Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ThomAS661

Kontenery Niemieckie lotniskowce

33 comments in this topic

Recommended Posts

Players
280 posts
14,702 battles

Czy mi się zdaje czy tak generalnie to jak nie wylosujesz jakiegoś szwabskiego lotniskowca to może cię będzie stać max na 1 kamuflaż X tier?

Ostatnie zadania kompletujące sześciopak misji za 60 żetonów jest na niemieckim CV który trzeba znaleźć w kontenerze.

[PL]
Players
30 posts
4,114 battles

Nie. Nawet jak wylosujesz, nie będzie Cię stać na kamuflaż X tieru. 

Weekend Tester
759 posts

Pay-to-win (P2W)

Niektóre gry free-to-play pozwalają graczom płacącym za dodatkowe przedmioty i funkcje zdobyć dużą przewagę nad graczami niewydającymi pieniędzy. Takie gry określa się mianem pay-to-win („płać, aby wygrać”).

Natomiast:

System F2P polega na kupowaniu poprzez tzw. mikrotransakcje opcjonalnych dodatków do gier, w sytuacji gdy znaczna część świata gry, rozgrywki czy fabuły jest darmowa. Dodatkami tymi mogą być też różnorakie przedmioty czy umiejętności, pomagające w dalszej grze lub ją usprawniające. Przykładem takiego usprawnienia jest przyspieszenie zdobywania doświadczenia lub ulepszenie jakiejś umiejętności na określony czas. Przykładami przedmiotów mogą tu być np. dodatkowe czołgi w grze World of Tanks czy też kostiumy oraz ulepszenia w League of Legends. W niektórych grach można kupić też przedmioty, które nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę – mają jedynie znaczenie kosmetyczne.

Źródło: Wikipedia.

Pytanie, pod którą definicję podchodzą Pay to Rico (tutaj jeszcze można dyskutować), Odin czy misje na camo dla X tieru?

[SONNE]
Players
171 posts
2 hours ago, SzybkiBolek said:

Pay-to-win (P2W)

Niektóre gry free-to-play pozwalają graczom płacącym za dodatkowe przedmioty i funkcje zdobyć dużą przewagę nad graczami niewydającymi pieniędzy. Takie gry określa się mianem pay-to-win („płać, aby wygrać”).

Natomiast:

System F2P polega na kupowaniu poprzez tzw. mikrotransakcje opcjonalnych dodatków do gier, w sytuacji gdy znaczna część świata gry, rozgrywki czy fabuły jest darmowa. Dodatkami tymi mogą być też różnorakie przedmioty czy umiejętności, pomagające w dalszej grze lub ją usprawniające. Przykładem takiego usprawnienia jest przyspieszenie zdobywania doświadczenia lub ulepszenie jakiejś umiejętności na określony czas. Przykładami przedmiotów mogą tu być np. dodatkowe czołgi w grze World of Tanks czy też kostiumy oraz ulepszenia w League of Legends. W niektórych grach można kupić też przedmioty, które nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę – mają jedynie znaczenie kosmetyczne.

Źródło: Wikipedia.

Pytanie, pod którą definicję podchodzą Pay to Rico (tutaj jeszcze można dyskutować), Odin czy misje na camo dla X tieru?

Zdziwiony jesteś bo ja nie ,przecież to normalne że ci co kupują dublony są lepsi ,w każdej grze tak jest 

Players
280 posts
14,702 battles
15 hours ago, pq78 said:

Nie. Nawet jak wylosujesz, nie będzie Cię stać na kamuflaż X tieru. 

Dzięki za potwierdzenie. Czyli jak zwykle robią następny wielki szum dla kaski. A już mi ślinka pociekła na widok tego kamuflaża dla GK. I oczywiście szybciutko ją przełknąłem :(.

