Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów: 0.9.8

28 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
174 posts
12,175 battles

Może wyjdę na marudę, ale jak na okrągłą rocznicę to szału za wielkiego nie ma, chyba że jeszcze coś dorzuca bliżej rocznicy. Miałem nadzieję na darmowy reset kapitańskich perków. W tamtym roku były 2 takie akcje w tym ZERO.

[-WIR-]
Players
29 posts
6,465 battles

Hej,

ten camo Epochal będzie do zdobycia tylko jeden i raz założony na okręt zostaje już na nim na stałe?

Players
39 posts
13,436 battles
godzinę temu, Taiczo84 napisał:

Może wyjdę na marudę, ale jak na okrągłą rocznicę to szału za wielkiego nie ma, chyba że jeszcze coś dorzuca bliżej rocznicy. Miałem nadzieję na darmowy reset kapitańskich perków. W tamtym roku były 2 takie akcje w tym ZERO.

Szalu nie ma???Darmowe flagi i kamuflaze za same granie okretami T5-10.Pewnie mozna bedzie to zrobic na co-opach.Policz sobie ile tego dostaniesz.

Darmowy okret premium T7 Anchorage ze stoczni.Co trzeba zrobic?Tylko grac!

Nowy tryb gry. Bitwy asymetryczne.

Nie wiem czego wiecej Ty oczekujesz od WG?

• Funny 3
  • Bad 1

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles
3 godziny temu, felicjan123 napisał:

Szalu nie ma???Darmowe flagi i kamuflaze za same granie okretami T5-10.

Zapomniałeś o superkontener za każdy okręt X? W tym można wygrać coś wartościowego albo mała szansa na jakiś okręt PRENIUM. Całe szczęście, że nie zdecydowali tego usunąć, bo to zdecydowanie jedna z najlepszych elementów, jakie eventy oferują. Nie wyobrażam event Rocznica WoW bez tego.

Przy okazji, skąd to możesz wiedzieć, ile okrętów on jest w posiadaniu? Ilość bitew nie mówi wszystko. Dla jedni to dużo, a dla inni to może mało.

Poza tym, sam jesteś śmieszny, skoro nie czytałeś ten wiadomość bardzo dokładnie. Darmowy okręt premium T8 Anchorage (to jest poziom 8, nie 7) ze stoczni? Jest jeden "mały" haczyk. Stocznia jest tak samo co stocznia ODIN, czyli za ukończenie 2 ostatnie fazy budowy okrętu TRZEBA ZAPŁACIĆ 3500 dublonów (prawie 50 zł)! Więc to nie jest za darmo. Owszem, jest dużo tańszy w porównanie do pozostałe okrętów VIII w sklepie PRENIUM (aż 100-150 zł), ale nadal to nie jest za darmo. Nawet w tej stoczni nie ma darmowy okręt PRENIUM na niższy poziom coś na pokroju VI GRAF SPEE.

Widocznie ludzie od WoW uznali, że rozdawali za dużo okrętów PRENIUM za darmo, więc pohamowali i zaczęli żądać od nas "drobne opłaty". To jest po prostu kolejny event, który nie można zdobyć okręt PRENIUM za tylko wykonanie misji bojowe. Po raz kolejny dostajemy tylko skrzynki loteria, gdzie wygrana okręt PRENIUM jest bardzo mała szansa. Nie, nie chcę narzekać, a tylko przedstawiam tylko fakty, co czytam i co widzę.

3 godziny temu, 3lCiup4 napisał:

Hej,

ten camo Epochal będzie do zdobycia tylko jeden i raz założony na okręt zostaje już na nim na stałe?

Tak. Zostaje już na nim na stałe. Kamuflaż Epochal są tylko kilku (jeden za stała kampania, drugi za kolekcja), więc będziesz miał bóle głowy od dylematu. Kamuflaż IX jest wart ponad 4000 dublonów, więc nie mogą rozdawać na lewo i na prawo za dużo, inaczej stracą na tym.

[SDS7]
Players
139 posts
9,864 battles
2 godziny temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

A nieprawda. Był darmowy reset jak IFHE psuli.

Tak, rzeczywiście był tylko, że bardzo krótki jak na tak poważne zmiany, coś 3-4 dni, więc  szału nie było :)

Co do całego ,,Eventu"  może być, zawsze coś tam z tych SC wypadnie, zapewne flagi na detonację bo do tych  mam wyjątkowe szczęście.

Nie narzekajcie zawsze to za darmo, nie ma przymusu kupna tego T8 Anchorage, trzeba poprostu obniżyć oczekiwania w stosunku do WG i wtedy zawsze będziecie zadowoleni:cap_haloween:

[E--C]
Players
1,134 posts
14,653 battles
1 hour ago, Morski_Dzik said:

coś 3-4 dni

Chyba dłużej, ale fakt. Za krótko.

2 hours ago, SirXenon_36 said:

ukończenie 2 ostatnie fazy budowy okrętu TRZEBA ZAPŁACIĆ 3500 dublonów (prawie 50 zł)! Więc to nie jest za darmo.

Przy większej ilości TX w porcie, jeśli będą SC za nie, jest spora szansa na to, żeby go totalnie za free zbudować. W tamtym roku 5k+ dubli z  rocznicowych SC przytuliłem.

