Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Tygodniowe misje bojowe: żetony letniej wyprzedaży

25 comments in this topic

Recommended Posts

[ROMT]
Players
382 posts
7,270 battles

Jak znam życie, to za unikalne okręty i kamuflaż trzeba zapłacić WIĘCEJ żetony niż jesteśmy w stanie zbierać za pomocą misji bojowe. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Jak zgadnę, za więcej żetony letnie trzeba zapłacić prawdziwe pieniędzy?

• Cool 2

[O-R-P]
Players
2,296 posts
1 hour ago, SirXenon_36 said:

Jak znam życie, to za unikalne okręty i kamuflaż trzeba zapłacić WIĘCEJ żetony niż jesteśmy w stanie zbierać za pomocą misji bojowe. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Jak zgadnę, za więcej żetony letnie trzeba zapłacić prawdziwe pieniędzy?

Konig Albert i Vampire to niegdyś wycofane okręty TIII bo sealclubberzy nimi grali, więc wątpię by poza kolekcjonerami bo to tak zwane okręty rzadkie, kogokolwiek więcej zainteresowały teraz. No chyba, że devsi próbują zaludnić niskie tiery w jakiś sposób. Co do żetonów to póki co jestem mocno sceptyczny ze względu o jakim wspomniałeś ale jutro się przekonamy.

Sam posiadam obydwa i znacznie ciekawszą opcją wydają się kontenery Duży Prezent od Mikołaja jeśli kogoś nie pociągają niskie tiery. Ciekawe jedynie czy rekompensata będzie w dublonach czy w srebrze, jeśli w srebrze to raczej nie będę się starał o okręty.

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,296 posts
24 minutes ago, SirXenon_36 said:

Kim są sealclubberzy? Pierwszy to czytam.

Gracze grający głównie na niskich tierach na mocnych okrętach z mocnymi często 19 punktowymi kapitanami by walczyć przeciwko mniej doświadczonym graczom.

• Cool 2

Players
75 posts
78 battles
7 godzin temu, Marblehead_1 napisał:

Konig Albert i Vampire to niegdyś wycofane okręty TIII bo sealclubberzy nimi grali, więc wątpię by poza kolekcjonerami bo to tak zwane okręty rzadkie, kogokolwiek więcej zainteresowały teraz. No chyba, że devsi próbują zaludnić niskie tiery w jakiś sposób. Co do żetonów to póki co jestem mocno sceptyczny ze względu o jakim wspomniałeś ale jutro się przekonamy.

Sam posiadam obydwa i znacznie ciekawszą opcją wydają się kontenery Duży Prezent od Mikołaja jeśli kogoś nie pociągają niskie tiery. Ciekawe jedynie czy rekompensata będzie w dublonach czy w srebrze, jeśli w srebrze to raczej nie będę się starał o okręty.

Mam oba, a jako że się gra w drodze do X cv germany to pewnie coś tam wpadnie z camo

[ROMT]
Players
382 posts
7,270 battles
20 godzin temu, SirXenon_36 napisał:

WIEDZIAŁEM! WIEDZIAŁEM, ŻE TAK BĘDZIE! NIE DA SIĘ KUPIĆ TE ATRAKCYJNE TOWARY BEZ ZAPŁACENIE WIĘCEJ PIENIĘDZY! DZIĘKI! NAWET TYLKO ŻETONY NIE DA SIĘ KUPIĆ. Z całym szacunkiem do ekipa WoW, ale sorry, nie dam się ograbić w biały dzień. Nie mam zamiaru kupić aż tyle żetony, by kupić rzadki okręt. Mogę żyć bez tego. Wszystko ma swoją granicę.

Pozostaje mi tylko te skrzynki. Chyba ta skrzynka Halloween lub Duży prezent od Mikołaja wydaje mi się atrakcyjna oferta.

[FT-B]
Players
559 posts
8,460 battles

Nie można ukończyć łańcucha na Coop. Na Botach nie ma osiągnięć. Także tego. A cała ta akcja, z letnią wyprz to jakiś żart.

• Funny 1

Players
2,695 posts
16,225 battles
19 minutes ago, Toyminator said:

Nie można ukończyć łańcucha na Coop. Na Botach nie ma osiągnięć. Także tego. A cała ta akcja, z letnią wyprz to jakiś żart.

hahahhahahaha

bot gra tylko na botach

pewnie jestem miszczem na coopach co? junikumem

• Bad 3

[ROMT]
Players
382 posts
7,270 battles
32 minuty temu, Toyminator napisał:

Dlatego proponuję Ci grać pancernika na losowe bitwy i to na niższe poziomy. Płyń blisko któryś z przeciwnika i doprowadź go do prawie zerowy hp, a potem dobij go za pomocą dodatkowe uzbrojenie. Wtedy dostaniesz osiągnięcia honorowa "walka wręcz" (to jest najłatwiejsza osiągnięcia, ja zdobyłem takie 4 osiągnięcie w ciągu jednej bitwie), a niemieckie pancerniki najlepiej nadają się do tego typu zadań. Nie polecam Ci grać na wyższe poziomy, bo więcej okrętów posiadają torpedy. Albo jak Ci poszczęści, to dostaniesz też "pierwsza krew" albo "to tylko draśnięcie". Są inne HONOROWE osiągnięcie, ale to zależy od posiadane okrętów i Twoich umiejętności.

Ciesz się, że to nie jest misja typu "zdobądź 20 BOHATERSKIE osiągnięcie", albo "zdobądź 2500 PD bazowy w jednej bitwie", albo "kilku misji naraz w jednej bitwie", bo to są bardzo trudne do osiągnięcie i trzeba mieć sporo szczęście i umiejętności.

