Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Turniej King of the Sea XI

9 comments in this topic

Recommended Posts

[FCAS]
Players
13 posts
4,233 battles

Mam pytanie. Co jak ktoś podczas poprzedniego zdobył 7 elementów poprzednio, a teraz zdobędzie 8 to czy będzie miał szansę zdobyć gdzieś ten jeden element?

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,239 battles
3 minuty temu, mic203 napisał:

Mam pytanie. Co jak ktoś podczas poprzedniego zdobył 7 elementów poprzednio, a teraz zdobędzie 8 to czy będzie miał szansę zdobyć gdzieś ten jeden element?

Również podpisuje się pod tym pytaniem.

• Cool 2

[ROMT]
Players
421 posts
8,033 battles
4 godziny temu, mic203 napisał:

4 godziny temu, Issithin napisał:

Również podpisuje się pod tym pytaniem.

Przykro mi, ale nie da się. Możesz zdobyć maksymalnie 8 w tym roku. Może uzupełnisz brakujące karty do kolekcji w następny turnieju, ale nie jest pewne.

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,239 battles

Wychodzi na to, że będzie trzeba mieć nadzieje i czekać :cap_old:.

[MORZE]
Weekend Tester
15 posts
8,465 battles

Rozumiem że członkostwo w klanie nie ma znaczenia w tych zawodach ? Wystarczy być zarejestrowanym do odpowiedniej drużyny ?

(bez obowiązku bycia w tym samym klanie dla wszystkich uczestników)

[PUNKS]
Weekend Tester
107 posts
31,378 battles
10 hours ago, PolakWrocek said:

Rozumiem że członkostwo w klanie nie ma znaczenia w tych zawodach ? Wystarczy być zarejestrowanym do odpowiedniej drużyny ?

(bez obowiązku bycia w tym samym klanie dla wszystkich uczestników)

Przynależność do konkretnego klanu nie ma znaczenia. Przy rejestracji zakładający podaje tag i nazwę drużyny, ale nie muszą to być dane konkretnego klanu. Podczas rejestracji drużyny jest zapytanie o klany graczy wchodzących do drużyny ale to raczej informacja do opisu samej drużyny. Główna różnica jest  taka że po zakończeniu udziału w turnieju drużyna jednorodna może dostać bonusy za udział do skarbca klanu natomiast  w drużynie mieszanej bonus jest wysyłany do każdego indywidualnie..

Sign in to follow this