Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Výročí World of Warships!

43 comments in this topic

Recommended Posts

Players
298 posts
7,435 battles

Dajako mi uniká dôvod hrať asymetrické bitky, až na tie 4 kontajnery. Prečo by som to teda mal hrať?

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,636 posts
12,702 battles
1 hour ago, unhappy360 said:

Dajako mi uniká dôvod hrať asymetrické bitky, až na tie 4 kontajnery. Prečo by som to teda mal hrať?

Ze stejneho duvodu jako Coop nebo operace. Bud te to bavi a hrajes to pro zabavu a nebo te to nebavi a ignorujes to.

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
Před 2 hodinami unhappy360 řekl/a:

Upřímně, zkoušel jsem to na PT a za mě byla docela zábava tam s lodí V tieru likvidovat osmičky. Navíc se výsledky počítají do denních misí a měly by podle všeho bý také zahrnuty do misí nové kampaně.

Před 56 minutami beautifulbutterfly řekl/a:

tie Asymetrické bitvy su teda riadna blbosť ...kto toto vymyslel .....

Přesné jméno, kdo to vymyslel bohužel nemám. Co je tedy podle tebe přesně "riadna blbosť"?

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
337 posts
11,190 battles

@YabbaCoe Ahoj Žabáku.

Měli jsme diskuzi ve volné diskuzi ve hře. A potřebovali bychom objasnit vločky (bonusy za první vítězství).

Pokud se to již někde vysvětlovalo, tak se omlouvám. Nenašel jsem to.

Pokud mám nějakou loď tieru 5-10 v přístavu, po odehrání jedné vítězné bitvy získám bonus. To je jasné. Je to v tomto článku.

Pokud mám nějakou loď vyzkoumanou, avšak v přístavu ji nemám, nemohu získat bonus. Jasné.

A teď dotazy 

1) Když v aktualizaci 0.8.8. resetuji nějakou linii, připíší se mi bonusy automaticky? Hned po resetu?  Aniž bych dané lodě odehrál? Tím jsme si nebyli jisti. (Loni to tak snad bylo. Nevíme.)

2) Pokud bych měl nějaké lodě v přístavu a odehrál vítězství (a získal bonusy poprvé) a poté resetoval linii a ještě stihl dané lodě znovu vyexpit, zakoupit a odehrát – šlo by takto získat bonusy podruhé? A vytřít si tak s WG palubu? :Smile_teethhappy:

3) Nebo je to tak, že na každé lodi (tiery 5-10) ve hře je připevněna vločka, která čeká na jedno odehrání a je jedno zda ji hráč má v přístavu, či ne, zda ji resetoval - prostě tam čeká někde v systému na to, až bude vyzkoumána a zakoupena, aby se s ní mohla odehrát ta jedna vítězná?

P.S: Pokud se toto vše vysvětlí v úterním článku o aktualizaci, tak se zde s odpověďmi nemusíš vůbec obtěžovat.

Moc děkuji. :Smile_honoring:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,842 posts
14,126 battles

Myslím, že už tu někde proběhlo, že pokud nemáš po resetu vyexpeno, tentokrát nic automaticky nedostaneš - že prej bylo dost času si zjistit, že tato akce proběhne a případně vyexpit tier X.

Poučení pro Lucy, že má hrát víc stromové loďky než testovací atd. Shozeno pár lajn a nestíhám = asi žádná loďka nepadne :cap_viking:

• Cool 2

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
181 posts
9,776 battles
4 hours ago, Flaky26 said:

3) Nebo je to tak, že na každé lodi (tiery 5-10) ve hře je připevněna vločka, která čeká na jedno odehrání a je jedno zda ji hráč má v přístavu, či ne, zda ji resetoval - prostě tam čeká někde v systému na to, až bude vyzkoumána a zakoupena, aby se s ní mohla odehrát ta jedna vítězná?

Ano, tak je to správně. A stačí to vyexpit a odjezdit jednu vítěznou klidně až v průběhu 0.8.8  , jediné co rozhoduje je (jen) jedna vítězná bitva

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
567 posts
20,091 battles
Před 8 hodinami LucyCZ řekl/a:

Myslím, že už tu někde proběhlo, že pokud nemáš po resetu vyexpeno, tentokrát nic automaticky nedostaneš - že prej bylo dost času si zjistit, že tato akce proběhne a případně vyexpit tier X.

Poučení pro Lucy, že má hrát víc stromové loďky než testovací atd. Shozeno pár lajn a nestíhám = asi žádná loďka nepadne :cap_viking:

Informace ohledně TX lodí přišla od žabáka. 

Lucy, to s těmi resetovanými větvemi, to je trest za to, že se snažíš využívat možnosti hry. Raději nic neresetuju, protože se obávám, že bych už to do desítky nedotáhl. Navíc mým "olšovým" rukám nepomůžou ani legendární moduly.

