Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Jubileusz World of Warships!

29 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,724 posts

World of Warships świętuje swój piąty jubileusz. Czeka na Was nowa kampania, kolekcja, premie za pierwsze zwycięstwo oraz nowy, tymczasowy typ bitwy!

Przeczytaj na portalu
  • Cool 2

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles

Zapowiada się interesujący event. Dobrze, że prezenty za pierwsze zwycięstwo dla wszystkie okrętów są nadal same, a nie gorsze.

[MIRKO]
Players
17 posts
13,790 battles

Jeśli ktoś nie ogarnia ile może zdobyć Super kontenerów, kontenerów i kamuflaży to ta stronka może się przydać: https://whaling.in.fkn.space/

image.thumb.png.15ab1bfddef887f62bd273930266f9a9.png

Jak dobrze pójdzie to do powyższego dojdzie jeszcze jeden SC i może z 3 zwykłe kontenerki prezenty :D

350+ bitew do zrobienia na coopach... :cap_rambo::cap_old:

• Cool 2

[GIZM0]
Players
184 posts
6,436 battles
1 godzinę temu, Informatyk_fanatyk napisał:

Jeśli ktoś nie ogarnia ile może zdobyć Super kontenerów, kontenerów i kamuflaży to ta stronka może się przydać: https://whaling.in.fkn.space/

image.thumb.png.15ab1bfddef887f62bd273930266f9a9.png

Jak dobrze pójdzie to do powyższego dojdzie jeszcze jeden SC i może z 3 zwykłe kontenerki prezenty :D

350+ bitew do zrobienia na coopach... :cap_rambo::cap_old:

image.thumb.png.c329569e10106562700e6f465133741c.pngimage.thumb.png.37b7694e89f2158d485b70b76b996a19.png

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles

A ja mogę zdobyć 9 superkontenerów i 20 kontenerki prezenty, o 138 szt. kamuflaże eventowe nie wspomnę. Zaraz mogę kupić też okręty X za wolne PD i za węgla, więc dojdą jeszcze 2 superkontenerów. Okręt X za stal brakuje mi tylko 3,500 jednostki.

W tym miesiącu mogę zdołać grindować i kupić 2 zwykłe okrętów X. Specjalne flagi od kontenerki prezenty znacznie ułatwiają mi zadanie. W sumie 11-13 superkontenerów. Nie jest tak źle i to całkiem sporo dla kogoś takiego jak ja, co zacząłem grę WoW od lato 2019. Poprzedni event mogłem zdobyć tylko zaledwie 1 superkontener.

[E--C]
Players
844 posts
13,367 battles

Wszystko fajnie, kampania na stałe i kolekcja git. Ale [marudzenie] dlaczego perma-kamo znowu na TIX? Stało by się coś, jakby dali na TX? Ech... [/marudzenie].

PS. Co z okrętami po resecie w agencji? Nie będą się liczyć, w przeciwieństwie do ubiegłego roku?

• Cool 1

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
31 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Wszystko fajnie, kampania na stałe i kolekcja git. Ale [marudzenie] dlaczego perma-kamo znowu na TIX? Stało by się coś, jakby dali na TX? Ech... [/marudzenie].

PS. Co z okrętami po resecie w agencji? Nie będą się liczyć, w przeciwieństwie do ubiegłego roku?

Nie ma o czym marudzić. Ciesz się, że to nie są kamuflaże poziomu VI-VII, ani kamuflaże za misji bojowe, które można ukończyć tylko za pomocą najnowsze okręty PRENIUM (mikropłatności). To są aż DWIE kamuflaże na poziomie IX za misji bojowe dla KAŻDEGO, a normalnie kosztują niemało dublonów. To już coś. Co do kamuflaż X, to prawdopodobnie będzie w evencie Halloween, który ukaże się jeszcze w jesieni 2020. Ostatni eventowy kamuflaż X zdobyłem właśnie dzięki Halloween (plus kamuflaż VIII i IX) i to bez zapłacenie prawdziwe pieniędzy.