• Cool 1
  • Boring 1

[SONNE]
Players
171 posts

Ja napiszę tak bardziej zjebac grę się nie dało normalnie wszystkie misje w dyrektywach powinno się robić dowolnym okrętem a nie jak jest czyli kasa nic więcej 

[SDS7]
Players
135 posts
8,037 battles

Szansa na drop niemieckiej lotni ze zwykłego kontenera jest bardzo niska,  Ja już otworzyłem blisko 20 kontemerów i jak zwykle pusto,

podobnie zresztą było z innymi wydarzeniami, na szczęście tym razem nie zależy mi na wczesnym dostępie bo nie gram lotniami :)

aczkolwiek przyznam fajne fanty lecą z tych puszek :cap_haloween:

• Cool 1

Players
12 posts
8,790 battles

Hej, mam pytanie. W tych misjach niemieckich są takie że trzeba je ukończyć niemieckim lotniskowcem. ale niby jak? ani go kupić ani wypożyczyć.

Co jest nie tak?

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
2 minutes ago, _VIR_ said:

Hej, mam pytanie. W tych misjach niemieckich są takie że trzeba je ukończyć niemieckim lotniskowcem. ale niby jak? ani go kupić ani wypożyczyć.

Co jest nie tak?

Liczyć na szczęście, że wypadnie z kontenera.

• Cool 1

Players
12 posts
8,790 battles
3 minutes ago, Greyshark said:

Liczyć na szczęście, że wypadnie z kontenera.

Czyli innej możliwości nie ma ? :/ dziwne to

[TF16]
Players
462 posts
16,694 battles
On 7/17/2020 at 10:04 PM, brzeczyszkiewicz123 said:

Otwarłem dziś 7 kontenerów (druga dyrektywa + misja z Twitcza). Siadły TIV i TVI.

heh, otwarte chyba wszystkie jakie można było mieć dotychczas bez kupowania i nie wypadło nic :(, a niektórzy to już komplet CVek mają.

A najgorsze to to, ze się człowiek napalił jak szczerbaty na suchary na camo dla GK, a bez lotni to można zapomnieć (bo wydać 7500 dublonów na jakieś misje nie zamierzam).  

Players
2,641 posts
15,704 battles
On 7/17/2020 at 10:04 PM, brzeczyszkiewicz123 said:

Otwarłem dziś 7 kontenerów (druga dyrektywa + misja z Twitcza). Siadły TIV i TVI.

klakierstwo sie oplaca

[E--C]
Players
888 posts
13,599 battles

Tia... Takie szczęście. Lotnie mi zwisają i powiewają, to 2/3 możliwych dostałem. Co i tak nie wystarczy, żeby zebrać żetony na kamuflaż.

Players
2,641 posts
15,704 battles

a co powiedziec o moim szczesciu jak ja nie grajac lotniami dostalem enterprajsa i ark rojal z superkontenerow

Players
2,641 posts
15,704 battles

to tak jakby adrianowi z superkontenera wypadla konstytucja

• Cool 4
  • Funny 4
  • Boring 1
  • Bad 1

[DOREE]
Beta Tester
1,734 posts
12,893 battles
5 hours ago, zdzislawdyrma said:

dostalem enterprajsa

sam jesteś fakju.

Players
2,641 posts
15,704 battles
57 minutes ago, Korsarz_87 said:

sam jesteś fakju.

a wcale ze bo ty

• Funny 1

[SDS7]
Players
135 posts
8,037 battles

Trzecia dyrektywa wpadła i została zrobiona, wszystkie puszki są otwarte i null lotni, pogorszył się też drop niestety a ostatnim razem tak go chwaliłem :) Ci co mówią, że wpadły im już 2 lotnie to muszą być wybitni farciarze :)

Alpha Tester
949 posts
7,015 battles

31 lootboxów od rozpoczęcia eventu - 0 stateczkóf.

tumblr_inline_nrm3vyGSS71qafrh6_500.gifv

Understandable, have a nice day.

Nawet nie będę tykał ostatniego zestawu misji. Cały ten event okazał się stratą czasu, co oznacza przerwę do następnej aktualizacji.

• Cool 1

[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,738 battles
On 7/20/2020 at 11:44 AM, zdzislawdyrma said:

klakierstwo sie oplaca

I tlyle w temacie.

Players
2,168 posts
13,773 battles

Nawet wszystkie trzy lotnie nie wystarczą by zrobić te kamo, jeśli się nie kupi (albo juz nie ma) Grafa Zeppelina do zrobienia ostatniej misji.  Super event WG.

• Cool 1

Sign in to follow this