Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.9.7 — Niemieckie lotniskowce: część 2

21 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,003 posts

Od teraz zbadać można nowe niemieckie lotniskowce, w grze pojawia się kolekcja „Marynarka Niemiec”, nowy sprint rankingowy, aktualizacja Bazy morskiej i wiele innych!

Przeczytaj na portalu

[O-R-P]
Players
2,358 posts
23,676 battles

flag_Russia_6ce701e1c2f2ac3909a68a0a7b23special_fdb3e9eabba1009b1c4adb7b370a68a2X Slava za 63 000 punkty badawcze. Jest on realizacją projektu pancernika, który był rozwijany po zakończeniu II wojny światowej, aby poskromić amerykańskie okręty typu Iowa oraz Montana. Dzięki wyśmienitej celności i wybitnym zdolnościom penetracyjnym pocisków PP Slava najlepiej sprawdza się w pojedynkach artyleryjskich na dużym dystansie. Jego pancerz nie jest wystarczająco mocny, żeby dawać poczucie komfortu w starciach na krótkim dystansie.

:Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

Więc jednak zgadłem, że po hajpie jaki na ten okręt zrobiono będzie nie za stal a za PB, które można znacznie korzystniej dla firmy zmotetyzować. Ciekawe ile ich zobaczymy pierwszego dnia. Populacja free expa u community zmniejsza się. Populacja kupowanych dublonów zwiększa się.

Operacja Narai wróciła do rotacji.

Ciekawe co zostało "poprawione" czytaj zepsute.

• Cool 1

[-GG-]
[-GG-]
Players
374 posts
21,953 battles
1 hour ago, Marblehead_1 said:

flag_Russia_6ce701e1c2f2ac3909a68a0a7b23special_fdb3e9eabba1009b1c4adb7b370a68a2X Slava za 63 000 punkty badawcze. Jest on realizacją projektu pancernika, który był rozwijany po zakończeniu II wojny światowej, aby poskromić amerykańskie okręty typu Iowa oraz Montana. Dzięki wyśmienitej celności i wybitnym zdolnościom penetracyjnym pocisków PP Slava najlepiej sprawdza się w pojedynkach artyleryjskich na dużym dystansie. Jego pancerz nie jest wystarczająco mocny, żeby dawać poczucie komfortu w starciach na krótkim dystansie.

:Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

Więc jednak zgadłem, że po hajpie jaki na ten okręt zrobiono będzie nie za stal a za PB, które można znacznie korzystniej dla firmy zmotetyzować. Ciekawe ile ich zobaczymy pierwszego dnia. Populacja free expa u community zmniejsza się. Populacja kupowanych dublonów zwiększa się.

Operacja Narai wróciła do rotacji.

Ciekawe co zostało "poprawione" czytaj zepsute.

No proszę, a na dniach miałem brać Ohio :Smile_facepalm: To byłby dopiero ból d.... jak teraz można sobie kupić owoc miłości Stalingrada i Smoleńska :Smile_child:

[ROMT]
Players
416 posts
7,874 battles

Cytat

Samoloty szturmowe okrętów Hermes, Furious, Ark Royal, Implacable, Indomitable, Audacious, Graf Zeppelin, Graf Zeppelin B, Hōshō, Ryūjō, Shōkaku, Kaga, Hakuryū, Lexington (z takietami Tiny Tim), Saipan, Midway (z takietami Tiny Tim)

• Celownik rakiet został obrócony o 90 stopni i teraz rozciągnięty jest w poziomie.

Zmiana ta ujednolici wszystkie celowniki rakiet i pozwoli niszczycielom stosować taką samą taktykę na unikanie ataków samolotów szturmowych.

Cooo!? Znowu kolejny nerf dla CV. Ile musicie dać nerfów, zanim wykończycie CV ostatecznie? Niezła taktyka, że zostawiliście ten nerf dla CV dopiero w aktualizacji 0.9.7, a nie 0.9.6, kiedy niektórzy już wykupili nowe CV. Teraz będzie ciężko jest wykończyć DD, kiedy będę sam.:Smile_trollface:

[DK-PL]
Players
2,814 posts
30,652 battles
11 minutes ago, radius77 said:

owoc miłości Stalingrada i Smoleńska :Smile_child:

Po nerfach pancerza to bardziej przypomina raczej Azumę, tylko że zamiast z HE strzelającą z AP.

