Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
kpt_Tomek

Szukam ludzi/klanu do gry.

6 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
52 posts
4,169 battles

Witam 

Wróciłem do statków po dość długiej przerwie, wiele rzeczy się zmieniło na + inne na -, ale to nie istotne. 

Dałem sobie jakiś czas temu kilka dni na przetestowanie gry i swoich nerwów i powiem, że mnie wciągnęło, gra się przyjemnie i mam fun. 

Ale do rzeczy, szukam jakiegoś miejsca dla siebie gdzie mógł bym pograć z kimś wieczorem, dobrze się bawić i czegoś nauczyć od doświadczonych graczy.

Jako gracz jestem z tych 40+, ale szukam raczej ludzi z dystansem do siebie, poczuciem humoru, niezależnie od wieku. 

Napiszę wprost:

- jeżeli jesteście grupą nastawiona na wynik, parcie itd. - nie będę do Was pasować 

- jeżeli cenicie codzienną aktywność i punktualność, to też się nie dogadamy gdyż nie zawsze mogę być dostępny - w weekendy mam więcej czasu, 

- jeżeli wymagacie super wiedzy na temat mechanik, tierów itd. - może z czasem czegoś się nowego nauczę, ale chwilowo to ja tej wiedzy potrzebuje :) 

- jeżeli macie trochę cierpliwości by pomóc, podszkolić i doradzić - tu się będziemy rozumieć :) 

- sam oferuję sporo cierpliwości, dużego dystansu do siebie, nie mam też problemu z komunikacją

- jak się wciągnę i ogarnę w grze to chętnie pobawię się w bardziej zorganizowane rozgrywki 

Więc, jeżeli macie wolne miejsce dla takiego osobnika jak ja to proszę o informację. 

[BASIC]
[BASIC]
Players
54 posts
7,547 battles

Zapraszamy do BASIC. Bez spiny, bez wymagań - tylko grać i zbierać ropę. Nie mamy discordów, ale na czacie klanowym zwykle jest głośno. Czasami sobie dywizjony robimy, czasem nawet dla jaj pozbieramy się na klanówkę. 
Jakby co - wal jak w dym, mamy właśnie jedno miejsce wolne, byc może czeka ono specjalnie na Ciebie :)

[FSO]
Players
5 posts
6,422 battles

I my zapraszamy.

P_O_L

Ekipa żonata, dzieciata ze wszelkimi tego błogosławieństwami i ograniczeniami :) Rozumiemy je i nie mamy ciśnienia na super wyniki. Nie nagrywamy się. Nie analizujemy godzinami swoich bitew. Gra dla funu.

Lubimy wygrywać jak każdy, ale nie za cenę utraty frajdy. Będziesz miał ochotę popływać w dywizjonach - nie ma sprawy. Nie będziesz miał ochoty z nikim gadać w grze - nie ma sprawy.

Baza super rozbudowana.

Zapraszam.

[WIDMO]
Players
190 posts
16,466 battles

Witam. Zapraszam do klanu [MGLA] akademi klanu WIDMO. Będziesz miał z kim pograć w dywizjonach, będziesz mógł spróbować swoich sił w CW, będziesz miał się od kogo uczyć. Fajni ludzie i atmosfera. Wejdź na nasz discord dowiesz się więcej. https://discord.gg/HADExTX

Players
9 posts

Czesc Tomku  My rowniez  jestesmy ekipa z codziennymi obowiazkami(tez mam 40+ jak i cala nasza ekipa jest w zblizonym wieku)Gramy dla funu ale tez mamy dobrych graczy od ktorych mozna wiele wyciagnac, posmiac wypic razem w grze piwko:):):)Polecam

Beta Tester
52 posts
4,169 battles

Dziękuję wszystkim za zaproszenia. 

Chciał bym podziękować Wam wszystkim, szczególnie Spinacz100, za przyjęcie do ich grona. 

Życzę Wam powodzenia i pozdrawiam. 

Sign in to follow this