• Cool 1

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles
38 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Chyba dłużej, ale fakt. Za krótko.

Przy większej ilości TX w porcie, jeśli będą SC za nie, jest spora szansa na to, żeby go totalnie za free zbudować. W tamtym roku 5k+ dubli z  rocznicowych SC przytuliłem.

Masz rację. Dostałem 2 SC za ukończenie misji w kampanii i wygrałem 2000 dublonów. Mam 6 okrętów X, a niedługo mogę kupić kolejny X również za kredytów, węgla, za wolnych PD, a nawet za stal, o ile uda mi się wygrać kolejny sezon rankingowy. Sporo nazbierałem zasobów, więc jest szansa, że będę miał również 10 okrętów X. Krótko mówiąc, to tylko kwestia szczęścia. Im więcej masz okrętów X, tym lepiej.

Dodatkowo, będzie również kontener okręt VI za letni test publiczny (o ile jeśli ktoś ukończył wszystkie etapów). Jeśli ktoś już nazbierał WSZYSTKIE okrętów VI PRENIUM, to otrzyma trochę dublonów zamiast okręt VI. Tylko wieloletni weteran na to może pozwolić.

O ile pamiętam, w tym roku był taki event, gdzie za żetony można kupić trochę dublonów.

[AXIS1]
Players
7 posts
4,923 battles

A kiedy wreszcie będą łodzie podwodne normalnie w grze? Ile można czekać, 5 lat. Nie po to premium kupuje by ciągle wychodziły błyskotki a nie było realnych zmian w grze. Tak samo system zniszczeń kuleje. Powinno być zrobione wreszcie że pewne elementy statków odpadają, typu wieża.

• Funny 2
  • Bad 1
  • Angry 1

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles
3 minuty temu, opodkaura1983 napisał:

A kiedy wreszcie będą łodzie podwodne normalnie w grze? Ile można czekać, 5 lat. Nie po to premium kupuje by ciągle wychodziły błyskotki a nie było realnych zmian w grze. Tak samo system zniszczeń kuleje. Powinno być zrobione wreszcie że pewne elementy statków odpadają, typu wieża.

Już były w grze od niedawna, ale potem to wycofywali. Uznali, że te łodzie podwodne potrzebują poprawki dla balansu gry.

[-WIR-]
Players
29 posts
6,465 battles
23 godziny temu, felicjan123 napisał:

Szalu nie ma???Darmowe flagi i kamuflaze za same granie okretami T5-10.Pewnie mozna bedzie to zrobic na co-opach.Policz sobie ile tego dostaniesz.

Darmowy okret premium T7 Anchorage ze stoczni.Co trzeba zrobic?Tylko grac!

Nowy tryb gry. Bitwy asymetryczne.

Nie wiem czego wiecej Ty oczekujesz od WG?

no Anchorage na pewno darmowy nie bedzie

[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,929 battles
On 8/13/2020 at 1:33 PM, zdzislawdyrma said:

ciekawe gdzie sa ci wszyscy fanatycy?

lodzie czy okret podwodne?

Kocham ten troll-temat :)

Każdy okręt jest statkiem ale nie każdy statek jest okrętem.

Czas - start :)

• Cool 2

[AAA-]
Players
25 posts
10,935 battles

DOMAGAM SIE ZWROTU EKWIWALETÓW ZA SMOLENSK JA TAKIEGO NIE KUPOWAŁEM A ZMIANY JAKIE DOKONANO NIE REKOMPESUJĄ MI ZAKUPU

• Funny 2

Players
39 posts
13,436 battles
2 godziny temu, GEWOO napisał:

DOMAGAM SIE ZWROTU EKWIWALETÓW ZA SMOLENSK JA TAKIEGO NIE KUPOWAŁEM A ZMIANY JAKIE DOKONANO NIE REKOMPESUJĄ MI ZAKUPU

A moze to nie jest wina okretu???

[AAA-]
Players
25 posts
10,935 battles
10 minut temu, felicjan123 napisał:

A moze to nie jest wina okretu???

OKRET STRACIŁ NA SWOICH WALORACH 8% PODPAŁKI  NIE KUPIŁ BYM GO TERAZ , ROBIAC ZAKUP WIEDZIAŁEM CO TERAZ PO OKROJENIU  CZUJE SIE OSZUKANY

[AAA-]
Players
25 posts
10,935 battles
12.08.2020 o 14:17, Taiczo84 napisał:

KUPUJAC OKRET A ZACHWILE TO JUZ NIE JEST TEN CO KUPIŁES

[TF16]
Players
2,336 posts
23,800 battles
4 hours ago, GEWOO said:

OKRET STRACIŁ NA SWOICH WALORACH 8% PODPAŁKI  NIE KUPIŁ BYM GO TERAZ , ROBIAC ZAKUP WIEDZIAŁEM CO TERAZ PO OKROJENIU  CZUJE SIE OSZUKANY

lol

[AAA-]
Players
25 posts
10,935 battles
16.08.2020 o 16:24, felicjan123 napisał:

A dlaczego sie ograniczasz do jednego okretu?Sa inne ,ktore sa lepsze i lepiej podpalaja.

NIE STAC MNIE NA INNE OKRETY