Před 9 hodinami Flaky26 řekl/a:

2) Pokud bych měl nějaké lodě v přístavu a odehrál vítězství (a získal bonusy poprvé) a poté resetoval linii a ještě stihl dané lodě znovu vyexpit, zakoupit a odehrát – šlo by takto získat bonusy podruhé? A vytřít si tak s WG palubu? :Smile_teethhappy:

To nefungovalo už při loňském výročí. Po odjetí vítězné bitvy s Hindym jsem  resetoval německou lajnu, v průběhu aktualizace ji dojel do desítky, SC už nepadl.

• Cool 2

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
337 posts
11,190 battles

Díky všem za info. My jsme si nebyli jistí.

Players
298 posts
7,435 battles

Neviem či mi to ušlo, alebo som nepozorne čítal, ale príde ten Anchorage v tomto update spolu s novým dock yardom? 

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
Před 13 hodinami Flaky26 řekl/a:

@YabbaCoe Ahoj Žabáku.

Měli jsme diskuzi ve volné diskuzi ve hře. A potřebovali bychom objasnit vločky (bonusy za první vítězství).

Pokud se to již někde vysvětlovalo, tak se omlouvám. Nenašel jsem to.

Pokud mám nějakou loď tieru 5-10 v přístavu, po odehrání jedné vítězné bitvy získám bonus. To je jasné. Je to v tomto článku.

Pokud mám nějakou loď vyzkoumanou, avšak v přístavu ji nemám, nemohu získat bonus. Jasné.

A teď dotazy 

1) Když v aktualizaci 0.8.8. resetuji nějakou linii, připíší se mi bonusy automaticky? Hned po resetu?  Aniž bych dané lodě odehrál? Tím jsme si nebyli jisti. (Loni to tak snad bylo. Nevíme.)

P.S: Pokud se toto vše vysvětlí v úterním článku o aktualizaci, tak se zde s odpověďmi nemusíš vůbec obtěžovat.

Moc děkuji. :Smile_honoring:

Jen abych potvrdil, co tady bylo řečeno.

1) nepřipíšou. Tato "akce" byla pouze jednou, když bylo Výzkumné centrum čerstvé a my jsme měli sněhové vločky a tak nebylo jasné, jak to celé bude fungovat. Tím pádem bylo tehdy jednorázově rozhodnuto, že se dají bonusy za resetovanou linii komplet. Jenže systém Výzkumného centra, i vítězných bonusů je ve hře delší dobu a tak vlastně už není, co kompenzovat.

2) S každou lodí můžeš během 0.9.8 získat pouze jeden bonus. Tudíž pokud získáš bonus a pak resetuješ linii, nový bonus už se tam neobjeví.

3) Správně. Technicky to vlastně tak bude... každá z těchto lodí tam má jakoby připnutou jednorázovou "vločku", které se odstraní po odehrání vítězné bitvy.

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
Před 5 minutami unhappy360 řekl/a:

Neviem či mi to ušlo, alebo som nepozorne čítal, ale príde ten Anchorage v tomto update spolu s novým dock yardom? 

Ano. V 0.9.8 začínají nové Doky, kde tentokrát se bude stavět Anchorage.

• Cool 3

Players
1,681 posts
9,519 battles
V 1. 9. 2020 v 9:29 YabbaCoe řekl/a:

Ano. V 0.9.8 začínají nové Doky, kde tentokrát se bude stavět Anchorage.

A to je Baltimore vol.2 za 3750 dublonu, jestli to chapu spravne?

12,5km spot, 790m/s granaty s dechberoucim dostrelem 15km v 10 bitve. Takovy premiak si predstavuji za dva mesice plneni narizeni a 4 centa k tomu. 

Cestou tomu v pulce se bude dat vyjet nejaka sestka za kredity? 

• Bad 1

Players
250 posts
16,567 battles
50 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

12,5km spot, 790m/s granaty s dechberoucim dostrelem 15km v 10 bitve. Takovy premiak si predstavuji za dva mesice plneni narizeni a 4 centa k tomu. 

Nesmíš zapomenout na smoke co trvá 104 sec ....  a reload 15.5 sec což je o 5.5 sec (1/3) delší oproti Baltu ... Jinak pokud si ji schopnej vyjezdit tak za tech 3500 dubláčů do sbírky jako tier 8 bude dobrá :cap_yes:.

Players
298 posts
7,435 battles
1 hour ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Zďaleka to nie je Baltimore. Pozor dostal zmenu a má AP náboje podobné New Orleans a Wichite. Technické parametre sú identické, ale označenie majú Mk. 21 kdežto Orleans má označenie Mk. 19. Podstatné je že vážia "iba 118 kg" a Baltimorove superheavy AP vážia 152 kg. Inak majú všetko rovnaké ako Baltík, až na rýchlosť strely, kde je u Anchorage, Orleansu a Wichite náboj oveľa rýchlejší, až 853 m/s-1. To ale znamená nižšiu penetráciu na väčšiu vzdialenosť a dosť znateľnú. Teda žiadne super heavy AP granáty ako to bolo kedysi uvedené do testu (ak to tak bolo uvedené). Trupovo sa to podobá na Buffalo, má to 4x3 203mm, torpéda sú technicky z Fletchera smoke má americký. 

