Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
bloodminister

Nowy Community Manager melduje się na pokładzie!

62 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
56 posts

Cześć wszystkim!

Jestem Bloodminister i niedawno zostałem Waszym nowym Community Managerem. Niezmiernie cieszy mnie ta okazja do współpracy z tak doświadczoną i sporą społecznością gry, która choć jest już prawie pięć lat na rynku, to nadal jest w niej mnóstwo potencjału do rozwoju i angażowania graczy. 

Pozwólcie, że najpierw krótko się przedstawię. Praca ze społecznością graczy nie jest dla mnie niczym nowym. Miałem już przyjemność współpracy z kilkoma wielkimi społecznościami na przestrzeni ostatnich 5 lat. Jednocześnie jestem zupełnym świeżakiem w World of Warships, ale obiecuję Wam, że nie wpłynie to na to, co mogę zaoferować Wam, jako graczom WoWs (a przynajmniej taką mam nadzieję)! Zawsze pasjonowała mnie historia, w tym oczywiście historia wojskowości. Uwielbiam również wszelkie nowinki technologiczne, czyli również gry komputerowe. 

Wkrótce możecie spodziewać się większego skupienia na polskiej społeczności WoWs z naszej strony, co objawi się nowymi polskojęzycznymi streamami, dedykowanymi konkursami, większą ilością treści społecznościowych dla polskich graczy. W szerszej perspektywie chciałbym też przyjrzeć się i wprowadzić zmiany do ogólnej struktury naszej społeczności, aby usprawnić komunikację i interakcje pomiędzy Wami, a twórcami gry. 

Okazja do poznania mnie trochę lepiej pojawi się już niebawem - na pierwszym od dawna polskim streamie na naszych oficjalnych kontach Twitch i YouTube. Mam nadzieję, że dołączycie do mnie na żywo na początku września. Szczegóły będą dostępne już wkrótce. 

Zapraszam do kontaktu tu, na forum, lub przez DM na Discordzie (bloodminister#0001). Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania tak szybko, jak będzie to możliwe!

Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnych wód! 

Bloodminister

• Cool 19
  • Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,230 posts
10,115 battles

Witamy, szykuj sobie dzban melisy :cap_tea:

• Cool 2
  • Funny 3

[ODIUM]
Beta Tester
232 posts
5,795 battles

Jakieś info kiedy lotniskowce zostaną usunięte z gry?

• Cool 2
  • Funny 2

Players
9,816 posts
11,519 battles
1 hour ago, Issithin said:

Witamy, szykuj sobie dzban melisy :cap_tea:

Raczej całą plantację. I drugą w rezerwie na wszelki zaś

2 hours ago, bloodminister said:

W szerszej perspektywie chciałbym też przyjrzeć się i wprowadzić zmiany do ogólnej struktury naszej społeczności, aby usprawnić komunikację i interakcje pomiędzy Wami, a twórcami gry. 

:cap_haloween::cap_haloween::cap_haloween:

By zaoszczędzić Ci epopei pod tytułem "Wargaming i ten mityczny user feedback" po prostu użyję gifa

UnhappyFatherlyGoa-size_restricted.gif

• Cool 1
  • Funny 5

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

Fajnie że jesteś, powodzenia w nowej pracy! :Smile_honoring:

• Cool 1

[ISEN]
Beta Tester
4,631 posts
14,054 battles
2 hours ago, pudelosha said:

Jakieś info kiedy lotniskowce zostaną usunięte z gry?

kiedy Polski klub piłkarski zagra w finale Ligi Mistrzów lub Ligi Europy

A tak po za tym powodzenia, i sugeruje plantacje melisy pod domem założyć.

Players
339 posts
12,496 battles
55 minutes ago, Greyshark said:

Fajnie że jesteś, powodzenia w nowej pracy! :Smile_honoring:

44 minutes ago, NextNoobPlayer said:

kiedy Polski klub piłkarski zagra w finale Ligi Mistrzów lub Ligi Europy

A tak po za tym powodzenia, i sugeruje plantacje melisy pod domem założyć.

