Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Transformers dołączają do walki w World of Warships

22 comments in this topic

Recommended Posts

[MASLO]
Players
2 posts
5,293 battles

żenada począwszy od Segal a skończywszy na transformersach,statki to statki...

Teraz jest tak kolorowo ,że prawie bijemy się na tęczy.Porażka!!!

• Cool 1
  • Bad 1

[ZGZ]
Players
8 posts
10,511 battles

ale będzie specjalny tryb bitew dla tych wszystkich transformersów, azur lanów, arp i cokolwiek dziwnego jeszcze nawiedziło okręty :-)

taki tryb jako co-opy będzie w sam raz.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
460 posts
14,815 battles

No to szykuje się Świnka Peppa jako dowódca specjalny. Ciekawe jakie będzie mieć talenty?

• Cool 1
  • Funny 2

[ROMT]
Players
191 posts
5,979 battles

Transformers... Przywołuje wspomnienie z dzieciństwa... Ile miałem zabawy z tymi.

2 godziny temu, TONIC55555 napisał:

żenada począwszy od Segal a skończywszy na transformersach,statki to statki...

Teraz jest tak kolorowo ,że prawie bijemy się na tęczy.Porażka!!!

Narzekasz na siłę. Jest to OPCJONALNY i te roboty nie muszą być widoczne, jeśli nie trafią do twojego gustu. Po to jest specjalna opcja, który zamienia te specjalne "kamuflaże" na standardowe w porcie i w bitwie. Ktoś z WoW już dawno napisał, że World of Warships nigdy nie będzie 100% historyczna gra. Św. Mikołaja, Dzika Fala, Halloween, bitwy kosmiczne i anime były już w grze, więc Transformers to żadne zaskoczenie dla nas.

Te "specjalne bitwy" są również w oddzielne tryby i nie musisz brać udziału w tego. To kwestia gustu.

• Cool 3

[-FDZ-]
[-FDZ-]
Players
171 posts
5,949 battles
1 godzinę temu, Barwena napisał:

No to szykuje się Świnka Peppa jako dowódca specjalny. Ciekawe jakie będzie mieć talenty?

Świnka Peppa - STATEK DZIADKA ŚWINKI + FIG. 05060 7673507541 ...

• Funny 3

[MORSY]
Players
5 posts
4,343 battles
2 hours ago, dzagorski said:

ale będzie specjalny tryb bitew dla tych wszystkich transformersów, azur lanów, arp i cokolwiek dziwnego jeszcze nawiedziło okręty :-)

taki tryb jako co-opy będzie w sam raz.

Chwila azur lane opowiada o okrętach kobietach które okręty istniały w okresie 2 wojny odc 1 Pearl harbor jest i bitwa o Midway i o Santa Cruz. Po 2 arp okręty istniały yamato Kirishima haruna ale fakt Transformers to już przegięcie 

Beta Tester
12 posts
2,077 battles

Dzięki developerom za filtry!

[R-NG]
Players
1,459 posts
18,046 battles

Te kamuflaże to kolejny krok bezguścia, tandety i paskudztwa :Smile_sceptic:

• Cool 2

[PUNKS]
Weekend Tester
87 posts
26,493 battles

proste pytanie. Dlaczego w wiadomości na portalu jest zapowiedz i link do streama Twitch który "wyparowal"? Na YT są jakieś problemy techniczne a na Twitch nie ma nawet tego.... słabo.

[PUNKS]
Weekend Tester
87 posts
26,493 battles
39 minutes ago, z4r4z4 said:

proste pytanie. Dlaczego w wiadomości na portalu jest zapowiedz i link do streama Twitch który "wyparowal"? Na YT są jakieś problemy techniczne a na Twitch nie ma nawet tego.... słabo.

+30 minut ruszyło......

