Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Podwoz

Pseudonimy a regulamin forum.

3 comments in this topic

Question

[IIDOB]
Players
180 posts
8,435 battles

Witam,

Ponieważ zostałem upomniany i zmuszony do zaakceptowania upomnienia przeczytałem regulamin forum.

Znalazłem tam między innymi zakaz nawiązywania do religii i polityki. Niby jest zakaz a na forum aż się roi od pseudonimów będących nazwiskami żyjących polityków czy duchownych. Proszę moderację o wykładnię prawa (prawa które sami stworzyliście) zgodnie z którą można pogodzić powyższy zakaz i tolerowanie pseudonimów będących nazwiskami żyjących polityków czy duchownych. Na upartego taki pseudonim może być również w konflikcie z kolejnym zakazem- zakazem prowokowania.

PZDR,

Podwóz

• Cool 2
  • Funny 1

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
12 posts
633 battles

jak kuba bogu tak bóg kubie...
tak jak ty do ludzi podchodzisz, tak i moderacja/administracja/devsy do ciebie podchodzą...
dziwne ze mi jakoś dobrze wytłumaczą moje zapytania...., może dlatego że mam coś czego ty nigdy nie będziesz miał

• 0
[IIDOB]
Players
180 posts
8,435 battles
4.09.2020 o 18:48, TeYeG napisał:

jak kuba bogu tak bóg kubie...
tak jak ty do ludzi podchodzisz, tak i moderacja/administracja/devsy do ciebie podchodzą...
dziwne ze mi jakoś dobrze wytłumaczą moje zapytania...., może dlatego że mam coś czego ty nigdy nie będziesz miał

Przyjacielu, bez względu jaką odpowiedź opublikują moderatorzy musi z niej wynikać, że nie znają regulaminu lub świadomie łamią regulamin. Wyglądasz na bystrego. Jaką, Twoim zdaniem, mogą opublikować odpowiedź? ;)

PZDR,

Podwóz

Sign in to follow this