v tom jiný problém, obrátil jsem se na podporu. A po dvou dnech konverzace jsem se dozvěděl, že jsem nesplnil podmínky mise, protože jsem jel s Vladivostokem. To je ale zkrátka nemožné - nikdy jsem tuhle loď neměl, fakt!  
Třeba jsem ale blázen já a oni to interpretují správně. Konverzaci i se zaslanými přílohami přikládám pro přehlednost v .doc souboru. Report a další soubory přidávám navíc zvlášť.

20200923_002307_PBSC108-Edinburgh_16_OC_bees_to_honey.wowsreplay

20200923_004347.zip

mise - špatná interpretace.PNG

potenciální poškození.jpg

potenciální poškození_nebo zásahyhlbaterie1.jpg

problém s EdinburghemDOC.doc

Edited by hugys14
SPATNY OBRAzek

[HUG]
Players
77 posts
16,178 battles

Jen ještě dodám, že právě Vladivostok mě potopil a přidávám ještě printscreen konverzace s podporou (přepis včetně příloh je v souboru "problém s EdinburghemDOC" na konci předchozího příspěvku).

vyřešeno - konverzace s  podporou.jpg

Edited by hugys14
upřesnění

[NJORD]
[NJORD]
Players
11 posts
20,473 battles

žabáku měl bych drobnou reklamaci k překladu: v kampani Pět epoch námořnictva je v 6. úkole 4. nařízení špatný překlad: je tam obdržte 540k HP potenciálního poškození, ale počítá to poškození děly hlavní baterie.

• Boring 1

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
V 27. 9. 2020 v 15:37 Vorta44 řekl/a:

žabáku měl bych drobnou reklamaci k překladu: v kampani Pět epoch námořnictva je v 6. úkole 4. nařízení špatný překlad: je tam obdržte 540k HP potenciálního poškození, ale počítá to poškození děly hlavní baterie.

Ano. Bohužel je to chybka, která bude opravena v aktualizaci 0.9.9, která příjde tento týden.

Players
5,014 posts
30,207 battles

@Vorta44 - ukázka kompetentnosti podpory WG. Nezapomeň jim pak vyplnit dotazník, jak jsi byl spokojen s podporou. Já myslím, že buď odpovídá "russian AI" nebo chlapci z inkluze.

• Cool 1

[HUG]
Players
77 posts
16,178 battles
Před 19 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ano. Bohužel je to chybka, která bude opravena v aktualizaci 0.9.9, která příjde tento týden.

Žábáku, prosím, jak bys Ty reagoval v případě, že z Tebe udělá podpora WOW blbečka, který neví s kterou lodí hrál, místo aby přiznala tuto chybu v překladu (viz. moje příspěvky z pátku 25. 9.)? 
Děkuji za odpověď,

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
Před 3 hodinami hugys14 řekl/a:

Žábáku, prosím, jak bys Ty reagoval v případě, že z Tebe udělá podpora WOW blbečka, který neví s kterou lodí hrál, místo aby přiznala tuto chybu v překladu (viz. moje příspěvky z pátku 25. 9.)? 
Děkuji za odpověď,

V tomhle bych se chtěl za kolegy omluvit, jelikož to tam trochu nezvládli, bohužel. Z tvých prvních screenshotů nešlo vidět, že jsi měl Edinburga a v té době ještě nevěděli o tomto problému. Nicméně v době, kdy jsi jim dal replay už udělali chybu, kdy ti odpovídali to samé, byť bylo z replaye zřetelné, že jsi hrál s Edinburgem. Patrně se do toho sami zamotali a celé se jim to nějak nepovedlo.

Ještě jednou se tedy omlouvám za styl vyřízení toho tiketu. :Smile_facepalm:

Jo jen jedna věc, sice ta konverzace je nečitelná, ale prosímtě do budoucna zde nedávej záznamy z konverzace s herní podporou, to je proti pravidlům fóra. Když bys měl stížnost, tak klidně za mnou, já si celý ten tiket dohledám. Díky

• Cool 1

[HUG]
Players
77 posts
16,178 battles
Před 1 minutou YabbaCoe řekl/a:

V tomhle bych se chtěl za kolegy omluvit, jelikož to tam trochu nezvládli, bohužel. Z tvých prvních screenshotů nešlo vidět, že jsi měl Edinburga a v té době ještě nevěděli o tomto problému. Nicméně v době, kdy jsi jim dal replay už udělali chybu, kdy ti odpovídali to samé, byť bylo z replaye zřetelné, že jsi hrál s Edinburgem. Patrně se do toho sami zamotali a celé se jim to nějak nepovedlo.

Ještě jednou se tedy omlouvám za styl vyřízení toho tiketu. :Smile_facepalm:

Jo jen jedna věc, sice ta konverzace je nečitelná, ale prosímtě do budoucna zde nedávej záznamy z konverzace s herní podporou, to je proti pravidlům fóra. Když bys měl stížnost, tak klidně za mnou, já si celý ten tiket dohledám. Díky

Díky moc za reakci a omluvu. A já se omlouvám za přidání konverzace (přiznám se, nečetl jsem pravidla fóra), v tomhle případě to byla podstata věci, proto jsem to dával. 

Players
1,681 posts
9,519 battles

zase zacal objevovat vas stary znamy bug ze pri zoomu a naslednem vraceni do normalniho pohledu, kdyz to udelam truchu rychleji za sebou dvakrat, tak se pohled hodi nekam na kraj mapy. Super hlavne pri soubojich 1vs1, doporucuji vyzkouset.

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles

Aktualizace 0.9.9 se již objevila na EU serveru. Z tohoto důvodu zamykám toto vlákno a hodím jej do archivu. Děkuji za pochopení :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this