Jump to content
Sign in to follow this  
Davao

[VI] Weser

7 comments in this topic

Recommended Posts

[R-NG]
Players
1,621 posts
20,276 battles

Temat poświęcony lotniskowcowi VI tieru WESER

WG_SPB_WoWs_screenshots_weser_1920x1080.

[DOREE]
Beta Tester
1,796 posts
13,194 battles

Jak na razie wydaje mi sie strasznie nieporadnym ównem. Takie miały być "krujser-kilery" ale ogarnięty krujser od razu skręci na samoloty i to zupełnie wystarczy, żeby nic z rakiet sie nie wbiło, a nieogarniety i tak zaraz zginie od byle czego. Ogólnie boli mnie brak uniwersalnego oręża. Aż  żyła na czole pulsuje, jak DDki robią  co chcą, a ja nie mam żadnego sensu nawet do nich podlecieć. 

Być może z "braku laku" zrobie flugcojgtragery, ale nie obiecuje sobie zbyt wiele.

Beta Tester
687 posts
10,555 battles
1 hour ago, Korsarz_87 said:

Jak na razie wydaje mi sie strasznie nieporadnym ównem. Takie miały być "krujser-kilery" ale ogarnięty krujser od razu skręci na samoloty i to zupełnie wystarczy, żeby nic z rakiet sie nie wbiło, a nieogarniety i tak zaraz zginie od byle czego. Ogólnie boli mnie brak uniwersalnego oręża. Aż  żyła na czole pulsuje, jak DDki robią  co chcą, a ja nie mam żadnego sensu nawet do nich podlecieć. 

Być może z "braku laku" zrobie flugcojgtragery, ale nie obiecuje sobie zbyt wiele.

Z punktu widzenia nooba - generalnie się zgodzę. Fajnie wbija się cytki z rakiet w Omahę czy Konigsberga, ale zawsze ktoś je dobija.

Torpedy niby "dedykowane" na DD, ale czas celowania (a właściwie rozwalanie celownika na całą szerokość przy byle ruchu) i ich "rozrzut" jednak sprzyjają unikom. Rakiety czasem skątowanemu DDkowi wbiją coś więcej niż overpen, ale nie jest to pewny DMG.

Za to bomby cytadelujące pancki po 7000 za sztukę to nawet fajna zabawa, no i ich wycelowanie okazało się nie być tak bardzo trudne jak się bałem.

Niestety, jako że jestem cinki w ogóle a na CV w szczególności, to dobrą bitwę zrobię chyba tylko wtedy, gdy połowę drużyny przeciwnika wywali z gry.

[DOREE]
Beta Tester
1,796 posts
13,194 battles
7 minutes ago, SomeoneNickedMyNick said:

Za to bomby cytadelujące pancki po 7000 za sztukę to nawet fajna zabawa, no i ich wycelowanie okazało się nie być tak bardzo trudne jak się bałem.

Z cytadelami jest tak, że najpierw to trzeba ją WBIĆ. Dla tego o wiele bardziej podoba mi sie premkowy niemiecki CV, on chociaż bomby ma OB, każda celna to dość bolesne "kuku".

Modder
5,221 posts
23,524 battles
2 hours ago, Korsarz_87 said:

Z cytadelami jest tak, że najpierw to trzeba ją WBIĆ. Dla tego o wiele bardziej podoba mi sie premkowy niemiecki CV, on chociaż bomby ma OB, każda celna to dość bolesne "kuku".

Wbija przecież cytadele z bomb AP bez problemu, no i obrażenia z cytadel są ledwo naprawialne w przeciwieństwie do pożarów. Co przydatności tego CV vs  DD, to zgoda, że bywa bezsilny. Jednak te rakiety potrafią wrzucić i dla nich penetrację. Przynajmniej taką baretkę pokazuje.

Sprawdziłem na testowym - tarka baretka faktycznie jest liczona jako penetracja za 1/3

Za jednym wylotem rakietowców (3 zrzuty) na stacjonarnym Gniewnym (a człowiek może przecież się skątować) wyszło mi to:

Czyli taka lipka, ale coś za coś. Za kuku dla krążków, jedyną realną bronią na DD-ki to spot.

image.png.6d737c2887f7b9827720b83a0b7b8550.png

Modder
5,221 posts
23,524 battles

Szurmowce są mega frustrujące. Zgrywamy idealnie celownik i w chwili, gdy przelatujemy nad najmniejszym wzniesieniem o wysokości boji, przeskakuje on do przodu i do widzenia. Tak jakby latali tam jacyś idioci, którzy nie mogą zmieniać kąta natarcia.

Sign in to follow this