• Cool 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou Someone_unknown řekl/a:

Nesmíš zapomenout na smoke co trvá 104 sec ....  a reload 15.5 sec což je o 5.5 sec (1/3) delší oproti Baltu ... Jinak pokud si ji schopnej vyjezdit tak za tech 3500 dubláčů do sbírky jako tier 8 bude dobrá :cap_yes:.

Spot z koure bude cca 9km, takze ten kour musis polozit tak 12km od nejblizsiho ruskeho radaru. Tudiz mas okno 2 km na strelbu. Navic prebijis dlouho, tak za cely kour vystrelis 8-9 salv a to maximalne. AP mas hnoje. Nejsou to ty americke se zlepsenymi uhly...3500 dublonu za tohle ani nahodou. 

• Cool 2

Players
298 posts
7,435 battles
3 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Spot z koure bude cca 9km, takze ten kour musis polozit tak 12km od nejblizsiho ruskeho radaru. Tudiz mas okno 2 km na strelbu. Navic prebijis dlouho, tak za cely kour vystrelis 8-9 salv a to maximalne. AP mas hnoje. Nejsou to ty americke se zlepsenymi uhly...3500 dublonu za tohle ani nahodou. 

Práveže všetky USA tažké krížniky majú lepší uhol na odraz: 60.0 - 67.5 stupňa. Aj Anchorage ho má. Iné krížniky s 203jkami majú 45-60 stupňov. Problém je že Anchorage má "ľahký granát" preto nemá vysokú penetráciu. 

• Cool 1

Players
1,681 posts
9,519 battles
Právě teď unhappy360 řekl/a:

Práveže všetky USA tažké krížniky majú lepší uhol na odraz: 60.0 - 67.5 stupňa. Aj Anchorage ho má. Iné krížniky s 203jkami majú 45-60 stupňov. Problém je že Anchorage má "ľahký granát" preto nemá vysokú penetráciu. 

Takze v podstate ma ap k prdu. Ze me je to jedno jestli to je vahou granatu nebo jinymi uhly proste hnuj. Ale mas pravdu bude to vahou. V kombinaci s dostrelem a reloadem to je srot k pohledani. Nema baraz... a vubec proc se na wiki neda dohledat hodnota spotu z koure?

Players
250 posts
16,567 battles
27 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Takze v podstate ma ap k prdu. Ze me je to jedno jestli to je vahou granatu nebo jinymi uhly proste hnuj. Ale mas pravdu bude to vahou. V kombinaci s dostrelem a reloadem to je srot k pohledani. Nema baraz... a vubec proc se na wiki neda dohledat hodnota spotu z koure?

Je to mam dojem 8km po výstřelu  ....  jinak já spíš místo wiki používám tuhle stránku  ....  mají tam i předběžný staty právě testovaných lodí  ....  https://wowsft.com/ship?index=PASC518&modules=11111&upgrades=000000&commander=PCW001&consumables=111&pos=0

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 5 minutami Someone_unknown řekl/a:

Je to mam dojem 8km po výstřelu  ....  jinak já spíš místo wiki používám tuhle stránku  ....  mají tam i předběžný staty právě testovaných lodí  ....  https://wowsft.com/ship?index=PASC518&modules=11111&upgrades=000000&commander=PCW001&consumables=111&pos=0

Jo to znam, ale kolikrat jsou to predbezny veci a WG tesne pred vydanim neco vymeni, posteluje aby dojem byl pro hrace "to chci", ale vysledek je kockopes. 

Mne slo u wiki o to, ze kdyz je to defacto stranka WG, tak by tam tyto veco mohli uvadet

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,204 posts
4,347 battles
Před 1 minutou BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Jo to znam, ale kolikrat jsou to predbezny veci a WG tesne pred vydanim neco vymeni, posteluje aby dojem byl pro hrace "to chci", ale vysledek je kockopes. 

Mne slo u wiki o to, ze kdyz je to defacto stranka WG, tak by tam tyto veco mohli uvadet

Jen bych chtěl podotknout, že wiki píšou hráči. My jim jen trochu pomáháme. Ti, co vlastně zadávají data je datají z API hry...

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 5 minutami YabbaCoe řekl/a:

Jen bych chtěl podotknout, že wiki píšou hráči. My jim jen trochu pomáháme. Ti, co vlastně zadávají data je datají z API hry...

A bylo by mozne je za WG pozadat, aby tam takove veci uvadeli? Podle me je to dost podstatny udaj. Dekuji

• Cool 1

[WOTN]
Players
144 posts
4,660 battles

Ta lod za to asi nestoji a podle parametru si myslim ze ji moc casto v bitve nepotkame, ale jsou  tam zajimave bonusy takze furt neremcat.

• Cool 1

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 6 minutami Yebat řekl/a:

Ta lod za to asi nestoji a podle parametru si myslim ze ji moc casto v bitve nepotkame, ale jsou  tam zajimave bonusy takze furt neremcat.

Ja bych radeji uvital kamikaze nez nejake ty bonusy :Smile_trollface: jake mas na mysli bonusy, kdyz jsme u toho? Bud jsem neco prehledl nebo jsem nenazrany :cap_cool: 

Sign in to follow this