Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vítězové – rozdávání dárků s USNI

18 comments in this topic

Recommended Posts

[CSNL]
Players
32 posts

Několik kamufláží, trocha kreditů nebo doslova pár vlajek, opravdu hodnotné dárky :Smile_coin:

[PPH]
Players
582 posts
13,694 battles
2 hours ago, Rhine said:

Několik kamufláží, trocha kreditů nebo doslova pár vlajek, opravdu hodnotné dárky :Smile_coin:

Je to za zkopírování pár textů a plácnutí do řádku.... odměna odpovídá námaze tj. za mě OK....

Mě osobně spíš vytočily "odměny" za německou linii při stavbě Graff Spee a Odina - částečné odměny v hodnotě 10 000 kreditů!!! To byl vážně špatnej vtip... to tam WG rovnou mohlo dát jeden kredit a fajfku "splněno"... Mám dojem že dřív byl standart u podobných úkolů a odměn 100K.... je to víceméně taky prd ale těch 10K je vyloženě výsměch.

• Cool 2

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 11 hodinami mortas_invader řekl/a:

Je to za zkopírování pár textů a plácnutí do řádku.... odměna odpovídá námaze tj. za mě OK....

Mě osobně spíš vytočily "odměny" za německou linii při stavbě Graff Spee a Odina - částečné odměny v hodnotě 10 000 kreditů!!! To byl vážně špatnej vtip... to tam WG rovnou mohlo dát jeden kredit a fajfku "splněno"... Mám dojem že dřív byl standart u podobných úkolů a odměn 100K.... je to víceméně taky prd ale těch 10K je vyloženě výsměch.

Nejsem si vědom toho, že by byl standart 100k, ale je pravda, že přidat tam jednu nulu by neurazilo v tomto případě. Ono také vzhledem k tomu, že mimo těchto 10k dostaneš třeba 1 signál, tak jsou tyto odměny za mise v nařízení spíše doplňující, taková malá tečka, jelikož hlavním lákadlem jsou ty stavějící žetony, které tak mají podstatně větší hodnotu...

[PPH]
Players
582 posts
13,694 battles
29 minutes ago, YabbaCoe said:

Nejsem si vědom toho, že by byl standart 100k, ale je pravda, že přidat tam jednu nulu by neurazilo v tomto případě. Ono také vzhledem k tomu, že mimo těchto 10k dostaneš třeba 1 signál, tak jsou tyto odměny za mise v nařízení spíše doplňující, taková malá tečka, jelikož hlavním lákadlem jsou ty stavějící žetony, které tak mají podstatně větší hodnotu...

Však to píšu... místo 10K tam už rovnou můžete dát ten jeden kredit nebo jen tu fajfku že je splněno... Mě osobně se ale taková "odměna" docela dotýká a uráží mě - obzvláště je li pro splnění těchto částečných úkolů třeba docela dost úsilí.. Např. v nařízeních na německé letadlovky jsou úkoly řádově jednodušší a tím pádem odměny - bedny a jiné jsou zcela v pohodě.To že je odměna následně ještě hlavní nijak nerozporuju ale dostat se k ní není jednoduché a aby jsi splnil nařízení, musíš plnit nejen odměny za stavební žeton ale i ty ostatní... hodnocené značně nehodnotně, bereme li stavební žeton jako TOP.

Těch 100K bylo jestli si dobře pamatuju v předchozích obdobných akcích s úkoly a postupnými nařízeními a to opakovaně při více akcích, ale nechce se mi to hledat v tabulkách, mám prostě dojem, že odměny mají sestupnou tendenci..

To celé je ale jen můj osobní dojem, pocit - jak na mě úkoly + odměny působí... nejsem tu první týden tj. to posuzuji z dlouhodobějšího kontextu..

• Cool 3

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Co takhle se na pul roku vrátit zpět v čase , někde okolo patche 0.6 ? Kdy byl člověk rád za vlajku na 50% XP a šetřil si je na expení z IX na X : Ibuky na Zao asi 140 her . Ne jak teď za 20  .Jedinný co pomáhalo tak byl PU .

Teď se brečí , že odměny stojí za houno , po tomdle ? Mořská hladina by stoupla o 10 metrů . 

Jen tak vsuvka z historie

• Cool 1

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 11 hodinami The_Bismarck_1941 řekl/a:

Ahojte ked uz tak tam pridajte cz titulky veľmi rad pozerám dokumentárne filmy o 2.svetovej vojne tak ako na pevnine i na mori.

Bohužel titulky dodáváme pouze do videjí k Aktualizaci a u Jak to Funguje.

Do ostatních videjí bohužel ne.

Pokud se ptáš, z jakého důvodu. Vem si, že u těchto videjí si české titulky zapne ani ne 0,01% sledujících. To se ti jednoduše nevyplatí investovat čas do překladu těch titulků. Proto jsme taky požádali, abychom titulky měli právě u těch dvou zmíněných sérií, které považujeme za důležité.

• Cool 2

Players
76 posts
2,546 battles

Moze mi tu niekto vysvetlit kvoli comu ked spustim klienta tak musim skoro vzdy davat prihlasovacie udaje aj ked dam zapamat udaje aby som nemusel zase davat kde moze byt vlastne chyba ale i pri test klinet to robi to same.

Players
76 posts
2,546 battles
V 29. 7. 2020 v 9:36 YabbaCoe řekl/a:

Bohužel titulky dodáváme pouze do videjí k Aktualizaci a u Jak to Funguje.

Do ostatních videjí bohužel ne.

Pokud se ptáš, z jakého důvodu. Vem si, že u těchto videjí si české titulky zapne ani ne 0,01% sledujících. To se ti jednoduše nevyplatí investovat čas do překladu těch titulků. Proto jsme taky požádali, abychom titulky měli právě u těch dvou zmíněných sérií, které považujeme za důležité.

Skoda no ze sa tu neoplati davat titulky.

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 30 minutami The_Bismarck_1941 řekl/a:

Moze mi tu niekto vysvetlit kvoli comu ked spustim klienta tak musim skoro vzdy davat prihlasovacie udaje aj ked dam zapamat udaje aby som nemusel zase davat kde moze byt vlastne chyba ale i pri test klinet to robi to same.

Takže vždycky, když spustíš WGC, tak se musíš zadávat přihlašovací údaje? Nebo zkoušíš to vůbec spouštět přes WGC?

Players
76 posts
2,546 battles

Aj tam to robi to same co na klient ze ked dam prihlasovacie udaje na hlavnej stranke tak ked dam zapamat udaje a ked vypnem hlavnu stranku tak to spravy skoro vzdy ako na klient je to skoro vzdy.

Edited by The_Bismarck_1941
zle upravilo text

Players
76 posts
2,546 battles

Aj tam to robi to same co na klient ze ked dam prihlasovacie udaje na hlavnej stranke tak ked dam zapamat udaje a ked vypnem hlavnu stranku tak to spravy skoro vzdy ako na klient je to skoro vzdy.

Sign in to follow this