Okazja na kamuflaż X będzie później czy prędzej. Chyba że ... wylosujesz sporo dublonów od superkontenerów i za to możesz kupić dowolny kamuflaż X. Im więcej masz okrętów X, tym lepiej dla Ciebie.

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
28 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Niestety. Nie będą się liczyć. Musisz to brać pod uwadze.

[E--C]
Players
844 posts
13,367 battles
2 minutes ago, SirXenon_36 said:

Nie ma o czym marudzić

Właśnie jest o czym marudzić (w moim przypadku. ;)) Kamuflaży do TVIII czy TIX mam więcej, niż okrętów na których chciałbym ich użyć... Do samego Bismarcka mam 3 PC.:cap_haloween:

3 minutes ago, SirXenon_36 said:

Co do kamuflaże X, to prawdopodobnie będzie w evencie Halloween,

Jedyny kamuflaż TX, jaki udało mi się wyciągnąć, to z Dzikiej fali dla Harugumo. Cóż, moje szczęście.

4 minutes ago, SirXenon_36 said:

Chyba że ... wylosujesz sporo dublonów od superkontenerów i za to możesz kupić dowolny kamuflaż X

Już o tym pisałem: W tamtą rocznicę tak miałem. Na kamuflaż i parę pierdół starczyło.

[E--C]
Players
844 posts
13,367 battles
3 minutes ago, SirXenon_36 said:

Niestety. Nie będą się liczyć. Musisz to brać pod uwadze.

Potwierdzone info? Cóż, czyli jeden kontener w tył.

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
23 minuty temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Jedyny kamuflaż TX, jaki udało mi się wyciągnąć, to z Dzikiej fali dla Harugumo. Cóż, moje szczęście.

A ja zacząłem przygodę w WoW dopiero w połowie eventu Dziki Fali i wtedy nie ogarnąłem wszystko. Cóż, moje szczęście. :cap_haloween:

22 minuty temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Potwierdzone info? Cóż, czyli jeden kontener w tył.

Niczego nie jest napisany, że okręt X po resecie otrzyma superkontener. "Sprzedałeś" okręt X i już nie masz. Otrzymasz superkontener za każdy POSIADANY okręt X, a nie statystyki postępu na koncie. Przecież musisz zagrać okręt X chociaż raz na czas eventu, żeby móc otrzymać kontener. Pomyśl.

[E--C]
Players
844 posts
13,367 battles

Właśnie o to chodzi, że w tamtym roku były prezenty za zresetowane okręty. A jak się je wygrindowało drugi raz, to drugi raz prezent był. No ale ok. Powiedzmy że to jednorazowa promocja ze względu na start Agencji.

[DK-PL]
Players
2,454 posts
28,483 battles
1 hour ago, brzeczyszkiewicz123 said:

dlaczego perma-kamo znowu na TIX? Stało by się coś, jakby dali na TX?

Widzę że wielu nowych graczy dołączyło niedawno do gry, witamy, witamy ! :Smile_honoring: Z czasem koledzy zrozumiecie że te stałe kamuflaże są nic nie warte, po pierwsze, drzewkowe okręty są przez WG wciąż zmieniane w tym często nerfione, po drugie z czasem tyle jednorazowych kamuflaży się wam nazbiera że używanie stałych stanie się bezcelowe, baa sam ostatnio posprzedawałem wszystkie "zwykłe" setki bo mi kredytów brakło (z 6 mln kredek zarobiłem, tak więc sporo tego było). Często też widzę ludzi którzy nawet na okrętach premium zastępują ich stałe, odnawialne darmo kamuflaże, tymi jednorazowymi z troszkę lepszymi bonusami. W sumie o wiele cenniejsze są sygnały, ot choćby na na detonacje, bo w przeciwieństwie do kamuflaży, sygnały schodzą o wiele szybciej, zwłaszcza od czasu gdy można ich zakładać znacznie więcej jednorazowo.  

