Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
bloodminister

WoWs poszukuje nowych moderatorów!

13 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
103 posts

Dowódco! 

Masz sporo wolnego czasu, uwielbiasz grać w WoWs i jesteś aktywnym członkiem naszej społeczności? Spróbuj swoich sił w jej moderacji! Wypełnij tę ankietę, a może to właśnie Ty zostaniesz następnym moderatorem polskiej społeczności World of Warships na Discordzie albo Groupie na Facebooku! Kliknij tutaj, aby wypełnić ankietę! 

[MCNC]
Players
59 posts
19,970 battles

Czyżby poprzedni się "zużyli"?

Jaka szkoda, tacy gorliwi i sumienni.

• Cool 2
  • Funny 1

Players
1,613 posts
23,251 battles

Będzie ciężko..... niewielu już zostało aktywnych zawodowo.... ale może ktoś z emeryturze chce się pobawić jak za młodych lat...

musisz szukać tu:

A6853F54-3752-4440-BC20-A0AD0FECF81B.thumb.jpeg.0e1154abfb2fcfa004a03be4b8947de4.jpeg

• Cool 1
  • Funny 2

[A-Z]
Players
253 posts

Nie wiem kto układał tę ankietę, ale za pytania nr 9. oraz 13. należą się brawa, nie na stojąco, ale i tak.

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
8 posts
29,611 battles

Hmmm, a ja myślę, że nie tylko moderatorów należy wymienić , ich  także , ale ja dołożyłbym jeszcze kilka osób, które np. zaprojektowały tzw.  silnik dobierania zawodników do bitwy - wielkie brawa  - w mojej ocenie kompletny brak przeglądu sytuacji, ale  Ok  już się nie wcinam -  WOWS  - chce mniej kasy OK  - proszę bardzo  

[HOB]
Moderator
1,837 posts
7,805 battles
4 godziny temu, Endi68 napisał:

Hmmm, a ja myślę, że nie tylko moderatorów należy wymienić

Skoro wychodzisz z taką propozycją - to masz może jakichś kandydatów, którzy mieliby przejąć moderację?

Co do innych osób odpowiedzialnych za poszczególne aspekty gry - biznes is biznes, i nawet jak ich pomysły nie podobają się graczom, a przynoszą dochód - to o zmianach w kadrze można zapomnieć.

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,557 posts
19,631 battles
1 godzinę temu, Silentraz napisał:

Skoro wychodzisz z taką propozycją - to masz może jakichś kandydatów, którzy mieliby przejąć moderację?

Niektórzy chcieliby mniej gorliwych i zapewne też stronniczych (jemu bana, kumplowi nie).

[FR1BE]
Players
51 posts
1,121 battles

pytanie do moderatora albo pracownika wg

czy możecie za zgodą przełożonych brać dublonów i statków ile wlezie?

to znaczy: jako pracownicy WG dostajecie za darmo premium ile chcecie?

bo jak oglądam  how it works gdzie pracownik wg opowiada o rozrzucie to co widzie?

kilka lat premium  20 000 dublonów 5 000 000 free expa i okręty premium w nieskończonych rzędach innych statków każdy w stałym camo z każdy z 19 punktowym kapitanem i chyba kilkadziesiąt wolnych miejsc 

[P-W-C]
Players
246 posts
6,265 battles
godzinę temu, yomato_2 napisał:

każdy w stałym camo z każdy z 19 punktowym kapitanem

Poczekaj może z tym do 0.9.11 :Smile_trollface:

Sign in to follow this