Komitet obrony CV już się przywitał więc, kij im w oko i powodzenia Tobie w prowadzeniu tego umarłego forum panie @bloodminister 

Players
390 posts
21,734 battles

No, powodzonka w martwym forum 🤣😂🤣😂🤣 Biedny Lumberjack nie wytrzymał i uciekł z tego forum. Dobrze zrobił, bo z lożą szyderców nie ma co dyskutować.

• Cool 1
  • Funny 2

[ISEN]
Beta Tester
4,631 posts
14,054 battles
8 hours ago, piter1324 said:

Komitet obrony CV już się przywitał więc, kij im w oko

tobie za to w o......., bo widzę z zachowania że na to zasługujesz

A jak żartu nie załapałeś, to z baranka w ścianę może system odmuli

[P-W-C]
Players
74 posts
14,976 battles

Witamy i nie daj się naszej jakże wspaniałej polskiej społeczności :Smile_honoring:
Powodzenia

• Cool 2

[QTAZ]
Weekend Tester
320 posts
11,217 battles
14 hours ago, bloodminister said:

Wkrótce możecie spodziewać się większego skupienia na polskiej społeczności WoWs z naszej strony, co objawi się nowymi polskojęzycznymi streamami, dedykowanymi konkursami, większą ilością treści społecznościowych dla polskich graczy.

Polskojęzyczny gracz, tak samo zresztą jak i niemieckojęzyczny, angielskojęzyczny i nawet rosyjskojęzyczny nie oczekuje większej liczby streamów i "ochłap-kontenerów" z 5 flagami za siedzenie 2 godziny i patrzenie jak ktoś z WG staffu emanuje na twitchu indolencją. Kiedyś gracze oczekiwali, że będą mieli jakikolwiek wpływ na tą grę i ich feedback będzie się liczył (tak się liczył, że Twój poprzednik trzy razy zarzucał focha na społeczność). Teraz większości z nas marzy się, że WG przestanie psuć i rozchwiewać i tak niestabilny już balans klas/okrętów i przestanie inwestować w chore idee typu okręty podwodne i inne lotniskowce z bezdenną sakwą zamiast hangaru, wypluwającą nieskończone liczby samolotów.

• Cool 4
  • Funny 1

[ISEN]
Beta Tester
4,631 posts
14,054 battles
4 minutes ago, eeLCee said:

Polskojęzyczny gracz, tak samo zresztą jak i niemieckojęzyczny, angielskojęzyczny i nawet rosyjskojęzyczny nie oczekuje większej liczby streamów i "ochłap-kontenerów" z 5 flagami za siedzenie 2 godziny i patrzenie jak ktoś z WG staffu emanuje na twitchu indolencją. Kiedyś gracze oczekiwali, że będą mieli jakikolwiek wpływ na tą grę i ich feedback będzie się liczył (tak się liczył, że Twój poprzednik trzy razy zarzucał focha na społeczność). Teraz większości z nas marzy się, że WG przestanie psuć i rozchwiewać i tak niestabilny już balans klas/okrętów i przestanie inwestować w chore idee typu okręty podwodne i inne lotniskowce z bezdenną sakwą zamiast hangaru, wypluwającą nieskończone liczby samolotów.

wymienił bym jeszcze:

-nieskończona ilość ammo ob AP

-nieskończona ilość torped na DD

jakie to przecież też beznadziejne

[E--C]
Players
814 posts
13,187 battles
2 hours ago, NextNoobPlayer said:

-nieskończona ilość ammo ob AP

-nieskończona ilość torped na DD

Z tą drobną różnicą, że pozostałe okręty mogą działa/wyrzutnie torped stracić.

Mnie w CV bardziej wkurza spot i to, że się ich zdetonować nie da.:cap_haloween:

Players
194 posts
4,301 battles

Powtórzę się: najszczersze wyrazy współczucia, gdyż praca, którą musisz wykonać nie będzie należała do łatwych. Polskie, niegdyś aktywne, community w większości zrezygnowało z udzielania się lub w ogóle z gry. Z kolei duża część ludzi, którzy nadal są aktywni, jest nastawiona negatywnie (delikatnie mówiąc) do twojego pracodawcy i jego działań. 
Mimo powyższego szczerze życzę powodzenia i mam nadzieję, że z nowym CM przyjdzie nowa, lepsza jakość o7

• Cool 9

[GRAY]
Supertester
248 posts
27,014 battles

@bloodminister Witamy serdecznie nowego PL CMa.
Życzę powodzenia oby przyszła nowa pozytywna jakość.

