Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LucyCZ

Ekonomika / základní XP - diskuze

10 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,021 posts
14,441 battles

Diskuze k původnímu článku:

Diskutujte, odporujte, nabídněte návrhy na změny, či cokoliv, ale buďte hodní. :cap_cool:

• Cool 2

[BOTZ]
Players
15 posts
8,621 battles

"Odměny za poškození záleží na procentu z celkového poškození lodi. Tedy. Pokud umažete DD 90% HP, má to stejnou hodnotu jako 90% HP BB na stejném tieru " - prosím o petici za to, aby se tohle zobrazovalo na loading screenu všech, co jdou do hry s BB, nebo s křižníkem. A výstražný zvuk ve hře - "máš na dostřel DD...máš na dostřel DD...koukni na minimapu...střílej to DDčko...STŘÍLEJ HO!!!"

• Cool 1
  • Boring 1

[WG]
WG Staff
4,632 posts
4,416 battles

rovnou petici, jo? :Smile_veryhappy: sice by to bylo fajn.. ale ruku na srdce, kdo z vás pravidelně čte, či četl ty rady u loading screenu? Lidi to buďto překlikají, nebo zkoumají rozložení týmu...

• Cool 1

[BOTZ]
Players
15 posts
8,621 battles
7 minutes ago, YabbaCoe said:

rovnou petici, jo? :Smile_veryhappy: sice by to bylo fajn.. ale ruku na srdce, kdo z vás pravidelně čte, či četl ty rady u loading screenu? Lidi to buďto překlikají, nebo zkoumají rozložení týmu...

please.gif

• Funny 2

Players
3 posts
393 battles

mám odemčený úkoly (kod přes videa) kde odměna  je uhlí, musím získat základní zkušenosti 1300 a druhý řetězec misí asi 1400 ale po tomhle skore ani podalších kde mám nad 1500 se mi nic nepřidá. je to chyba ?

ships 2.jpg

[PPH]
Players
694 posts
14,842 battles

Jsou dvě možnosti - je tam omezení na tier lodě... s kolikátkou jsi toho dosáhnul...? Nebo pak ještě druh bitvy ale tam problém podle mého nebude tj. pravděpodobně jsi měl nízký tier lodičky - nebyla to čtverka nebo méně??

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles

Podívej se na tabulku týmového skóre - tam si najdi XP u svého jména, to jsou base XP... Z toho, co vidím tady na tomto obrázku, tak jsi dostal pouze 1067 base XP, což nestačí (prémiovej účet ani modifikátory se nezapočítávají, jestli si pamatuju správně).

• Cool 1

Players
3 posts
393 battles
Před 18 hodinami Gilisnes řekl/a:

Podívej se na tabulku týmového skóre - tam si najdi XP u svého jména, to jsou base XP... Z toho, co vidím tady na tomto obrázku, tak jsi dostal pouze 1067 base XP, což nestačí (prémiovej účet ani modifikátory se nezapočítávají, jestli si pamatuju správně).

já myslel že base xp je těch 1761 xp. jinak jezdím tier 5-8.

[_STAR]
Players
66 posts
2,333 battles
8 hours ago, alien555cz said:

já myslel že base xp je těch 1761 xp. jinak jezdím tier 5-8.

Ne, base XP jsou bez prémia, bez vlajek, bez ničeho... Takže 1067 v této bitvě.

Sign in to follow this