Nawet się cieszę że jest za p.badawcze kolejny nudny BaBok, Siegfrieda już mam więc teraz pozbieram sobie na legendarne ulepszenia dla T10 :Smile_medal:  

Modder
5,214 posts
23,497 battles
2 hours ago, Marblehead_1 said:

i wybitnym zdolnościom penetracyjnym pocisków PP Slava najlepiej sprawdza się w pojedynkach artyleryjskich na dużym dystansie. Jego pancerz nie jest wystarczająco mocny, żeby dawać poczucie komfortu w starciach na krótkim dystansie.

Pociskom 406 mm na dużym dystansie zaczyna brakować penetracji, a snajpienie do niczego nadzwyczajnego nie prowadzi. Nie ma co się napalać.

Sam mam paręnaście tysięcy tych punktów i być może uda mi się kupić kiedyś jeden taki okręt. W zasadzie one są, a jakby ich nie było.

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,358 posts
23,676 battles
5 minutes ago, Odo_Toothless said:

Pociskom 406 mm na dużym dystansie zaczyna brakować penetracji, a snajpienie do niczego nadzwyczajnego nie prowadzi. Nie ma co się napalać.

Znaczy się to jest tylko cytat z newsa a nie moja opinia. Sam okręt mnie nie interesuje ( sam zbieram PB na Colberta bo to jedyny istniejący TX jakiego nie mam z krążowników i stawiam, że Kitakami też trafi do gry za PB ) ale to jaki hajp wokoło Sławy zrobiono to nadaje się na analizę przez socjologów.

• Cool 1

Modder
5,214 posts
23,497 battles
12 minutes ago, Marblehead_1 said:

Znaczy się to jest tylko cytat z newsa a nie moja opinia. Sam okręt mnie nie interesuje ( sam zbieram PB na Colberta bo to jedyny istniejący TX jakiego nie mam z krążowników ) ale to jaki hajp wokoło Sławy zrobiono to nadaje się na analizę przez socjologów.

Akurat tak mi wyszło, że wziąłem newsa, z Twojego cytatu ;-) Dopóki 380 mm nie przebijało Sławy w nos, to okręt był interesujący, bo mogłeś spokojnie grać na zbliżenie jeżeli nie było spamerów HE (cały miał tylko 32 mm), a tak został z niego raczej tylko "hype". Pancernik, dla którego każdy inny pancernik, jest jak Yamato. Hmm ...

• Cool 2

[-PGS-]
Players
604 posts
9,938 battles
15 hours ago, SirXenon_36 said:

Cooo!? Znowu kolejny nerf dla CV. Ile musicie dać nerfów, zanim wykończycie CV ostatecznie? Niezła taktyka, że zostawiliście ten nerf dla CV dopiero w aktualizacji 0.9.7, a nie 0.9.6, kiedy niektórzy już wykupili nowe CV. Teraz będzie ciężko jest wykończyć DD, kiedy będę sam.:Smile_trollface:

Bez przesady. To nie nerff tylko ujednolicenie celownika żeby nie było zamieszania. Teraz do wszystkich rakietowców trzeba ustawiać sie dziobem albo rufą i można wyrzucić stare notatki. 

P.S. Przecież możesz sprzedać przenośniki, co serdecznie zalecam i zapamiętaj sobie że nigdy juz więcej nie wykończaj DD. Zwłaszcza jak mamy ani taty nie bedzie w domu.

Players
278 posts
6,970 battles
Cytat

Włoski krążownik X poziomu Venezia
Wydłużono czas przeładowania dział baterii głównej z 20,5 do 21 sek.
Wydłużono czas przestawiania steru z 12,6 do 13,6 sek.

Znowu nerf Venezii? :Smile_facepalm:

Nie jest to jakiś mój ulubiony okręt, ale bardzo przyjemnie mi się nim gra. Imho przed 0.9.6 był nieźle zbalansowany - na losówkach rzecz jasna, a nie na rakowatych klanówkach bez niszczarek.

W sumie to już 1s przeładowania więcej (5%) i 2s więcej przestawienia steru (17%).

Najwyraźniej BBrajanki z WG miały problem z trafieniem ogarniętej Vene z kamperskich 15-20km km, a kolei Vene za mocno je tłukła. Ewentualnie po prostu robią wszystko aby nie daj boże na następnych klanówkach T10 (z CV rzecz jasna) nie było czasem znów mety CV+6x Vene. CV+6x Stalin to jedyny prawilny przecież :Smile_sceptic:

[DK-PL]
Players
2,814 posts
30,652 battles
3 minutes ago, sarhat0207 said:

Najwyraźniej BBrajanki z WG miały problem z trafieniem ogarniętej Vene z kamperskich 15-20km km, a kolei Vene za mocno je tłukła.