[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,138 battles

Eh... Transformery to całe moje dzieciństwo, jedyna seria komiksów TM Semic którą miałem w całości. Baa, z okazji odświeżenia i ponownego wydania Kolekcji G1 przez Hachette podczas wczasowego pobytu nad morzem przeczytałem sobie całość jeszcze raz, oczywiście uzupełniając brakujące numery które TM Semic "przegapił", wydaniami anglojęzycznymi. Skończyłem jakiś tydzień temu i... teraz zaczynam od nowa :Smile_great: Mam zamiar również skompletować z tej nowo wydanej Kolekcji G1, niepublikowane u nas numery (ponoć rewolucyjne dla tej marki) wydań IDW.

Jeszcze może info dla laików, te filmowe "Transformery" M. Bay'a, to nie są prawdziwe Transformery. Nie umywają się ani do animowanej serii z 1984r., czy tym bardziej do pełnometrażowej animacji The Transformers: The Movie z 1986r., przez wielu uważanej za najlepszy film animowany lat 80-tych.

... ale nawet dla mnie, wielkiego fana, mieszanie się wielkich, zmienno-kształtnych robotów wywodzących się wprost z zabawek dla dzieci, która to seria dopiero z czasem dostała prawdziwego charakteru, z bitwami morskimi IIWŚ to jakieś totalne nieporozumienie :Smile_hiding: Gdybym chciał się "pobawić" na komputerze w Transformery, zagrał bym sobie po prostu w rewelacyjne gierki PC Transformers: War for Cybertron oraz Transformers: Fall of Cybertron :Smile_playing:

• Cool 1

[-PGS-]
Players
413 posts
8,905 battles

Mam już dwa misie za kapitanów to w sumie świnka pepa i kucyki były by do kolekcji. WG powinno pomyśleć nad różowym flamingiem i jednorożcem jeszcze.

Pozdrawiam

• Funny 3

[R-NG]
Players
1,459 posts
18,046 battles
7 godzin temu, mickecobra napisał:

Jeszcze może info dla laików, te filmowe "Transformery" M. Bay'a, to nie są prawdziwe Transformery. Nie umywają się ani do animowanej serii z 1984r., czy tym bardziej do pełnometrażowej animacji The Transformers: The Movie z 1986r., przez wielu uważanej za najlepszy film animowany lat 80-tych.

Ja akurat jestem laikiem, bo nigdy nie interesowały mnie komiksy na poważnie, ale Twoja wypowiedź Mnie zainteresowała, a skoro już piszemy o transformerach to rozwiń temat czemu filmy są słabe (bo są nawet dla laika) w porównaniu do komiksów i kreskówek.

[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,138 battles
1 hour ago, Davao said:

Ja akurat jestem laikiem, bo nigdy nie interesowały mnie komiksy na poważnie, ale Twoja wypowiedź Mnie zainteresowała, a skoro już piszemy o transformerach to rozwiń temat czemu filmy są słabe (bo są nawet dla laika) w porównaniu do komiksów i kreskówek.

Z filmów aktorskich tych najnowszych, dobry jest Bumblebee z 2018, no i jeszcze pierwsza część Transformers z 2007, bo tam ponoć maczał ręce sam Spielberg (ale najnowszych jego produkcji sam nie lubię za bardzo, gdyż na siłę "zmiękcza" filmy, np. wyobraźcie sobie, że ponoć gdyby nie jego apelacja, Transformery 2007 miały dostać kategorię "R"). Oba filmy to takie ok przygodówki, Bumblebee wyróżnia się dodatkowo klimatem lat 80-tych co powinno być kluczowe dla tej serii... Tylko że niestety, mamy tutaj modele robotów z generacji późniejszych, a przecież prawdziwe Transfromery, w każdym bądź razie te które trzeba by przedstawić laikowi najpierw, to właśnie modele z lat 80-tych. Wyobraźcie sobie teraz że robimy remake Terminatora 1 i 2, ale zamiast Arnolda, Lindy Hamilton, Michael'a Biehn'a, dajemy zupełnie innych aktorów... przecież to już nie będą "te" filmy. Transformery powinny stać właśnie postaciami robotów a nie ludzi. Wiecie jaka jest najlepsza scena w Bumblebee, która tak naprawdę przyciągnęła fanów tej marki ? Początkowa na Cybertronie, full CGI, trwająca niecałe 3 min, po niej można było praktycznie wyjść z kina :Smile_teethhappy: Jeszcze wracając do M, Bay'a i jego "wizji" serii. Jakiś czas temu wyczytałem gdzieś że nie zamierza on wprowadzać wątku Unicrona... Czyli wracając do analogii teraz wyobraźcie sobie że wywalamy z Terminatorów cały wątek z dniem sądu, albo z MCU cały wątek Thanosa (a więc likwidujemy końcową stawkę)... jak dla mnie ten gość totalnie nie rozumie całego uniwersum :Smile_facepalm:

