Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kmicik

Pół roku przerwy...i multum okrętów premium

13 comments in this topic

Recommended Posts

[FPL]
Players
41 posts
4,622 battles

Jakaś darmowa promocja była na okręty premium? Nie grałem ponad pół roku i patrzę a tam mam od groma okrętów premium....chyba będę je sprzedawał

• Funny 1

[HOB]
Moderator
1,837 posts
7,805 battles

Zapewne chodzi o filtr okrętów lub jakieś opcje (np. ukrywanie niehistorycznych elementów).

Jeśli po sprawdzeniu nadal nic nie ma - polecam support. Zapewnią wtedy że okręt istnieje lub powiedzą co się z nim stało.

Weekend Tester
673 posts
995 battles
6 godzin temu, Silentraz napisał:

Zapewne chodzi o filtr okrętów lub jakieś opcje (np. ukrywanie niehistorycznych elementów).

Jeśli po sprawdzeniu nadal nic nie ma - polecam support. Zapewnią wtedy że okręt istnieje lub powiedzą co się z nim stało.

Ja myślę, że koledze to raczej okręty się rozmnożyły a nie zniknęły. Nie było przez te pół roku jakichś giftów albo wręcz np. giftów dla "powracających"?

[HOB]
Moderator
1,837 posts
7,805 battles

Zaiste. Przed wejściem na forum powinni robić testy na obecność kawy (przynajmniej dla mnie).

Bardziej się zasugerowałem pierwszą odpowiedzią niż samym pytaniem.

Jeśli nieznana jest historia zdobycia okrętu - to najprędzej support podpowie skąd one się tam wzięły. Jeśli to multum, a kilka, to nowinki mogą wynikać choćby ze splitów (np. darmowe ruskie krążki).

Odradzam jednak sprzedaż. Otrzymasz jedynie kredyty i miejsca w porcie, a posiadanie okrętu zabezpiecza go przed zdobyciem m.in. ze świątecznych paczek i superkontenerów. Wówczas otrzymasz ten sam okręt który żeś sprzedał zamiast jakiegoś nowego (a jest to w zasadzie jedyna metoda na zwiększenie szansy zyskania niektórych unikatów)

• Cool 3

[FPL]
Players
41 posts
4,622 battles
7 hours ago, Silentraz said:

Zaiste. Przed wejściem na forum powinni robić testy na obecność kawy (przynajmniej dla mnie).

Bardziej się zasugerowałem pierwszą odpowiedzią niż samym pytaniem.

Jeśli nieznana jest historia zdobycia okrętu - to najprędzej support podpowie skąd one się tam wzięły. Jeśli to multum, a kilka, to nowinki mogą wynikać choćby ze splitów (np. darmowe ruskie krążki).

Odradzam jednak sprzedaż. Otrzymasz jedynie kredyty i miejsca w porcie, a posiadanie okrętu zabezpiecza go przed zdobyciem m.in. ze świątecznych paczek i superkontenerów. Wówczas otrzymasz ten sam okręt który żeś sprzedał zamiast jakiegoś nowego (a jest to w zasadzie jedyna metoda na zwiększenie szansy zyskania niektórych unikatów)

No w sumie masz rację...w porcie mi nie przeszkadzają więc niech sobie dokują.....może faktycznie kiedyś się przydadzą...

[FPL]
Players
41 posts
4,622 battles

Graaf Space, Warspite, Gascoigne.....ale mogą to być okręty z świąt bożonarodzonowych...zaraz po tym zrobiłem przerwę i być może nie pamiętałem

ze je zdobyłem z kontenerów

• Funny 1

[DOREE]
Beta Tester
1,744 posts
13,087 battles
21 minutes ago, Kmicik said:

z świąt bożonarodzonowych...zaraz po tym zrobiłem przerwę i być może nie pamiętałem

ze je zdobyłem z kontenerów

łooo, to grube święta były, zazdroszcze

• Cool 1

[T_F_N]
Players
162 posts
20,449 battles
9 godzin temu, Korsarz_87 napisał:

łooo, to grube święta były, zazdroszcze

Ja bym obstawiał ostre zerwanie filmu...

[MCNC]
Players
297 posts
25,462 battles

Może  zerwanie - nie patrz na To . Na pewno nie próbuj pływać na niszczycielach - moja  pamięć  nie sięga dalej jak 10 dni - i mówię Ci dostaje  się  detonację minimum raz na dzień . Jak masz farta i wcześniejszej    Cię lotnia nie  dopadnie . Takie  detonacje to świetny sposób na farmienie Flag na wypadek bitew  rankingowych  albo klanowych .

[FPL]
Players
41 posts
4,622 battles

Dziś Warspite "poszedł" na żyletki...był na wypożyczeniu...tyle tylko ze nie pamiętam żebym go wypożyczał....

Weekend Tester
673 posts
995 battles

Mogłeś dostać na wypożyczenie z jakiejś okazji i bez własnego udziału. W WoT mam chyba ze sześć wypożyczonych czołgów z okazji grania w wierzchołki drzewa - wala się toto po garażu i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić bo nawet na złom oddać nie można :P

Sign in to follow this