• Cool 3

[E--C]
Players
844 posts
13,367 battles

Gram od OBT, więc raczej ciężko mnie nowym graczem nazwać.:Smile_trollface:

A darmowy premium kamuflaż, to darmowy premium kamuflaż. Na TX zawsze to trochę ograniczenia w kosztach po bitwie.

[O-R-P]
Players
2,214 posts
20,848 battles

Szykuje się całkiem ciekawy event. Chyba będę musiał zbieranie bonusów podzielić na kilka dni.

632885031_Zrzutekranu(2940).thumb.png.a9076608f1448833e017be958740373e.png

Dojdą jeszcze w najbliższych dniach Aleksander Newski i Bourgogne.

A jeśli chodzi o darmowy kamuflaż permanentny to obawiam się, że jeśli by dali taki na TX to była by to niemożebna paskuda, nieporównywalna nawet do ochydztwa typu niektóre kamuflaże narodowe. 

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
21 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Właśnie o to chodzi, że w tamtym roku były prezenty za zresetowane okręty. A jak się je wygrindowało drugi raz, to drugi raz prezent był. No ale ok. Powiedzmy że to jednorazowa promocja ze względu na start Agencji.

A to nie wiedziałem.

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,454 posts
28,483 battles

U mnie sporo do odkupienia (te w czerwonej ramce), ale standardowo przez cały zeszły rok się nie leniłem i z drzewkowych tylko GE CV mi braknie :Smile_glasses:

310820port.jpg

... w sumie jeszcze Shikishime mógłbym kupić i Marceau bo zasoby mam. Nie pali mi się do nich, ale skoro mają dać SK to może wezmę i tak nic ciekawszego nie ma. Czyli na dzień dzisiejszy 40 SK w zasięgu.

• Cool 3

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
47 minut temu, mickecobra napisał:

Widzę że wielu nowych graczy dołączyło niedawno do gry, witamy, witamy ! :Smile_honoring: Z czasem koledzy zrozumiecie że te stałe kamuflaże są nic nie warte, po pierwsze, drzewkowe okręty są przez WG wciąż zmieniane w tym często nerfione, po drugie z czasem tyle jednorazowych kamuflaży się wam nazbiera że używanie stałych stanie się bezcelowe, baa sam ostatnio posprzedawałem wszystkie "zwykłe" setki bo mi kredytów brakło (z 6 mln kredek zarobiłem, tak więc sporo tego było). Często też widzę ludzi którzy nawet na okrętach premium zastępują ich stałe, odnawialne darmo kamuflaże, tymi jednorazowymi z troszkę lepszymi bonusami. W sumie o wiele cenniejsze są sygnały, ot choćby na na detonacje, bo w przeciwieństwie do kamuflaży, sygnały schodzą o wiele szybciej, zwłaszcza od czasu gdy można ich zakładać znacznie więcej jednorazowo.  

Prawda. Bardzo rzadko używałem trwałe kamuflaże na losowane bitwy. Zwykle używam te kamuflaże tylko do walki z botów, kiedy muszę grindować jakieś misji bojowe, bo szkoda marnować jednorazowe kamuflaże właśnie tam ze względu na słabsze nagrody.

Używam również trwałe kamuflaże na okręty PRENIUM dla losowane bitwy, kiedy muszę zbierać jak najwięcej kredytów, jak nie mam jednorazowe kamuflaże z bonusem do kredytów. To ze względu na zniżkę 10% do koszty obsługi. Mało, ale zawsze to coś. Ale przecież wraz z zakupem okrętu PRENIUM dostaniesz też trwały kamuflaż na bonus, więc dodatkowy kamuflaż niewiele daje poza wyglądu.

Ale zauważ, że tylko trwały kamuflaż na poziomie X ma spory bonus w porównanie do kamuflaże na niższe poziomy, a szczególnie zniżka 50% do koszty obsługi i premia 100% do PD (przydatne dla doświadczenie kapitanowie), a to już sporo.

