Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.9.8

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles

Zapowiada się interesująco. W końcu jest jakiś normalny event, gdzie nie musimy płacić dublonów za większości nagrody.

Co do stocznia... Wiadomo, że znowu musimy zapłacić 3500 dublonów za ostatnie 2 fazy budowy okrętu VIII. Znowu... Ale co widziałem w bety testu, to istniał promocja na start, gdzie do wyboru mamy 3000 dublonów albo 7000 dublonów do zapłacenie. Za 3000 dublonów na start możemy odblokować 3 pierwsze fazy budowy, czyli o 500 dublonów mniej plus 1 faza (600 punkty badawcze na bonus).

Ale dla kogoś, kto posiada sporo okrętów X, ten ma spore szanse, że zgarnie ponad 3000 dublonów za darmo i może zbudować okrętu VIII. To lepsze niż 1% szanse na losowany okrętu PRENIUM od superkontener.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
465 posts
15,059 battles

Co roku coraz gorsze nagrody na jubileusz. 2 lata temu był to od t5 9oraz wszystkei premium ponizej) do t8 węgiel a 9 i 10 stal. W ubiegłym roku wegiel, stal ale tylko za t9  i superkontenery z chłamem. Teraz tylko kamo paczki i super chłam w superkontenerach.

• Bad 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles
54 minuty temu, Barwena napisał:

Co roku coraz gorsze nagrody na jubileusz. 2 lata temu był to od t5 9oraz wszystkei premium ponizej) do t8 węgiel a 9 i 10 stal. W ubiegłym roku wegiel, stal ale tylko za t9  i superkontenery z chłamem. Teraz tylko kamo paczki i super chłam w superkontenerach.

Chyba Ci się pomyliło ze śnieżynkami i eventem bożonarodzeniowym/noworocznym :cap_hmm:.

• Cool 3

[SDS7]
Players
135 posts
7,629 battles
19 godzin temu, SirXenon_36 napisał:

Zapowiada się interesująco. W końcu jest jakiś normalny event, gdzie nie musimy płacić dublonów za większości nagrody.

Co do stocznia... Wiadomo, że znowu musimy zapłacić 3500 dublonów za ostatnie 2 fazy budowy okrętu VIII. Znowu... Ale co widziałem w bety testu, to istniał promocja na start, gdzie do wyboru mamy 3000 dublonów albo 7000 dublonów do zapłacenie. Za 3000 dublonów na start możemy odblokować 3 pierwsze fazy budowy, czyli o 500 dublonów mniej plus 1 faza (600 punkty badawcze na bonus).

Ale dla kogoś, kto posiada sporo okrętów X, ten ma spore szanse, że zgarnie ponad 3000 dublonów za darmo i może zbudować okrętu VIII. To lepsze niż 1% szanse na losowany okrętu PRENIUM od superkontener.

Wygląda interesująco to fakt, zawsze coś tam będzie można uzbierać. Szkoda tylko, że finalna nagroda, która była super czyli tier 8 krążek Anchorage został tak mocno znerfiony, fakt był za mocny jak  na dym + torpedy ale teraz to średniak, AP pociski to takie same jak ma Tier 7 New Orlean, dymek zszedł z 124 do 104 s, penetracja zmniejszona, tylko prędkość pocisków zwiększono z 762 do 853 m/s; No nie wiem czy wydam te dublony teraz, żeby mieć dymek na amerykańskim krążku :)

[DK-PL]
Players
2,454 posts
28,489 battles
3 hours ago, Morski_Dzik said:

penetracja zmniejszona, tylko prędkość pocisków zwiększono z 762 do 853 m/s

To raczej logiczne, pewnie te 762 to były SHSy z Balti, Buffalo i Desa. Zaś 853 to "zwykłe" early-war AP.

Sign in to follow this