Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
szparagus1

Poznań Game Arena 2020

18 comments in this topic

Recommended Posts

Community Contributor
65 posts
9,664 battles

Ponieważ w ubiegłym roku miałem okazje aktywnie uczestniczyć w PGA 2019, świetnie się bawiłem, z wieloma osobami miałem okazję po raz pierwszy spotkać się face to face (i napić piwa), postanowiłem założyć ten temat, gdyż październik zbliża się wielkimi krokami. 

Na ten moment mimo sytuacji związanej z "pandemią" impreza jest w kalendarzu Międzynarodowych Targów Poznańskich: Strona TargówStrona PGA2020

W międzyczasie pisało do mnie przez messenger czy discord przynajmniej kilka osób, pytając czy zamierzam w tym roku w PGA uczestniczyć.

Chciałbym, abyście dali znać czy jesteście zainteresowani udziałem jeśli impreza dojdzie do skutku (zachęcam do aktywności w temacie).

Trzeba jeszcze zmobilizować naszego nowego CM @bloodminister , aby zapytał w centrali czy jest szansa na powtórzenie takiego eventu i stoiska World of Warships w Poznaniu.

Według kalendarium impreza ma się odbyć 9-11.10.2020 r.

PGA_black.png

• Cool 3

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,066 battles

Jestem chętny, na samą imprezę jak i na "afterek" :cat_cool:

• Cool 1

[MAX]
Players
12 posts
1,814 battles

Róbmy imprezę bo nuda. Tylko żebyśmy poznania nie roznieśli bo przypał 

• Cool 1

[P-W-C]
Players
74 posts
15,013 battles

Na ostatnim PGA świetnie się bawiłem i spotkałem sporo naprawdę otwartych osób. Jestem chętny i w tym roku jechać do Poznania. Dziękuje za zaangażowanie @szparagus1 i życzę powodzenia w organizacji imprezy.

• Cool 1

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
15 posts
7,028 battles

Nie było mnie na ostatnim PGA, żona wolała jechać w podróż poślubną do ciepłych krajów (chociaż przekonywałem, że Poznań piękne miasto). Mam nadzieję na tegoroczny event ze statkami na Poznańskiej Arenie Gier...

• Funny 1

[MWNRP]
Players
6 posts
16,353 battles

Nie mogłem być na PGA2019 z przyczyn zawodowych, czego bardzo żałuję, bo nie poznałem takich świrów na tle WoWsa jak ja. Liczyłem na spotkanie w tym roku, co tam, nadal liczę że się uda spotkać.

[MIRKO]
Players
17 posts
13,657 battles

No ja podobnie jak wyżej. Planowałem wbić rok temu ale nie wyszło. Jak w tym roku się coś odbędzie to na pewno wbijam.

Players
23 posts
13,755 battles

Chętnie brał bym udział w takiej imprezie, świetni ludzie, nowe znajomości - inaczej się potem pisze (rozmawia) na jakiś streamach jeżeli wiesz że np z danym streamerem np. Z Tobą szparagus piłem piwko (osobiście) jestem za, chętnie wezmę udział. 

[P_M_W]
Players
1 post
6,103 battles

Pisze się na powtórkę. Chętnie ponownie napije się z Tobą i resztą ekipy z Wowsa raz jeszcze :) 

Players
55 posts
724 battles

już 10 jest potencjalnymi....

patrząc na przewidywania to tylko niespełna rozumu człowiek chciałby wziąć udział w jakiejkolwiek imprezie zbiorowej...
bądźcie rozumni, bo bo będziecie aktywnymi nosicielami albo w trumnie...

[MAX]
Privateer
9 posts
18,896 battles

Co będzie się działo, tego nie wie nikt. Polecałbym powstrzymać się od "niespełna rozumu" inwektyw

W 2019 roku miałem okazję nieco pomóc w organizacji tej imprezy, i z chęcią pomógłbym ponownie.

Miło było widzieć tylu ludzi na stoisku Wows na MTP oraz w Napiwku ;)

WG Staff
58 posts
On 8/1/2020 at 4:49 PM, szparagus1 said:

Trzeba jeszcze zmobilizować naszego nowego CM @bloodminister , aby zapytał w centrali czy jest szansa na powtórzenie takiego eventu i stoiska World of Warships w Poznaniu.

Według kalendarium impreza ma się odbyć 9-11.10.2020 r.

Z tego co wiem, to w związku z pandemią, WG w wycofał się z organizacji wszystkich planowanych eventów offline w tym roku. Upewnię się, czy nie da się nic z tym zmienić, ale wydaje mi się, że jest już zbyt blisko samych targów, aby coś oficjalnego planować.

WG Staff
58 posts

Ponieważ sytuacja związana z pandemią koronawirusa ciąge się zmienia i nie mamy gwarancji, że PGA rzeczywiście się odbędzie w tym roku, na tę chwilę postanowiliśmy nie brać udziału w tym wydarzeniu i skupić się na innych wydarzeniach online. Niewykluczone, że ta decyzja jeszcze ulegnie zmianie, ale obecnie niestety  nie przewidujemy organizacji wydarzeń offline w 2020. 

• Bad 1

Sign in to follow this