Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Letnia wyprzedaż w Sklepie premium i w Zbrojowni!

16 comments in this topic

Recommended Posts

[ODIUM]
Beta Tester
270 posts
6,251 battles

LoL wyprzedaż po byku :)

Aby wyciągnąć losową 6 ze skrzynki trzeba wykonać durne misje i zabulić ok 56-57 zł za pozostałe żetony (50+10+10+10).

Przykładowo Perth to jakies 3800 z kuponem czyli jakieś 51-52 złocisze za dublony.

[DIRKA]
Players
27 posts
2,095 battles

Magiczne słowo dla części przeżuwających wafle i chipsy ;) ...to wyprzedaż i promo. Psychologia marketingu. Ja też wypierniczam cenę na górkę, że nawet 90% ;) obniżki wychodzę na plus :D 

[PUNKS]
Weekend Tester
90 posts
28,964 battles

Jak na razie nie ma za dużo do zbierania. Jest sporo do kupienia. Chyba uczciwiej byłoby z okazji "wyprzedaży" zrobić po prostu  misję na kontener mikołajowy a do reszty kontenerów w sklepie premium dodać misje na inne kontenery. Ktoś wymyśla chory sposób na "super sprzedaż" kiedy wystarczy dobra oferta.

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles
5 minut temu, z4r4z4 napisał:

Jak na razie nie ma za dużo do zbierania. Jest sporo do kupienia.

Dlatego to się nazywa "wyprzedaż". Mogli nie dawać żadnych misji, czy żetonów tylko obniżyć ceny w sklepie premium o 10% to może by ludzie nie narzekali. Kiedy to się ludzie tacy roszczeniowi zrobili? To jest Letnia Wyprzedaż, a nie Letnie Rozdawnictwo. A promocje są może i nie największe, ale za niecałe 125 złotych (3 dni kupowania paczek 50 i 10 żetonów) można kupić kontener z okrętem premium VIII tieru w zależności od szczęścia wart od 130 do nawet 180 złotych.

Players
2,382 posts
15,890 battles
1 hour ago, Issithin said:

Dlatego to się nazywa "wyprzedaż". Mogli nie dawać żadnych misji, czy żetonów tylko obniżyć ceny w sklepie premium o 10% to może by ludzie nie narzekali. Kiedy to się ludzie tacy roszczeniowi zrobili? To jest Letnia Wyprzedaż, a nie Letnie Rozdawnictwo. A promocje są może i nie największe, ale za niecałe 125 złotych (3 dni kupowania paczek 50 i 10 żetonów) można kupić kontener z okrętem premium VIII tieru w zależności od szczęścia wart od 130 do nawet 180 złotych.

Czy ja wiem czy roszczeniowi? W poprzednich lata była zasada -50% do VII tieru i -30% dla VIII i IX. Jak na drugą co do wielkości wyprzedaż w roku to jest straszna lipa.

• Cool 2

[PUNKS]
Weekend Tester
90 posts
28,964 battles
45 minutes ago, Issithin said:

Nic sobie nie roszczę. Napisałem jak jest. Że misja na kontener z tej okazji wyglądała by lepiej. A Ty się czepiasz i wyliczasz mi jaka to super okazja. Tak, jest super - jak bym tego potrzebował. A czy Ty sobie coś kupiłeś? Bo jak bierzesz udział w dyskusji i tak zachwalasz to pewnie skorzystałeś. Napisz PM co ci fajnego dropneło z tej super okazji.. Ale ja teraz nie potrzebuję kupować, bo nie mam dość czasu żeby zagrać tym co mam. Napisałem komentarz bo lubię aktywności i wydarzenia w grze. Jeżeli coś jest fajne to warto to pochwalić. Jak nie jest fajne to też warto o tym napisać bo możne następnym razem ktoś zrobi to lepiej i też będzie można pochwalić......

