Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Clemson84

Doświadczony gracz szuka klanu

9 comments in this topic

Recommended Posts

[KOTST]
Players
53 posts
13,883 battles

Idę na stateczkową emeryturę

W porcie 40 okrętów X Tieru

To ma być gierka do włączenia wieczorkiem zagrania paru bitew for fun, a nie drugie życie.
Na dywizjony i zmuszanie do gry w nich mam wyjebane(Jak ktoś lubi to niech je sobie gra)
Bardzo chętnie pogram klanówki, bo jestem ciągle pazerny na stal.

Link do statystyk https://wows-numbers.com/pl/player/531121428,Clemson84PL/

Pzdr.

Community Contributor
178 posts
11,523 battles

Ja osobiście polecam tego zawodnika !

Dostępność na klanówkach godna podziwu, bardzo spokojny i ogarnięty gracz,

Jak ktoś szuka operatora dedosa to się nie zawiedzie ;)

• Cool 1

[BASIC]
[BASIC]
Players
75 posts
8,379 battles

Hejka.

Złożę w imieniu naszego Klanu zaproszenie dla Ciebie, chociaż nie ukrywam, że poprzednie oferty są z pewnością bardziej atrakcyjne dla tak dobrego gracza, jak Ty.

My jesteśmy klanem aktywnym pod kątem gry, logowania się, aktywnych graczy. Natomiast nie mamy tak naprawdę żadnych wymagań. Oprócz właśnie wspólnego zbierania ropy. I co prawda na naszym czacie klanowym sporo się dzieje i zbieramy się spontanicznie na jakieś gry w dywizjonie - czy czasem nawet na klanówki - to jednak naprawdę robimy to tylko dla zabawy, a nie spinamy zadów. I tu bym był z Tobą szczery - póki co sukcesów w tych klanówkach większych nie odnieśliśmy, dla nas sukcesem jest zwykle zebranie tej siódemki chętnych i wspólne zagranie, na żywioł. Co się na stal w większych ilościach póki co nie przekłada (ale może się coś by zmieniło z Twoim przyjściem? ) 
Nie mamy nawet Discorda. 

Jesteśmy dość zgraną, fajną paką przypadkowych Kapitanów, z dużymi rozbieżnościami w umiejętnościach i różnym stanem posiadania. Mamy kilku "starych wyg", ale są też gracze nowi. Są gracze grający na dobrym poziomie, ale mamy też przysłowiowych "pomidorów".
Nam z tym dobrze, a jeśli Ciebie w jakiś sposób interesuje dołączenie do nas (baza rozbudowana) to oczywiście zapraszamy! 

Sign in to follow this