Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Ostatnia okazja na zdobycie Pommern i Erich Loewenhardt

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
138 posts
22,936 battles

Z mojej strony już nic nie kupuje bo nie widzę sensu.Prawie pięć lat grania i nic kompletna pustka.Szkoda że taki kurs mam wyznaczony ale trudno może inni się mają lepiej.

• Cool 3
  • Funny 2

Players
75 posts
78 battles
7.08.2020 o 18:28, arkadiusz_steel napisał:

Z mojej strony już nic nie kupuje bo nie widzę sensu.Prawie pięć lat grania i nic kompletna pustka.1)Szkoda że taki kurs mam wyznaczony ale trudno może inni się mają lepiej.I tak WG jak w rządzie góra może wszystko a reszta to szaraki do bycia w życiu z Kogoś trzeba żyć.

skandal

założyć płacz temat sugeruje, bo w tym i tak tego nikt nie czyta

1) prośba, bo ja chyba ja za stary jestem, o co w tym chodzi????

• Cool 4
  • Bad 1

[FJORD]
Beta Tester
666 posts
27,901 battles

Fascynujące są te jego posty. 

Czyta je się kilka razy i za każdym razem, dalej nic się z tego nie rozumie... 

Czy to jest jeszcze język polski?

• Cool 1
  • Funny 1

Players
138 posts
22,936 battles

Mistrzowie riposty pewnie w grze też tak ocenianie nowych graczy.A gra szuka nowych zdolnych ale nie zawsze takich z inteligencja na waszym poziomie tak sądzę. Koledzy wystarczyło zapytać o co chodzi pod moim postem a nie być wyrocznią dla i katem.

• Cool 1
  • Funny 1

[DIRKA]
Players
40 posts
2,356 battles
12.08.2020 o 16:18, arkadiusz_steel napisał:

Mistrzowie riposty pewnie w grze też tak ocenianie nowych graczy.A gra szuka nowych zdolnych ale nie zawsze takich z inteligencja na waszym poziomie tak sądzę. Koledzy wystarczyło zapytać o co chodzi pod moim postem a nie być wyrocznią dla i katem.

5 lat grasz arkadiusz  still? To powiem Ci, że wszystkie komercyjne gierki tego stylu są na jedno kopyto, zmienia się tylko kalkomania i sceneria. Już lepiej kupić prawdziwą broń i pozwolenie po szkoleniu i na strzelnicy naparzać. Tu działa psychologia marketingu dla przeżuwaczy chipsów i wafli co ledwie mamusi spod kiecki wypadli i ledwo dają radę sami z sobą, bo na prawdziwej wojnie nie ostał by się ani jeden.Naklejkami i plakatówkami....ha ha

• Cool 1

[TF16]
Players
2,336 posts
23,790 battles
4 hours ago, norek214 said:

5 lat grasz arkadiusz  still? To powiem Ci, że wszystkie komercyjne gierki tego stylu są na jedno kopyto, zmienia się tylko kalkomania i sceneria. Już lepiej kupić prawdziwą broń i pozwolenie po szkoleniu i na strzelnicy naparzać. Tu działa psychologia marketingu dla przeżuwaczy chipsów i wafli co ledwie mamusi spod kiecki wypadli i ledwo dają radę sami z sobą, bo na prawdziwej wojnie nie ostał by się ani jeden.Naklejkami i plakatówkami....ha ha

No, toś mu pojechał. 

Players
75 posts
78 battles
12.08.2020 o 16:18, arkadiusz_steel napisał:

Mistrzowie riposty pewnie w grze też tak oceniacie nowych graczy. A gra szuka nowych zdolnych ale nie zawsze takich z inteligencja na waszym poziomie tak sądzę. Koledzy wystarczyło zapytać o co chodzi pod moim postem, a nie być wyrocznią dla i katem.

Bo trujesz smuty, nie chcesz to nie kupujesz co to kogo interesuje.

Jeden Polak nie chce, i co Devs ma ręce załamywać???

5 godzin temu, norek214 napisał:

:Smile_sceptic:

• Cool 1

Sign in to follow this