• Cool 1

Players
2,375 posts
15,684 battles
21 hours ago, bloodminister said:

Jednocześnie jestem zupełnym świeżakiem w World of Warships

To idealnie obrazuje podejście do gry. Od pięciu lat na rynku a jedyna osoba, która ma "robić różnicę" nie ma o niej zielonego pojęcia. Co może pójść źle?

• Cool 10

Players
2 posts
29 battles
3 godziny temu, PancernyAgrest napisał:

To idealnie obrazuje podejście do gry. Od pięciu lat na rynku a jedyna osoba, która ma "robić różnicę" nie ma o niej zielonego pojęcia. Co może pójść źle?

Osoba z zewnątrz, bez bagażu negatywnych doświadczeń, pełna entuzjazmu i zapału. To musi się udać.

• Funny 1
  • Bad 2

Modder
4,869 posts
22,117 battles
3 hours ago, PancernyAgrest said:

Ktoś z pojęciem zdwawał by sobie sprawę, że jeśli nawet odwróconego orzełka na Błysce nie idzie poprawić, to sprawa jest z góry przegrana. Jest jak jest i widocznie lepiej być nie może :-).

Myślę że to i tak tylko kwestia czasu, kiedy nasze forum czeka los tureckiego i hiszpańskiego, więc nie ma co się tym przejmować.

• Cool 4
  • Boring 1

[TF16]
[TF16]
Players
534 posts
8,915 battles

:cap_like:

Powodzenia i wytrwalosci!

Fajnie ze naszymi sprawami zajmowal sie bedzie ktos kto jak to ladnie ujales "jest kompletnym swiezakiem w Wows"  :cap_old:

W cos ty sie Panie wpakowal?! ;) 

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,003 battles

Polak Polakowi Polakiem. 

Polski feedback: usunONć lotnie i łodzie podwodne. Koniec feedbacku. 😂 się ludzie wysilili.

Witamy w jedynej takiej społeczności. Gdzie każdy jest najlepszy i wie wszystko co dla gry najlepsze. Dużo cierpliwości! :) 

• Cool 3
  • Funny 1

Modder
4,869 posts
22,117 battles
2 hours ago, kamil942 said:

Polski feedback: usunONć lotnie i łodzie podwodne. Koniec feedbacku. 😂 się ludzie wysilili.

Witamy w jedynej takiej społeczności. Gdzie każdy jest najlepszy i wie wszystko co dla gry najlepsze. Dużo cierpliwości! :) 

Wiesz, że to nie prawda, bo można całą litanię wypisać poczynając od spraw niby mało ważnych np. brak widoczności dla innych wybranej flagi narodowej, poprzez praktycznie nie istniejąca współpracę na osi koderzy-moderzy, a kończąc na pędzie do generacji zyliona nowych premek, a braku czasu, czy chęci na przywrócenie już istniejących scenariuszy. Nie wspominając o rozwiązaniu problemów uruchomienia gry przez graczy linuxowych po ostatnim updejcie, czy fatalnej komunikacji z supportem, albo złaszanych błędów na testowym, które przechodzą jakby nigdy nic do patcza. Są tez rzeczy większego kalibru obecnie poruszane na forach. Jak się ma oznaczenie gry jako PEGI 7+, a zawarty w grze gambling z lootboxów, czy konkursy np. na NA - pokaż swój tatutaż i wygraj nagrody.

Gdyby zacząć wracać pamięcią do każdej sprawy, to na dzień dobry z kilkadziesiąt takich rzeczy by wyszło. A poprawienie niektórych z nich to czasem dosłownie parę linijek kodu. Widocznie nie jest to wcale takie istotne, albo brak na to środków. A to, że w zasadzie odzew na zgłaszane sprawy jest prawie zerowy, skutecznie oducza od nawet ich zgłaszania.

• Cool 6
  • Boring 1

Community Contributor
65 posts
9,636 battles
28.07.2020 o 16:24, PancernyAgrest napisał:

A na czym ma polegać robienie różnicy. Rozwiń się.