[ROMT]
Players
382 posts
7,270 battles
6 minut temu, dzikiahmed napisał:

Sam pomysł jest ok

ale wykonanie to padaka

Popieram. Unikalny okręt NA POZIOMIE III za tyle żetonów, które trzeba słono zapłacić? Śmiechu warte. A letnie wyprzedaży za prawdziwe pieniędzy to też nie są zachęcające.

Ale przynajmniej możemy zdobyć 1 kontener PRENIUM za misji bojowe. To lepsze niż nic i chętnie na tym skorzystam.

Players
75 posts
78 battles
31 minut temu, SirXenon_36 napisał:

A letnie wyprzedaży za prawdziwe pieniędzy to też nie są zachęcające.

A co za darmo mieli by ci dać???

Właśnie mnie dziwi że zarobić nie chcą, bo gdyby to co jest w zbrojowni wrzucili do sklepu to ich zarobek był by kilkukrotnie większy

[FT-B]
Players
559 posts
8,460 battles
1 godzinę temu, zdzislawdyrma napisał:

hahahhahahaha

bot gra tylko na botach

Coś ci się covid na główkę rzucił widzę:) Jak będę chciał, to będę grał tylko na treningówkach ;)  A taka śmieszna osóbka jak ty, może mi skoczyć :*

Players
2,695 posts
16,225 battles
52 minutes ago, Toyminator said:

Coś ci się covid na główkę rzucił widzę:) Jak będę chciał, to będę grał tylko na treningówkach ;)  A taka śmieszna osóbka jak ty, może mi skoczyć :*

gra oferuje kilka trybow gry ale bot zdecydowal grac tylko w jednym a potem placz ze nagrody mozna zdobyc w innym trybie

powinienes teraz plakac ze powinny byc klanowki i rankingowki z botami bo tez chcesz nagrody jak na klanowkach

[O-R-P]
Players
2,296 posts
6 hours ago, Toyminator said:

Nie płacz :Smile_trollface: "Lis w Kurniku" czy "Torpedowiec" albo "Gwiazda Morska" na Operacjach tak samo jak inne medale z Operacji to osiągnięcia jeśli nie chcesz grać randomów.

A teraz nie becz :Smile_trollface: bo za 15 żetonów kupisz co najwyżej 15 kamuflaży jednorazowych :fish_glass:

• Cool 1

[ROMT]
Players
382 posts
7,270 battles
10 minut temu, MW_RP napisał:

15 żetonów można uzbierać z misji, 50 żetonów mogę kupić za 3dzieści-kilka złotych. A pozostałe żeby mieć na paczkę 3  stateczków ósmego tieru ? Jak zdobyć te letnie żetony ? Mam kupować jakieś gówniane zestawy do których dodają po 5 żetonów - o to chodzi ?

Jest jeszcze 10 żetonów za niecałe 8 złotych. W sumie 75 żetonów. Tyle, że możesz kupić unikalny okręt. Każdy 50 żetonów możesz kupić co dzień.

[DK-PL]
Players
2,733 posts
29,657 battles

Kupione:

2x Zrzut zaopatrzenia (liczyłem na Enterprajsa) i wypadają szmaty.

2x Duże prezenty Mikołaja i tu wypadł Ark Royal - w sam raz, akurat też chciałem go mieć :Smile_medal: 

• Cool 3

[SDS7]
Players
136 posts
8,781 battles
7 godzin temu, zdzislawdyrma napisał:

hahahhahahaha

bot gra tylko na botach

Zdzichu, spokojnie nie każdy jest no noliferem jak Ty :) Boty też są potrzebne, a na czym byś farmił się :) 

[HWDWG]
Players
80 posts
8,862 battles

Kolejny chciwy pomysł [...] WarGamingu żeby wydowbyc jak najwięcej kasy od graczy. Taki wielki żal zrobić chociaż raz na pół roku coś  przy czym można zdobyć statek premium lub inne wartościowe nagrody za wykazanie się w bitwach ? Wartościowe nagrody czyli nie [...] flagi czy inne camo bo rzygać się już od tego typu "nagród" chce.

Róbcie tak dalej, coraz bliżej finalnej wersji gry i utraty sporej ilości graczy bo jak z wieloma już rozmawiałem w trakcie bitew to coraz większa ilość osób odchodzi do konkurencyjnej produkcji.

EDIT: usunięto wulgaryzmy

• Cool 1

Beta Tester
14 posts
2,077 battles

Hmmmm.... nie kumam. Najpierw zrobi się wszystko, aby (niestety skutecznie) zabić grę na niskich tierach (aby zbobyć cokolwiek w eventach to minimum T5, a czasem nawet T8 a do tego dodanie botów, co mnie strasznie zniechęca do gry), niestety bardzo skutecznie,  a teraz próbuje się wcisnąć "rzadkie" okręty na T3?

[SDS7]
Players
136 posts
8,781 battles
27.08.2020 o 16:04, MKG napisał:

Hmmmm.... nie kumam. Najpierw zrobi się wszystko, aby (niestety skutecznie) zabić grę na niskich tierach (aby zbobyć cokolwiek w eventach to minimum T5, a czasem nawet T8 a do tego dodanie botów, co mnie strasznie zniechęca do gry), niestety bardzo skutecznie,  a teraz próbuje się wcisnąć "rzadkie" okręty na T3?

A po drugie tymi premkami T3  nie powalczysz., zwłaszcza BB Albertem. Sam go posiadam i 90 % gier są CV zazwyczaj dwa, jesteś łatwym celem do farmienia,  brak aa skutecznie zniechęca do grania tymi rzadkimi obecnie premkami. 

Sign in to follow this