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles

@z4r4z4 zacytowałem Ciebie, ponieważ myślę iż ta wypowiedź opisuje całą sytuację najlepiej. Moja dalsza wypowiedz nie była skierowana do nikogo personalnie. A co ja mam z tego eventu? Na razie mam kamuflaż dla Atlanty, bo uważam że jest śmieszny i trafiony. Później dorzucę screeny.

@PancernyAgrest może zostawiają sobie coś na urodziny we wrześniu. 

[DK-PL]
Players
2,645 posts
29,427 battles

Hmm... tak spoglądając co już mam w porcie, gdybym kupił sobie kontener T6 to mam gwarantowanego T-61, bo tylko tej premki T6 mi jeszcze brakuje :Smile_medal:

... a nie wróc, jeszcze Makarow... czyli znając moje szczęście... :Smile_hiding:

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles
4 godziny temu, Issithin napisał:

Później dorzucę screeny.

Oto on, jak dla mnie przezabawny kamuflaż. Okręt do gry zza wysp "przebrany" za tropikalna wysepkę :cap_haloween:.

e2v6GyK.jpg

• Cool 1

[-NFG-]
Beta Tester
46 posts
7,587 battles
4 hours ago, Issithin said:

Oto on, jak dla mnie przezabawny kamuflaż. Okręt do gry zza wysp "przebrany" za tropikalna wysepkę :cap_haloween:.

e2v6GyK.jpg

Mam pytanie, bo kamuflaż faktycznie śmieszny ale poza tym dlaczego miałbym wydać na niego te żetony? Zawsze mnie zastanawia dlaczego gracze z ekonomicznego punktu widzenia grają na tego typu stałych kamuflażach lub domyślnych dla premek, skoro te kamuflaże bonusy mają raczej mizerne, a napewno wszyscy mają pełno kamuflaży jednorazowych z lepszymi bonusami. Ja zawsze używam jednorazowych choćby paskudnych ale dających np. +100% xp i +100% do elite XP kapitana. Czy ja o czymś nie wiem? Ty np. widać na screenie nie masz wiele kredytów i free XP więc zapewne jesteś zainteresowany większymi przychodami, mimo to planujesz właśnie grać z tą wyspą?

• Cool 2

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,177 battles
26 minut temu, HisAirnessMJ napisał:

Mam pytanie, bo kamuflaż faktycznie śmieszny ale poza tym dlaczego miałbym wydać na niego te żetony? Zawsze mnie zastanawia dlaczego gracze z ekonomicznego punktu widzenia grają na tego typu stałych kamuflażach lub domyślnych dla premek, skoro te kamuflaże bonusy mają raczej mizerne, a napewno wszyscy mają pełno kamuflaży jednorazowych z lepszymi bonusami. Ja zawsze używam jednorazowych choćby paskudnych ale dających np. +100% xp i +100% do elite XP kapitana. Czy ja o czymś nie wiem? Ty np. widać na screenie nie masz wiele kredytów i free XP więc zapewne jesteś zainteresowany większymi przychodami, mimo to planujesz właśnie grać z tą wyspą?

Ciekawe pytanie :cap_yes:. Stały kamuflaż jak sama nazwa wskazuje jest stały, to znaczy kupujemy go lub zdobywamy tylko raz i nie ponosimy kosztów jego odnowienia. Zwykłych kamuflaży masz ograniczona ilość, najprostsze uzupełnisz na srebro, kilka lepszych można uzupełnić za dublony. I to właśnie z ekonomicznego punktu widzenia opłaca się grać na stałych kamuflażach, tylko nieliczne posiadają dodatek do zarobków. Wiadomo, im wyższy Tier tum koszty bitwy większe i często nawet po dobrej bitwie gracze bez konta premium (a czasem i z nim) wychodzą ledwo na zero w zarobkach. Według mnie, jeśli ktoś chce na poważnie grać na tierach X i jeszcze na tym zarabiać to powinien zainwestować w kamuflaż premium dla wybranych okrętów. Przypominam parametry stałego kamuflażu dla dyszek to oprócz standardowych -3% i +4%, -50% kosztu obsługi okrętu po bitwie, + 20% kredytów zarobionych w bitwie. + 100% doświadczenia zdobytego w bitwie. Pomijając dodatkowe PD (na X już mało przydatnie) dostajemy olbrzymi bonus do zarobków. To, że ja kupiłem sobie dodatkowy kamuflaż dla okrętu premium to tylko i wyłącznie moja fanaberia. podsumowujac, jesli szkolisz kapitana, zbierasz free exp, lub expisz okręt to masz do tego specjalne okolicznościowe kamuflaże, jednak do zwyklej gry na wysokich tierach polecam stały kamuflaż. A tu spisz wszystkich kamuflaże wraz z bonusami dla ciekawskich: https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Camouflage

