Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Yezdigard

Szukam klanu

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
627 battles

Grałem długo w WoT i robiłem już kilka podejść, żeby przenieść się na WoWs ale nie idzie mi najlepiej, szukam klanu a najlepiej  akademii gdzie udałoby mi się w końcu odbić od dna, potrzebny mi trening od podstaw.

Nick: Yezdigard
Ilość bitew: 434
Preferowany typ okrętów: trudno powiedzie, na razie próbowałem głownie z krążownikami i niszczycielami
Preferowane tiery: nie mam jeszcze czego preferować, mam jedną VIII, jedną VI  reszta IV i V
Ulubiony okręt: lubię niszczyciele, są jak scouty w WoT

Mam już parę lat na karku więc interesuje mnie klan 18+ i im więcej tego plusa tym lepiej. :)

Players
9 posts

Witaj kolego:)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Jesli dolaczysz do nas moge zapewnic ze znajdziesz polaczenie fajnego towarzystwa,swietnej zabawy(rownierz jestesmy +30 i rownierz mamy swoje osobiste obowiazki}i mysle ze sie nie zawiedziesz :):):)

Sign in to follow this