Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Jastice

Emblematy kolekcjonerów

21 comments in this topic

Question

20 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,857 posts
10 minutes ago, Jastice said:

Klient pokazuje emblematy kolekcjonerów, jakie są warunki by je dostać?

Posiadać w porcie co najmniej 100 okrętów dla I stopnia, 150 dla drugiego oraz 200 dla trzeciego i 250 dla najwyższego.

• Cool 1

• 0
[JEDI]
Players
286 posts
31,000 battles

Havoc Ci odpowiedział. A ja Ci tak na ucho szepnę, że to największy obciach sobie te emblematy wieszać. Każdy inny emblemat wskazuje na Twoje zaangażowanie w grze i wyniki. Te emblematy nie.

• Funny 1

• 0
[R-NG]
[R-NG]
Players
1,561 posts
19,668 battles

Od kiedy emblematy to obciach?

• 0
[JEDI]
Players
286 posts
31,000 battles
3 godziny temu, Davao napisał:

Od kiedy emblematy to obciach?

O które emblematy pytasz? O wszystkie? Czy o te o których mowa w poście?

• 0
[QUARK]
Players
1 post
844 battles
On 8/29/2020 at 3:20 PM, Hayashiro said:

O które emblematy pytasz? O wszystkie? Czy o te o których mowa w poście?

OBCIACH to TY jestes!. Uwazasz, ze ten coposiada wiele okretow znalazl je na smietniku?,.. NIE,.. zarobilemem je w walce.

• Funny 1

• 0
[GCMPL]
Players
10 posts
10,937 battles
25.08.2020 o 12:38, Hayashiro napisał:

Havoc Ci odpowiedział. A ja Ci tak na ucho szepnę, że to największy obciach sobie te emblematy wieszać. Każdy inny emblemat wskazuje na Twoje zaangażowanie w grze i wyniki. Te emblematy nie.

Sam posiadam takowy emblemat więc wypowiem się za siebie.

Te emblematy nie zdradzają umiejętności gracza i dobrze, bo nie będziesz wiedział z kim masz do czynienia w grze ;) taki mały siurprajs 

Reszta emblematów może wskazać jakimi okrętami gracz lubi grać i na jakich czuje się dobrze, baaa nawet można określić jakie wyniki kręci (stopień odznaki wskazuje lekko).

Obciachem bym tego nie nazwał , bo wielu posiadających te odznaki w porcie ma sporo premek (dzięki temu inni gracze, nie inwestujący w grę mogą grać "za free", bo gra zarabia)

A skoro mają tych okrętów sporo to spędzają sporo czasu w grze, co dalej prowadzi do dużego zaangażowania w te produkcje. Chyba że mówisz o innym zaangażowaniu w grę (patrz zachowanie w trakcie bitwy)??

• Cool 1

• 0
[JEDI]
Players
286 posts
31,000 battles
16.11.2020 o 12:35, jankos83 napisał:

Sam posiadam takowy emblemat więc wypowiem się za siebie.

Te emblematy nie zdradzają umiejętności gracza i dobrze, bo nie będziesz wiedział z kim masz do czynienia w grze ;) taki mały siurprajs 

Reszta emblematów może wskazać jakimi okrętami gracz lubi grać i na jakich czuje się dobrze, baaa nawet można określić jakie wyniki kręci (stopień odznaki wskazuje lekko).

Obciachem bym tego nie nazwał , bo wielu posiadających te odznaki w porcie ma sporo premek (dzięki temu inni gracze, nie inwestujący w grę mogą grać "za free", bo gra zarabia)

A skoro mają tych okrętów sporo to spędzają sporo czasu w grze, co dalej prowadzi do dużego zaangażowania w te produkcje. Chyba że mówisz o innym zaangażowaniu w grę (patrz zachowanie w trakcie bitwy)??

Nie pisałem o posiadaniu tych emblematów, bo też posiadam takowy. Każdy może sobie, jaki chce emblemat wrzucić do nicka. Dla mnie to nie problem. Chodziło mi o to, że niektóre emblematy posiadają "wartość". Zostały wywalczone, wypracowane itd. A niektóre tej wartości nie posiadają. Owszem, emblemat za posiadanie 100 czy więcej pikselowych okręcików oznacza jakieś zaangażowanie w grę. I nic więcej. Osobiście wolę emblematy które pokazują klasę gracza i zaangażowanie dla klanu. Może "obciach" to nie do końca dobre słowo. Ale nie znalazłem grzeczniejszego dla określenia tego typu emblematów. Przecież można wymyślać emblematy za przepłynięcie iluś tam tysięcy kilometrów czy mil morskich mapy. Można? Można... ale czy to będzie świadczyło o tym jak gracz gra? Nie. Tak jak napisałem wcześniej. Każdy sobie wybiera emblemat jaki chce. A ja będę sobie te emblematy też oceniał jak chcę.

