Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wojtek_Limbach

problem z flagą indian Delta

7 comments in this topic

Question

Players
3 posts
3,064 battles

Ciekawa sprawa po zamontowaniu flagi Indian Delta moje okręty odzyskują o wiele mniej pw po aktywacji niż bez niej, a chyba powinno być na odwrót?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ODIUM]
Beta Tester
280 posts
6,551 battles

Punkty życia, które możesz odzyskać zależą od tego jakie obrażenia otrzymałeś wcześniej.

Cytadela lub trafienie torpeda oznacza, że odzyskasz znacznie mniej hp niż w przypadku pożaru czy obrażeń z pocisków burzących.

• 0
Players
3 posts
3,064 battles

powtarzam, po zainstalowaniu flagi odzyskuję o wiele mniej niż bez flagi, porównanie w co najmniej 20 bitwach, Sytuacja zaistniała po ostatniej aktualizacji

• 0
[ODIUM]
Beta Tester
280 posts
6,551 battles

Tak jak napisałem wcześniej. Ilość punktów życia, które możesz odzyskać nie jest stała wartością.

Polecam zapoznać się z mechaniką gry.

• 0
Players
3 posts
3,064 battles

No i z forum dowiedziałem się że jestem niedouczony , nie rozumiem gry , kolego potrafię sam znaleść informację na temat mechanizmów gry , wyobraź sobie że poradniki już dawno obejrzałem i poczytałem. Nie takiej pomocy oczekiwałem .

• 0
[BSW]
[BSW]
Beta Tester
279 posts
20,175 battles
14 godziny temu, pudelosha napisał:

Tak jak napisałem wcześniej. Ilość punktów życia, które możesz odzyskać nie jest stała wartością.

Polecam zapoznać się z mechaniką gry.

Co będziesz mu tłumaczył, wie lepiej. Chciałeś dobrze dostałeś po garbie.

• Cool 2

• 0
[G3NTZ]
Players
1,268 posts
19,980 battles
2 hours ago, Wojtek_Limbach said:

No i z forum dowiedziałem się że jestem niedouczony , nie rozumiem gry , kolego potrafię sam znaleść informację na temat mechanizmów gry , wyobraź sobie że poradniki już dawno obejrzałem i poczytałem. Nie takiej pomocy oczekiwałem .

Wrzuć tutaj powtórkę z takiej bitwy, gdzie uważasz, że powinno być odzyskane więcej HP - obejrzymy, sprawdzimy, może faktycznie coś jest na rzeczy a może nie.

Sign in to follow this