<teoria spiskowa ON>

Razem ze zlikwidowaniem buffa +20% przestawiania steru na legendarce Zao, ewidentnie jest to ruch lobby BaBoków, by mogli sobie łatwiej snajpić cytadelki swoimi nowiutkimi Slavami.

<teoria spiskowa OFF>

Kolejny ruch WG to pewnie będzie wrzucenie wyhajpowanej pod niebo Slavy do sklepu premium za rekordową kwotę eurasków. Ktoś tam na górze zgarnął ładną premię za tak zmyślne rozegranie tej "kampanii" :Smile_medal::Smile_veryhappy:

Players
278 posts
6,970 battles
22 minuty temu, mickecobra napisał:

<teoria spiskowa ON>

Razem ze zlikwidowaniem buffa +20% przestawiania steru na legendarce Zao, ewidentnie jest to ruch lobby BaBoków, by mogli sobie łatwiej snajpić cytadelki swoimi nowiutkimi Slavami.

<teoria spiskowa OFF>

Kolejny ruch WG to pewnie będzie wrzucenie wyhajpowanej pod niebo Slavy do sklepu premium za rekordową kwotę eurasków. Ktoś tam na górze zgarnął ładną premię za tak zmyślne rozegranie tej "kampanii" 

Słuszna uwaga z Zao i Slavą. Na dobrą sprawę nerf przyspieszenia na legendarce Desa też się wpisuje dobrze w ten trend. Nieco inny aspekt, ale nadal chodzi o unikanie pocisków.

I jeszcze wypuszczają BBek o którym nie owijając w bawełnę piszą wprost, ze to kamper.

Kuriozalny jest też imho tekst o legendarce Zao:

"W obecnym kształcie jest ono skuteczne na otwartych wodach i przy walce na dalekich dystansach."

Że niby wcześniej sprawdzało się świetnie także w pojedynkach na bliskim dystansie przy wyspach? :Smile_facepalm:

• Cool 1

[E--C]
Players
693 posts
7,704 battles

@mickecobra @sarhat0207 i Henio IV jeszcze, on oberwał najbardziej. WG ewidentnie nerfi jednostki do gry "w manewrze", czekam jeszcze na nerf Yoshino i Goliata. Meta stanie się jeszcze bardziej kamperska i "przy wyspowa". 

Pozdrawiam :Smile_honoring: 

• Cool 3

[-PGS-]
Players
604 posts
9,938 battles
1 hour ago, sarhat0207 said:

Na dobrą sprawę nerf przyspieszenia na legendarce Desa też się wpisuje dobrze w ten trend. Nieco inny aspekt, ale nadal chodzi o unikanie pocisków.

Umknęło mi to. Możesz dać namiar na info o tej zmianie?

Pozdrawiam

[1-ZG]
Players
12 posts
godzinę temu, RassAlGhul napisał:

alaska :) pod kazdym wzglem lepsza niz agir

jak nie to bede cie przez komornika szukal :cap_like:

dzieki

[E3]
Players
16 posts
5,970 battles

Nowy patch prezentuje się całkiem dobrze, ale dwie rzeczy skrytykuję. 
1. Nowe sygnały.
Fajnie, że się pojawiły, ale dlaczego Sierra Bravo nie daje jakiegoś bonusu, dla samolotów z lotniskowca, skoro daje bonus do obrony przeciwlotniczej? Wystarczyłoby skrócenie czasu przeładowania materiałów eksploatacyjnych dla eskadr.
2. Ustawienie celownika rakiet w poziomie.
Zamiast urozmaicać grę, jest ona ujednolicana. Lotniskowce to w ogóle są traktowane ostatnio jak wrzód na pośladku, chociaż najpotężniejsze floty dysponowały kilkukrotnie razy większą liczbą lotniskowców, niż pancerników.

• Cool 2
  • Funny 1

Players
75 posts
78 battles

Legendarki na lotnie to drogie WG sobię w pięty włóżcie

rok majstrowania i wsadzacie coś na zasadzie macie i wypad

to już poprzednia faktycznie dawała coś fajnego

a teraz np:

10% więcej dmg na bombach ob???

po grom jak to i tak siepie po kilka kilkanaście tyś( w bbka jak dobrze wejdzie to i 20k idzie zdjąć)

kosztem hp które i tak spada w moment

zaprawdę powiadam wam, geniusz jest wasz przeogromny

Sign in to follow this