15.11.2020 o 23:37, Dominantka napisał:

OBCIACH to TY jestes!. Uwazasz, ze ten coposiada wiele okretow znalazl je na smietniku?,.. NIE,.. zarobilemem je w walce.

Ale Ty masz tylko 18 okrętów i nie masz tego emblematu... to o czym się wypowiadasz?

• Funny 2

• 0
[GCMPL]
Players
10 posts
10,937 battles

@Hayashiro dzięki za odpowiedź. Ja dopiero na dorobku  tych lepszych emblematów ;) 

• Cool 1

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
15.11.2020 o 23:37, Dominantka napisał:

Zależy jak patrzeć. Chciałbym zobaczyć ilu z Was się pochwali na imprezie/weselu/zjeździe klasowym/wigilii z rodziną/gdziekolwiek przy ludziach że jest dumnym posiadaczem emblematu za posiadanie 200 okrętów :Smile_trollface:

Ja unikam ludzi to tego problemu nie mam, ale chodzi legenda że niektórzy taki kontakt uprawiają.

• Funny 1

• 0
[G3NTZ]
Players
1,237 posts
19,534 battles
1 hour ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Zależy jak patrzeć. Chciałbym zobaczyć ilu z Was się pochwali na imprezie/weselu/zjeździe klasowym/wigilii z rodziną/gdziekolwiek przy ludziach że jest dumnym posiadaczem emblematu za posiadanie 200 okrętów :Smile_trollface:

Ja unikam ludzi to tego problemu nie mam, ale chodzi legenda że niektórzy taki kontakt uprawiają.

Ale krakenem na Wigilii byś się pochwalił?

• Funny 1

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
20 godzin temu, WgPlsNerfAutopilot napisał:

Ale krakenem na Wigilii byś się pochwalił?

Ta, i tak już na mnie dziwnie patrzą. Ale jak coś to do chwalenia wybrałbym detonacje.

• 0
Players
29 posts
14,441 battles
22 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Ta, i tak już na mnie dziwnie patrzą. Ale jak coś to do chwalenia wybrałbym detonacje.

Detonacja jest dobra, ale równie duże, a może i nawet większe wrażenie na rodzinie przy Wigilii wywarłbyś wybierając nowy znaczek od WG za 150 kolejnych resetów linii (Chief Shipbuilding Inspector).:cap_like:

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
godzinę temu, DISTANT_HORIZON napisał:

Detonacja jest dobra, ale równie duże, a może i nawet większe wrażenie na rodzinie przy Wigilii wywarłbyś wybierając nowy znaczek od WG za 150 kolejnych resetów linii (Chief Shipbuilding Inspector).:cap_like:

No pierwszy, który go wbije w nagrodę powinien otrzymać karnet na turnus w ośrodku odwykowym. 150 linii to plus minus jakieś 100 000 000 epxa.

• 0
Players
29 posts
14,441 battles
2 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

150 linii to plus minus jakieś 100 000 000 epxa

W zależności od linii od niespełna 98 do nieco ponad 108 milionów xp. Przyjmijmy 100 milionów.

Zawsze może ktoś chcieć przyspieszyć progres i skorzystać z free xp :Smile_trollface:. No i tu zaczyna się najlepsza zabawa, -> :Smile_coin:. Do niedawna w sklepie premium można było kupić maksymalnie 50 000 dublonów korzystając z opcji "dowolna liczba dublonów". WG przewidziało jednak potrzeby graczy i po raz kolejny wysłuchało ich próśb - teraz maksymalnie za jednym zamachem można nabyć okrągły 1 milion dublonów (20 razy więcej!! Cóż za oszczędność czasu na te wszystkie transakcje, WOW!!). Korzystając z tej opcji, czujemy sie przez chwilę jak bohaterowie programu rozrywkowego "Postaw na milion" i płacimy jedynie 13 194,44 zł. 100 milionów fxp "kosztuje" 4 miliony dublonów przy standardowym kursie wymiany 25 xp za 1 dublon i w przybliżeniu 2,86 mln dublonów przy kursie promocyjnym 35 xp za 1 dublon. Zatem w droższej opcji zapłacimy 52 777,76 zł, zaś w tańszej (promocyjnej) ok. 37,7 tys. zł.