P.S A kasy mam mało, bo ją wydaję na resety linii i ponowne odkupowanie okrętów do kolekcji w porcie (obecnie mam ich 251), przy resecie sprzedajemy okręty za polowe ceny niż ta za jaka je musimy wykupić, innym problemem jest prędkość z jaka jestem wstanie przejść dany tier, dla przykładu ostatnio okręt IX Kitakaze w pełni przebadałem X  w 13 bitew, w tak krótkim czasie nie da się zarobić na X :cap_money:. Co do FreeXP to w ciągu 2 miesięcy zarobiłem i wydałem kilka milionów na okręty Småland, Ägir i resety. Jeśli mi mało kasy to sobie biorę Missouri w odpowiednim kamuflażu i z zestawem flag i zawsze jest 1kk+ na bitwę :cap_haloween:.

• Cool 2

[DOREE]
Beta Tester
1,743 posts
13,087 battles

Wyprzedaż,  to była jakieś chyba 3 lata temu, gdy bez żadnego kombinowania wchodziło sie i kupowało za pół ceny fajne okręty, m.in. Belfast, czy ówczesny Saipan. Ten event ani troche mnie nie kręci.

• Cool 1

[SDS7]
Players
136 posts
8,649 battles
22.08.2020 o 23:41, Korsarz_87 napisał:

Wyprzedaż,  to była jakieś chyba 3 lata temu, gdy bez żadnego kombinowania wchodziło sie i kupowało za pół ceny fajne okręty, m.in. Belfast, czy ówczesny Saipan. Ten event ani troche mnie nie kręci.

A powinien :) nie kupuje w zasadzie żadnych skrzynek i trzymam się  od hazardu daleko. Ostatni mój zakup to gwiazdka., ale coś mnie teraz zakręciło, może to po tych redditach, które czytałem jak wyskakują lotnie, no i kupiłem 3 skrzynki, i z pierwszej właśnie mi poleciał saipan oraz 2 x  po 20 sc-fi camo. Szkoda, że nie Enterprise ale i tak jestem zadowolony bo przecież ruletka co może wpaść. 

[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,761 battles

To raczej nie jest wyprzedaż - po prostu do normalnej oferty na zakup dublonów dorzucono elementy hazardowe w postaci żetonów, które dają szansę na wzięcie udziału w ruletce.

A zważywszy na to, iż tego typu działania (netowe gry hazardowe) są w niektórych państwach zabronione, to nie da się samych żetonów sprzedawać :)

Do tego WoWs jest PEGI 7, więc WG musi też uważać aby nie wkroczyć na mętne prawne oceany wciągania dzieci do gier hazardowych ...

Chłopaki - jak każdy korpik, mają kwartalne sumowanie wyników, więc robią co mogą aby starać się podciągnąć "staty", bo za chwilę wrzesień, 5ta rocznica i trochę rozdawnictwa się szykuje co dola finansów będzie niezbyt korzystne :)

Niestety - żetony robią pewnego patologię w grze - w weekend widziałem już wiele akcji gdzie DDki jechały na samobóje mając nadzieję na zrobienie "odznaki" detonacja - jeden z popularnych sposobów na wykonanie misji na żetony :)