• Cool 2

[ODIUM]
Beta Tester
242 posts
5,959 battles

Całkiem fajny event. Z superkontenerów raczej cuda nie wypadną ale duży plus za sygnały specjalne na tierach 8-9.

• Cool 2

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
2 minuty temu, pudelosha napisał:

Całkiem fajny event. Z superkontenerów raczej cuda nie wypadną ale duży plus za sygnały specjalne na tierach 8-9.

Prawda. Specjalne flagi znacznie nam ułatwiają w szybkie zbadanie okręty. Z superkontenerów mamy tylko 2% szanse na okręty PRENIUM, ale dodatkowe dublonów, węgla, stali lub przydatne flagi są zawsze mile widziane.

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
35 minut temu, mickecobra napisał:

... w sumie jeszcze Shikishime mógłbym kupić i Marceau bo zasoby mam. Nie pali mi się do nich, ale skoro mają dać SK to może wezmę i tak nic ciekawszego nie ma. Czyli na dzień dzisiejszy 40 SK w zasięgu.

Gratulację. Tylko Tobie mogę pozazdrościć. :cap_haloween:

Players
90 posts
11,200 battles

Jest co świętować 

Ale dla Polaków i EUROPEJCZYKÓW a nawet całego ŚWIATA data 01-09 jak i 17-09 kojarzy się z całkiem inną rocznicą !

Były i będą świętowane i UHONOROWANE różne wydarzenia ,jak polowanie na indyki ,dzień świstaka itd. a tak ważnej daty by uhonorować poległych w obronie wolności na świecie brak jakiejkolwiek wzmianki? 

Wstyd ,w tych dniach serwer EU powinien w szczególny sposób uhonorować to bardzo ważne wydarzenie .

• Cool 3
  • Funny 1
  • Boring 2

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
107 posts
11,226 battles

No, w końcu będzie można poszaleć na COOPach :cap_rambo:
image.thumb.png.81608313b7499c21887514894d35ca63.png

Bardzo nie podoba mi się jednak pomysł bitew asymetrycznych. Wydaje mi się, że ludzie (tylko część) zagra 1, max 2 bitwy (lub 1 bitwę dziennie by spróbować VIII vs V i VI) i stwierdzą, że to......(tu wstawcie wasze słowo określające coś słabego)
Myślałem, że WeGee pomyśli o systemie nagród...może czasowo ograniczona waluta z nagrodami? może misje z fajnymi nagrodami....To są fajne nagrody wg WeGee --->
Edit: dopiero zauważyłem, że może je zrobić jedynie grając V i VI :)
SPOILER_unknown.png
Podziękuję z góry za bitwy asymetryczne i życzę Wam powodzenia w bitwach tego trybu :)

[ROMT]
Players
213 posts
6,352 battles
26 minut temu, kamil942 napisał:

Podziękuję z góry za bitwy asymetryczne i życzę Wam powodzenia w bitwach tego trybu :)

Bitwy asymetryczne są dobre tylko dla tych, co lubią dreszczyki emocji. :cap_popcorn:

Players
2,619 posts
15,477 battles
16 hours ago, Baltona_2016 said:

Jest co świętować 

Ale dla Polaków i EUROPEJCZYKÓW a nawet całego ŚWIATA data 01-09 jak i 17-09 kojarzy się z całkiem inną rocznicą !

Były i będą świętowane i UHONOROWANE różne wydarzenia ,jak polowanie na indyki ,dzień świstaka itd. a tak ważnej daty by uhonorować poległych w obronie wolności na świecie brak jakiejkolwiek wzmianki? 

Wstyd ,w tych dniach serwer EU powinien w szczególny sposób uhonorować to bardzo ważne wydarzenie .

1 wrzesnia tyle sie dzialo na morzach i ocenach

wows powinnien swietowac 2 wrzesnia

Sign in to follow this