Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Stocznia: budowa Anchorage

35 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,619 posts
15,493 battles
3 hours ago, killer6778 said:

Co tu czytać kolejne dno żeby wydoić z nas kasę a dyrektywy pewnie mega trudne

zglaszam do płokułatuły

• Cool 2
  • Bad 1

[GOFER]
Players
1,568 posts
9,585 battles
21 minutes ago, P4wel_ said:

Kolejny syf dla nierobów, którzy mają mnóstwo czasu.

biedny, przepracowany, styrany zyciem ale zeby na forum ponarzekac czas zawsze sie znajdzie

wracaj pawelku do roboty, bo wieczor zaraz, a ty przeciez nierobem nie jestes

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

Players
1 post
13,891 battles

Tanio nie jest ale zapoluje na tego krążka..... będzie do kolekcji może podejdzie i da się tym grać😁

[PL_RP]
Alpha Tester
916 posts
15,542 battles

co tak naprawdę dają pakiety startowe tzn czy dają dodatkowe bonusy czy tylko przeskoczenie poziomów ?

[ISEN]
Moderator
4,804 posts
23 minutes ago, w_wilk said:

co tak naprawdę dają pakiety startowe tzn czy dają dodatkowe bonusy czy tylko przeskoczenie poziomów ?

Przeskoczenie poziomów. 

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,215 posts
20,903 battles
18 minutes ago, w_wilk said:

Za 3000 Dublonów daje ci tylko obniżkę ceny z 3500 na 3000 a ten za 8000 daje dodatkowo Punkty Badawcze za każdą nadprogramową fazę budowy. Jest 20 faz a za 8000 dublonów masz już 8 faz zrobionych czyli robisz 12 faz z misji Maratonu i masz okręt w porcie. Jednak misji na fazy w Maratonie jest 18 więc z 6 dodatkowych faz dostajesz punkty badawcze. Tak było już ze Stalą za Odina. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

• Cool 1

[PL_RP]
Alpha Tester
916 posts
15,542 battles
1 godzinę temu, Marblehead_1 napisał:

Za 3000 Dublonów daje ci tylko obniżkę ceny z 3500 na 3000 a ten za 8000 daje dodatkowo Punkty Badawcze za każdą nadprogramową fazę budowy. Jest 20 faz a za 8000 dublonów masz już 8 faz zrobionych czyli robisz 12 faz z misji Maratonu i masz okręt w porcie. Jednak misji na fazy w Maratonie jest 18 więc z 6 dodatkowych faz dostajesz punkty badawcze. Tak było już ze Stalą za Odina. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Z opisu niestety to tak jasno nie wygląda, opcja z dostaniem punktów badawczych jest pewna tylko jeżeli wykupisz wszystkie etapy :Smile-_tongue:

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,215 posts
20,903 battles
7 minutes ago, w_wilk said:

Z opisu niestety to tak jasno nie wygląda, opcja z dostaniem punktów badawczych jest pewna tylko jeżeli wykupisz wszystkie etapy :Smile-_tongue:

Przy Odinie wykupiłem "tylko" pakiet za 8k dublonów czyli 8 pierwszych etapów i potem miałem zwrot w Stali za wykonanie 6 ostatnich etapów z misji. Tutaj nie mam zamiaru sprawdzać.

[SONNE]
Players
169 posts
11 hours ago, Marblehead_1 said:

Przy Odinie wykupiłem "tylko" pakiet za 8k dublonów czyli 8 pierwszych etapów i potem miałem zwrot w Stali za wykonanie 6 ostatnich etapów z misji. Tutaj nie mam zamiaru sprawdzać.

I co ci to dało kasę wydałeś i nie masz nic z tego ,po co pakować kasę w grę z której nic nie ma lepiej zainwestować ją i mieć potem zyski

• Cool 1

[TF16]
Players
2,261 posts
21,774 battles
6 minutes ago, killer6778 said:

I co ci to dało kasę wydałeś i nie masz nic z tego ,po co pakować kasę w grę z której nic nie ma lepiej zainwestować ją i mieć potem zyski

Czy to są Twoje pieniądze? G cię obchodzi na co ktoś je wydaje. Popłacz sobie jeszcze. 

• Cool 2
  • Funny 1

[ISEN]
Beta Tester
4,706 posts
14,364 battles
11 hours ago, Marblehead_1 said:

a po co wydawać, mi wypadło z sk 4500 więc akurat jest na Anco

też nie mam zamiaru więcej dokupować bo punkty mnie raczej nie interesują, ale jak vby była stal znowu to pewnie pakiet jakiś bym brał

• Cool 2

Players
2,619 posts
15,493 battles
20 minutes ago, killer6778 said:

to po ch.j grasz i tu siedzisz

idz z innymi sebixami pod smietnik i wydaj ta kase na harnasie

• Cool 2
  • Funny 2
  • Bad 1

[SONNE]
Players
169 posts
53 minutes ago, zdzislawdyrma said:

to po ch.j grasz i tu siedzisz

idz z innymi sebixami pod smietnik i wydaj ta kase na harnasie

Gram dla zabicia czasu widać jak jest pandemia w Polsce skoro kogoś stać pakować kase w gre

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
240 posts
18,554 battles
11 minut temu, killer6778 napisał:

Gram dla zabicia czasu widać jak jest pandemia w Polsce skoro kogoś stać pakować kase w gre

Chłopie zamiast inwestować, tracisz czas pisząc na forum. Kogoś pouczasz, a poważne inwestycje czekają na ciebie.

