Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.9.8 - Hlášení chyb

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles

captain bad-Recuperato piccolo copia.png

Kapitáni!

narazíte-li při testování verze 0.9.8 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles

Hrám VT 2 hodiny.

Chcel som hrať už včera, ale neprihlásilo ma, len som čakal na autorizáciu (hlásil som na support). Nepomohla kontrola integrity, tak som to odinštaloval a znova nainštaloval. Síce ma prihlásilo, ale všetko je veľmi pomalé oproti predchádzajúcim VT. Do Shipyardu sa preklikávam na 3. pokus, na 1. jednoducho ani za b..a

Zatiaľ toľko k 0.9.8

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles
V 14. 8. 2020 v 23:02 Activite_comm řekl/a:

Hrám VT 2 hodiny.

Chcel som hrať už včera, ale neprihlásilo ma, len som čakal na autorizáciu (hlásil som na support). Nepomohla kontrola integrity, tak som to odinštaloval a znova nainštaloval. Síce ma prihlásilo, ale všetko je veľmi pomalé oproti predchádzajúcim VT. Do Shipyardu sa preklikávam na 3. pokus, na 1. jednoducho ani za b..a

Zatiaľ toľko k 0.9.8

Kdy přibližně jsi se v ten čtvrtek přihlašoval?

Ale beru tu hlášku s Dockyardem, je možné, že to některým jde pomaleji.

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles
V 17. 8. 2020 v 11:02 YabbaCoe řekl/a:

Kdy přibližně jsi se v ten čtvrtek přihlašoval?

Ale beru tu hlášku s Dockyardem, je možné, že to některým jde pomaleji.

Neviem či je to ešte podstatné, ale vo štvrtok som sa prihlasoval medzi 19,30 a 20,00.

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles
Před 2 minutami Activite_comm řekl/a:

Neviem či je to ešte podstatné, ale vo štvrtok som sa prihlasoval medzi 19,30 a 20,00.

No každopádně dneska večer začne druhé kolo, tak to můžeš zkusit znova

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles

Spustil som to o 19,44 a tá istá situácia, len čakanie na autorizáciu. Dal som kontrolu integrity a podľa nej mám nainštalovanú najnovšiu verziu 0.9.8.

2x som to spustil a neprihlásilo ma, takže znova preinštalujem a budem videť. Dám správu.

[NJORD]
Players
4 posts
15,234 battles

Zdravím všechny a chci jen potvrdit, že do 2. kola testu se mi dnes i přes 4 nebo 5 pokusů nepodařilo přihlásit a stejná situace - zaseknutí na autorizaci. Jednou jsem ji nechal schválně "točit" skoro 1/2 hodiny. Jediná změna při pokusech byla, že se měnily úvodní videosekvence. Na běžném serveru běžela hra bez problémů, takže problém s komplem by asi nebyl, přes to jsem jej 2x pro jistotu restartoval, ale přeinstalovat hru jsem se neodvážil. Pokud si vzpomínám, tak v 1. kole bylo něco podobného, ale rozběhlo se to druhý den. Uvidíme, nicméně škoda jednoho večera. Tak někdy zase nashle...

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
479 posts
12,077 battles
Před 6 minutami shanti164 řekl/a:

zaseknutí na autorizaci. Jednou jsem ji nechal schválně "točit" skoro 1/2 hodiny. Jediná změna při pokusech byla, že se měnily úvodní videosekvence. Na běžném serveru běžela hra bez problémů,

Minulý týden ve čtvrtek jsem měl stejný problém. Nicméně v pátek to už fungovalo bez problémů a na test jsem se dostal.

