Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog: ST Zmiany w mechanice AA i wykrywalności z powietrza 20.08.2020

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
5,196 posts

Proszę pamiętać, że wszystkie informacja na Blogu Deweloperów są wstępne, mogą ulec zmianie w trakcie testów, a także nie pojawić się w serwerze gry. Ostateczne informacje pojawią się na oficjalnym portalu gry.

 

 

Wkrótce odbędzie się zamknięta sesja testowa dotycząca zmian w obronie przeciwlotniczej i wykrywalności z powietrza.

  • Wykrywalność z powietrza wszystkich okrętów znacząco zostanie zredukowana – o 40-60%;
  • W momencie aktywowania obrony plot. klawiszem „P”, działa obrony nie będą działać natychmiastowo ze 100% skutecznością, jak jest obecnie, ale stopniowo zwiększać efektywność, osiągając maksymalną wydajność po 7 sekundach. Wyłączenie obrony klawiszem „P” będzie działać w analogiczny sposób – stopniowo zmniejszając efektywność obrony;
  • Działa plot będą rozpoczynać wstępny ostrzał samolotów na zasięgu o 30% większym niż maksymalna wartość. Wlatując w strefę takiego ognia eksplozje pocisków będą pojawiać się ponad i poniżej toru lotu samolotów, a ciągłe uszkodzenia nie będą zadawane.

 

Zmiany te mają na celu pozwolenia graczom na wybór między zwalczaniem wrogiego lotnictwa, a poleganiu na niewykrywalności, aby uniknąć samolotów – w zależności od sytuacji. Po obniżeniu wykrywalności z powietrza, działa plot mogą rozpoczynać ostrzał, gdy okręt pozostaje niewykryty. Mechanika wstępnego ognia wyeliminuje takie sytuacje, a stopniowe zwiększanie efektywności ognia ochroni samoloty przed nagłym i niespodziewanym silnym ogniem plot. po aktywacji dział obrony przeciwlotniczej.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×