Podsumowując, chwaląc się przed rodziną na wspomnianej Wigilii odznaką za 150 resetów, z dodatkową informacją, że byliśmy "sprytni" i wcale tak długo nie graliśmy, bo wydaliśmy na fxp 37,7 - 52,8 tys. zł, zasłużymy na taki szacunek, jakiego najstarsi dziadowie nie pamiętają:Smile-_tongue:

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
5 godzin temu, DISTANT_HORIZON napisał:

Zawsze może ktoś chcieć przyspieszyć progres i skorzystać z free xp

Żeby mieć 100 000 000 free expa, najpierw trzeba mieć co przetapiać. Wyfarmić 3 500 000 000 doświadczenia eee..... Ja w podsumowaniu mam 10 mln dopiero. Potrzeba 35 tyś bitew, wyciągając w każdej 10 tyś expa. To już łatwiej kasę na dublony zdobyć.

• 0
Players
29 posts
14,441 battles
4 hours ago, HoldMyBeerAndWatch said:

Żeby mieć 100 000 000 free expa, najpierw trzeba mieć co przetapiać. Wyfarmić 3 500 000 000 doświadczenia eee..... Ja w podsumowaniu mam 10 mln dopiero. Potrzeba 35 tyś bitew, wyciągając w każdej 10 tyś expa. To już łatwiej kasę na dublony zdobyć.

Nie potrzebujesz 3,5 miliarda :) .  Potrzebujesz dokładnie 100 milionów (czyli już za chwileczkę, już za momencik...). 35 xp z okrętu + 1 dublon = 35 free xp

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
12 godziny temu, DISTANT_HORIZON napisał:

Nie potrzebujesz 3,5 miliarda :) .  Potrzebujesz dokładnie 100 milionów (czyli już za chwileczkę, już za momencik...). 35 xp z okrętu + 1 dublon = 35 free xp

Faktycznie, nigdy nad tym nie myślałem to przeoczyłem. WG mogłoby pójść na całość i pierwszemu z emblematem dać wszystkie okręty, nawet te już niedostępne nigdzie. Ale warunek, tylko regrind bez używania free exp. Ciekawe ile czasu ktoś by potrzebował? 3 miesiące na full wypasie? Maksymalnie można chyba mieć +725% expa z bitwy to kto wie. Ale to musiałby być megagangbanghardcore maraton na pervitinolu.

• 0
Players
29 posts
14,441 battles

100 milionów xp w 3 miesiące? No nie sądzę ;)

Powiedzmy, że masz najlepszy kamuflaż na xp, który da się uzupełnić po bitwie, dający +200% xp (odnawialny za 125 dublonów za 1 kamuflaż; tak, wiem, że są lepsze, ale nie można ich automatycznie kupić/uzupełnić) + komplet specjalnych flag i sygnałów ekonomicznych. Zakładając, że masz horrendalnie wielki zapas każdej ze specjalnych flag i sygnałów ekonomicznych, średnio przy bardzo dobrej bitwie uzyskasz ok. 20 000 xp (na wygranych bitwach możesz mieć i 40 000, ale przecież nie wszystkie wygrasz - na porażce dostaniesz z 5 000 xp).

Licząc więc średnio 20 000 xp/bitwa, 100 milionów będzie od Ciebie wymagało rozegrania 5 000 bitew. Średnio w bitwie spędzisz 15 minut (czasem 10, czasem 20), więc musisz zarezerwować sobie 75 000 minut (1 250 godzin ciągłego grania). Nie jesz, nie śpisz, nie pracujesz/uczysz się, tylko grasz, i to grasz ciągle na bardzo wysokim poziomie, z powtarzalną efektywnością - krakeny, duże kalibry... non stop. Inaczej nie wbijesz xp i będziesz potrzebował jeszcze więcej bitew.

... tylko ten kamuflaż... 125 dublonów * 5 000 bitew = 625 000 dublonów :Smile_trollface:

• 0
Players
303 posts
9,204 battles
18 godzin temu, DISTANT_HORIZON napisał:

100 milionów xp w 3 miesiące? No nie sądzę ;)

Wiem że nie da się tego zrobić, nikt nie ma tyle camo czy smoczych flag. Ale teoretycznie, jak pisałem na full wypasie, byłoby wykonalne. Mozaika daje 400% expa, z sygnałów dochodzi 375% plus dodatkowe 50% za pierwszą wygraną dnia. Trzeba doliczyć 1325% wolnego expa. Tyle cyferki, bo wątpię aby ktokolwiek dał radę nie tylko siedzieć 10-12 godzin dziennie przy wowsie, ale i przy tym trzymając "kosmiczny" poziom. I mieć zapas szczęścia do losowań i rng, ale tylko teoretyzuje na temat. 

Obstawiam, że około rok, może nieco dłużej lub krócej. Linię da radę w 2-3 dni wbić na upartego.

Sign in to follow this