Asi je to hloupá rada, ale možná to zkus zítra. Třeba to pojede.  :Smile_honoring:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,570 posts
1,060 battles
Před 35 minutami Activite_comm řekl/a:

Ani po preinštalovaní som hru nedokázal spustiť. :(

Před 2 hodinami shanti164 řekl/a:

Zdravím všechny a chci jen potvrdit, že do 2. kola testu se mi dnes i přes 4 nebo 5 pokusů nepodařilo přihlásit a stejná situace - zaseknutí na autorizaci. Jednou jsem ji nechal schválně "točit" skoro 1/2 hodiny. Jediná změna při pokusech byla, že se měnily úvodní videosekvence. Na běžném serveru běžela hra bez problémů, takže problém s komplem by asi nebyl, přes to jsem jej 2x pro jistotu restartoval, ale přeinstalovat hru jsem se neodvážil. Pokud si vzpomínám, tak v 1. kole bylo něco podobného, ale rozběhlo se to druhý den. Uvidíme, nicméně škoda jednoho večera. Tak někdy zase nashle...

Kluci mě to stáhlo nějaký minipatch (nwm kdy byl aplikován, došel jsme teď z práce), takže by to už mělo frčet. Pokud ne, zkuste opravu integrity. Někdy to pomůže. Úplný reinstal je dle mého až moc zbytečný zásah. Obvykle je to krpa menšího kalibru. GL.

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles
Před 12 hodinami Activite_comm řekl/a:

Spustil som to o 19,44 a tá istá situácia, len čakanie na autorizáciu. Dal som kontrolu integrity a podľa nej mám nainštalovanú najnovšiu verziu 0.9.8.

2x som to spustil a neprihlásilo ma, takže znova preinštalujem a budem videť. Dám správu.

Před 10 hodinami shanti164 řekl/a:

Je fakt, co říká Wolf, ono to přeinstalování je u PT možná až moc zbytečné.

ČIli zkuste tu kontrolu integrity, případně dejte hru do vyjímek ve firewalu.

@Activite_comm že se ti nespustí, tím myslíš, že jsi zaseklý na autorizaci?

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles
Před 8 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Je fakt, co říká Wolf, ono to přeinstalování je u PT možná až moc zbytečné.

ČIli zkuste tu kontrolu integrity, případně dejte hru do vyjímek ve firewalu.

@Activite_comm že se ti nespustí, tím myslíš, že jsi zaseklý na autorizaci?

áno presne, na autorizácii vždy skončím.

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles
Před 12 minutami Activite_comm řekl/a:

áno presne, na autorizácii vždy skončím.

Je to nahlášené, je vás více a řeší se to. Bohužel momentálně nemám více informací

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles
Před 20 minutami YabbaCoe řekl/a:

Je to nahlášené, je vás více a řeší se to. Bohužel momentálně nemám více informací

Hlásim, že sa mi podarilo prihlásiť. Snáď to bude v poho.

[-SEAW]
Players
11 posts
7,164 battles

Pri kampani Pět epoch námořníctva, Misia 4 sú úlohy 6 a 7, ktoré sa plnia konkrétnymi loďami a medzi nimi je Zara. Urobil som úlohu 6 a nezapočítalo mi ju. Mám vybranú Zaru ako loď do bitky a úloha 6 mi dáva na známosť, že Zara je nevhodná loď.Zara.thumb.png.dee9d5a95b8a3255a9296cd9d65e2140.png 

[WG]
WG Staff
5,666 posts
4,464 battles
V 22. 8. 2020 v 17:18 Activite_comm řekl/a:

Pri kampani Pět epoch námořníctva, Misia 4 sú úlohy 6 a 7, ktoré sa plnia konkrétnymi loďami a medzi nimi je Zara. Urobil som úlohu 6 a nezapočítalo mi ju. Mám vybranú Zaru ako loď do bitky a úloha 6 mi dáva na známosť, že Zara je nevhodná loď.Zara.thumb.png.dee9d5a95b8a3255a9296cd9d65e2140.png 

V 22. 8. 2020 v 19:49 Activite_comm řekl/a:

Misia 5, úloha 5 (v 3 bitkách medzi 3 najlepšími v tíme) mi započítalo aj 4. miesto v tabuľke.490842437_Yamato2.thumb.png.249168ab94c6b79d4e9ede7463fad46a.png

Yamato 1.png

Díky za postřehy... je fakt, že podle nastavených pravidel by to tak být nemělo. Nahlásím to :cap_like:

Guest
This topic is now closed to further replies.