Jeśli chodzi o komiksy, nie chce się wdawać w szczegóły, bo może ktoś miałby ochotę poczytać, więc bez spoilerów. Faktycznie trudno się z tym nie zgodzić, pierwsze numery to była perfidna reklama zabawek i nawet sami twórcy o tym pisali. Z czasem jednak historie nabrały rumieńców, bohaterowie charakterów, szczególnie moja ulubiona postać Starscream'a, wątek Megatron - Ratchet, z opowiadanych historii cała wyprawa po matrycę to złoto... Ludzie jeśli już się pojawiają, to zazwyczaj w tle, choć oczywiście często mają kluczowe znaczenie do pchnięcia akcji do przodu.    

Z filmów animowanych, serial oglądałem dawno, niedługo będę odświeżał sobie oryginalną serię z 1984r., tylko najpierw chcę jeszcze raz komiksy przeczytać :Smile_veryhappy: 

Za to film pełnometrażowy The Transformers: The Movie z 1986r., jest totalnie genialny ! Od razu na wstępie podniesiono ciężar w porównaniu z komiksami i serialami, począwszy od uśmiercenia wielu głównych bohaterów i to w dość brutalny jak na animację lat 80'tych sposób (co wywołało ponoć u wielu dzieci traumy). Dosłownie ciężaru nadaje kapitalna oprawa muzyczna, oparta na hard-rockowych brzmieniach. No i końcowego smaczku zaangażowanie na aktora głosowego dla postaci Unicrona sławnego Orson'a Welles'a, dla którego był to ostatni przejaw działalności artystycznej, nie dożył premiery filmu.

• Cool 3

Players
2,591 posts
15,141 battles

ah ta dzisiejsza mlodziez...

co wy wiecie o komiksach

kajko i kokosz rulez!!!!!1111!!!oneone!!11

• Cool 4

[DK-PL]
Players
2,437 posts
28,138 battles
21 minutes ago, zdzislawdyrma said:

co wy wiecie o komiksach

E tam, gdzieś jeszcze u mnie na strychu był Kapitan Żbik :Smile_glasses: 

[P-W-C]
Players
220 posts
5,425 battles
1 godzinę temu, zdzislawdyrma napisał:

co wy wiecie o komiksach

godzinę temu, mickecobra napisał:

Four comicsreadersmen? :Smile_popcorn:

[E--C]
Players
814 posts
13,208 battles
2 hours ago, mickecobra said:

Jakiś czas temu wyczytałem gdzieś że nie zamierza on wprowadzać wątku Unicrona

Już wprowadził. W Ostatnim Rycerzu jest o tym wzmianka.

• Cool 1

Players
99 posts
4,704 battles

Jestem fanem transformerów (ale tych oldschoolowych a nie modern crapu)... to za diabła nie pasuje do wowsów...

WH40K to byłoby coś... skiny Slaneesh, Tzeentcha, Khorna, Nurgla... Imperialne itp itd... co ja bym dał za fajny skin ultra-smerfów...

• Cool 2

[-PGS-]
Players
413 posts
8,905 battles
22 hours ago, mickecobra said:

nie zapominajmy o Fistaszkach i A.Mleczce

• Cool 1

Sign in to follow this