Wall-Street-giełda-4.jpg

• Cool 2
  • Bad 1

[TF16]
Players
2,261 posts
21,774 battles
38 minutes ago, killer6778 said:

po raz kolejny, wielkie G ci do tego na co ktoś wydaje swoją kasę.

• Cool 1
  • Bad 1

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,213 posts
19,048 battles
20 hours ago, killer6778 said:

Co tu czytać kolejne dno żeby wydoić z nas kasę a dyrektywy pewnie mega trudne

Oczywiście, że tak. Przy Twoich wynikach każda dyrektywa jest mega trudna. 

"Wygraj 5 bitew"  - Uuu, srogo, skomplikowane.

"Przeżyj chociaż jedną bitwę" - ciężko osiągnąć.

"Wejdź do bitwy losowej" - o, może tu by się udało.

• Funny 5

[O-R-P]
Players
2,215 posts
20,903 battles
1 hour ago, ILovePlayCV said:

a po co wydawać, mi wypadło z sk 4500 więc akurat jest na Anco

też nie mam zamiaru więcej dokupować bo punkty mnie raczej nie interesują, ale jak vby była stal znowu to pewnie pakiet jakiś bym brał

Tak samo, SK dały dublony więc Anchorage jest za darmo a za samo granie bez spinania się go zrobi. Jeśli faktycznie nowe CB mają być na TVIII jak gdzieś słyszałem to może się przyda?

Pracuję i zarabiam więc stać mnie na różne drobne przyjemności. Na modelarstwo i muzykę wydaję sporo więcej a samą grę czasem można zasponsorować. A jak ktoś tego nie rozumie, to nie mój problem.

Przypomina mi się pewna historia z innej gry o community tak ze 30-50 razy większym od naszego WoWsika w którą również grywam. Był sobie pan X, który bardzo lubił grę Y, niestety jednak devsi gry Y nijak nie chcieli posłuchać pomysłów owego X a na dodatek zrobili pewną postać w owej grze, która wyjątkowo nie spodobała się owemu graczowi. Wyjątkowo nie spodobała bo X miał jedyną słuszną koncepcję ma się rozumieć. Ten za to zaczął opluwać ową produkcję na wszelkich możliwych mediach, discordach, fb, redditach, stronach recenzji czyniąc z tego niemal misję życia jadąc po graczach owej produkcji ( szczególnie płacących choć w tamtej grze płaci się jeśli już tylko za elementy wizualne jak skiny bez wpływu na rozgrywkę ) i atakując dosłownie wszystko. Nie muszę ukrywać faktu, że nie uzyskał tym absolutnie nic.

• Cool 1

[SONNE]
Players
169 posts
18 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

po raz kolejny, wielkie G ci do tego na co ktoś wydaje swoją kasę.

A wydawaj na co chcesz tylko potem pochwal się w necie ile wydałeś żeby nie mówili że w kraju jest źle a wielkie g to ty jesteś 

[SONNE]
Players
169 posts
16 minutes ago, Marblehead_1 said:

Tak samo, SK dały dublony więc Anchorage jest za darmo a za samo granie bez spinania się go zrobi. Jeśli faktycznie nowe CB mają być na TVIII jak gdzieś słyszałem to może się przyda?

Pracuję i zarabiam więc stać mnie na różne drobne przyjemności. Na modelarstwo i muzykę wydaję sporo więcej a samą grę czasem można zasponsorować. A jak ktoś tego nie rozumie, to nie mój problem.

Przypomina mi się pewna historia z innej gry o community tak ze 30-50 razy większym od naszego WoWsika w którą również grywam. Był sobie pan X, który bardzo lubił grę Y, niestety jednak devsi gry Y nijak nie chcieli posłuchać pomysłów owego X a na dodatek zrobili pewną postać w owej grze, która wyjątkowo nie spodobała się owemu graczowi. Wyjątkowo nie spodobała bo X miał jedyną słuszną koncepcję ma się rozumieć. Ten za to zaczął opluwać ową produkcję na wszelkich możliwych mediach, discordach, fb, redditach, stronach recenzji czyniąc z tego niemal misję życia jadąc po graczach owej produkcji ( szczególnie płacących choć w tamtej grze płaci się jeśli już tylko za elementy wizualne jak skiny bez wpływu na rozgrywkę ) i atakując dosłownie wszystko. Nie muszę ukrywać faktu, że nie uzyskał tym absolutnie nic.

Twoja kasa 

Players
2,619 posts
15,493 battles

dwa ulubione hobby polaczkow

zagladanie  innym do portfela i sypialni

• Cool 2
  • Funny 1

Sign in to follow this