Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Azur Lane: Trzecia fala

12 comments in this topic

Recommended Posts

[HEHO]
Beta Tester
13 posts
8,568 battles

Aaaaaa :cap_viking: I jak zwykle brak możliwości zakupu pojedynczych kapitanów :Smile_amazed:

• Cool 2

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,066 battles

"Nie chcecie przypisywać dowódcy do jednego okrętu? Mimo że są to unikalni dowódcy, możecie posiadać więcej niż jedną o tym samym imieniu. Na przykład możecie przypisać kilka wersji dowódcy Roon do różnych okrętów niemieckich."

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, po co zbierać 10 takich samych dziewczynek do kolekcji?!!! Jestem wściekły, bo ten pomysł jest po prostu nastawiony maksymalnie pod kasę. Znając szczęście niektórych, to wylosuje 7x Roon, 10x Nelson, 5x Atago, a ktoś akurat chce mieć Enterprise lub Cleveland. JESTEM STANOWCZYM PRZECIWNIKIEM TEGO ROZWIĄZANIA I OSOBIŚCIE WOLAŁBYM, ŻEBY DUPLIKATY BYŁY ZASTĘPOWANE!

Edit: Przytoczone imiona dziewczynek są przypadkowe i mają jedynie charakter poglądowy, bo jak dobrze wiemy w kontenerkach możemy otrzymać jedną z ośmiu dziewczynek. Sens nadal pozostaje ten sam. Chcemy dziewczynkę na okręt niemiecki, ale za to polosuje nam 10x dziewczynek na ruskie, 5x na włoskie, 7x na francuskie

• Cool 3

[FJORD]
Beta Tester
615 posts
24,336 battles

Littorio różni się czymś więcej od Romy ( oprócz camo i nazwy -  oczywiście? ). Myślałem, że będzie miał chociaż sapy...

[HEHO]
Beta Tester
13 posts
8,568 battles
25 minutes ago, kamil942 said:

JESTEM STANOWCZYM PRZECIWNIKIEM TEGO ROZWIĄZANIA I OSOBIŚCIE WOLAŁBYM, ŻEBY DUPLIKATY BYŁY ZASTĘPOWANE!

Second that!

[ROMT]
Players
197 posts
6,011 battles
47 minut temu, kamil942 napisał:

JESTEM STANOWCZYM PRZECIWNIKIEM TEGO ROZWIĄZANIA I OSOBIŚCIE WOLAŁBYM, ŻEBY DUPLIKATY BYŁY ZASTĘPOWANE!

Popieram! Niech udostępnią możliwości zakupu pojedynczych kapitanów, choćby za 5000 dublonów (dwa razy niż cena 1 skrzynka loteria) tak jak było z High School Fleet. Zakup okręt razem z wybrany kapitana jest zdecydowanie dla mnie za drogi.

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,066 battles
54 minutes ago, komturkonrad said:

Littorio różni się czymś więcej od Romy ( oprócz camo i nazwy -  oczywiście? ). Myślałem, że będzie miał chociaż sapy...

Nie, niczym. CTRL+C CTRL+V + nowe camo + nowa nazwa.

• Funny 1

[O-R-P]
Players
2,186 posts
20,424 battles
1 hour ago, sherman12a said:

Szkoda że enterprise ni ma marzy mi się szary duch

Masz Enterprise tylko w zestawie Pierwsza fala.

[MORSY]
Players
5 posts
4,355 battles
1 hour ago, Marblehead_1 said:

Masz Enterprise tylko w zestawie Pierwsza fala.

Wiem ale chodzi mi o okręt enterprise dam ja na Saipana po za tym po co kami na Enterprise i Belfast jak mało kto ma te okręty 

[ARES-]
Players
200 posts
14,383 battles

Otworzyłem pierwszy kontener i nadal nie mam tej kolekcji. DLACZEGO? Sorry ale ta gra coraz bardziej mnie irytuje i to prawie we wszystkich aspektach.

PS. Może dlatego że otworzyłem żółty kontener a jak widzą są jeszcze jakieś niebieskie?

PS2. Aha - to ta sama kolekcja co kiedyś była. Ok, nic nie pisałem, nikt nie widział tego postu.

Sign in to follow this