Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
GramBezProcesora

Opuszczona gra?

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
320 battles

Witam, sprawa ma się tak. że gram japońskim lotniskowcem IV tieru Hosho i od paru dni (jestem nowy) zdarzają mi się bitwy z max 2 graczami w drużynie i max 3 w drużynie przeciwnej. To absolutne maximum, resztę miejsc zajmują Boty... Grałem dzisiaj 3 bitwy, gdzie byłem ABSOLUTNIE sam na mapie. Nie było żywej duszy, jedynie team botów po mojej i przeciwnej stronie. Boty jak powszechnie wiadomo nie ogarniają gry i nawet nie starają sie wyminąć torped i pocisków. Ta gra jest po prostu zbyt łatwa, spotkałem jak do tąd jedynie 2 Polaków. Dodam że gram zarówno w bitwach Koperacyjnych i randomowych, ale mając nadzieje że pogram z KIMKOLWIEK żywym wybieram bitwy randomowe, bo nawet w Co-op gram z drużyną botów.  Jeśli ktokolwiek to odczyta to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Może to wina tego eventu "niemieckie lotniskowce"? To oznacza że wszyscy grają na bitwach eventowych?

image.thumb.png.9799e9515a591134e4788bac558e642f.png

PS. Jeśli chodzi o mój nick to myślałem że będzie on jako nazwa konta a nie gracza (wiecie o co kaman) i zbieram dublony na zmianę.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
8 minutes ago, GramBezProcesora said:

Witam, sprawa ma się tak. że gram japońskim lotniskowcem IV tieru Hosho i od paru dni (jestem nowy) zdarzają mi się bitwy z max 2 graczami w drużynie i max 3 w drużynie przeciwnej. To absolutne maximum, resztę miejsc zajmują Boty... Grałem dzisiaj 3 bitwy, gdzie byłem ABSOLUTNIE sam na mapie. Nie było żywej duszy, jedynie team botów po mojej i przeciwnej stronie. Boty jak powszechnie wiadomo nie ogarniają gry i nawet nie starają sie wyminąć torped i pocisków. Ta gra jest po prostu zbyt łatwa, spotkałem jak do tąd jedynie 2 Polaków. Dodam że gram zarówno w bitwach Koperacyjnych i randomowych, ale mając nadzieje że pogram z KIMKOLWIEK żywym wybieram bitwy randomowe, bo nawet w Co-op gram z drużyną botów.  Jeśli ktokolwiek to odczyta to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Może to wina tego eventu "niemieckie lotniskowce"? To oznacza że wszyscy grają na bitwach eventowych?

image.thumb.png.9799e9515a591134e4788bac558e642f.png

PS. Jeśli chodzi o mój nick to myślałem że będzie on jako nazwa konta a nie gracza (wiecie o co kaman) i zbieram dublony na zmianę.

Nie ma takiego trybu jak "bitwy eventowe".

To, że grasz z botami wynika z tego, że jesteś nowym graczem. Dopiero jak zagrasz 200 bitew będziesz umieszczany w normalnej kolejce:

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-096-german-carriers/

[WOB]
Players
124 posts
15,235 battles

@GramBezProcesora

47 minut temu, GramBezProcesora napisał:

W patchu 0.9.6 WG wprowadziło zmiany w losowaniach na niskich poziomach. O to jego treść:

Grając okrętami niskich poziomów (od I do V) w bitwach losowych, drużyny często wchodzą do bitwy w niepełnym składzie. Sytuacja taka może występować przez wzgląd na to, że najwięcej aktywności w naszej grze przeznaczonych jest dla jednostek wyższego poziomu. Teraz, jeśli pierwszy gracz w kolejce spędzi na oczekiwaniu powyżej 3 minut, pozostałe miejsca w drużynie zostaną wypełnione przez boty.

• W bitwach I–IV poziomu boty są równie silne, co boty w bitwach kooperacyjnych.
  • W bitwach V poziomu boty wyposażono w poprawione SI, przez co ich poziom umiejętności odpowiada tym podczas operacji.

Zmiany w dobieraniu drużyn dla nowych graczy

• Liczba bitew, którą gracz musi stoczyć, by zostać umieszczonym w ogólnej kolejce do bitew losowych, została zwiększona z 69 do 200. Dzięki temu nowy gracz zdobędzie więcej doświadczenia przed przejściem do ogólnych bitew losowych. Jeśli świeży rekruci zdecydują, że są gotowi stanąć w szranki z doświadczonymi graczami, będą mogli wejść do bitwy okrętami V poziomu:
    • Gracz, który stoczył 200 bitew lub mniej i wchodzi do bitwy okrętami I–IV poziomu, zostanie umieszczony w kolejce tylko dla nowych graczy.
    • Gracz, który stoczył 200 bitew lub mniej, ale wchodzi do bitwy okrętem co najmniej V poziomu, zostanie umieszczony w kolejce ogólnej.
    • Gracze, którzy stoczyli ponad 200 bitew, zawsze będą umieszczani w kolejce ogólnej.
  • Jeśli czas oczekiwania na bitwę przez pierwszego gracza w kolejce przekroczy 3 minuty, bitwa odbędzie się, nawet jeśli bot odpowiada tylko jednemu żywemu graczowi. W takim przypadku zarówno drużyna gracza, jak i przeciwna zostaną wypełnione botami, prowadzącymi okręty odzwierciedlające poziom i klasę jednostek z drugiej drużyny.

Zmiany w dobieraniu drużyn w niskopoziomowych bitwach losowych

• W bitwach losowych I–V poziomu składy drużyn zostaną dopełnione botami, jeśli czas oczekiwania na grę pierwszego gracza w kolejce przekroczy 3 minuty. Bitwa zostanie utworzona tylko w przypadku, gdy w ogólnej kolejce jest para graczy prowadząca okręty tego samego poziomu.
  • Jeśli gracze mają okręty różnej klasy, to po 3 minutach oczekiwania w kolejce, zostaną oni zdublowani przez boty prowadzące jednostki tej samej klasy i poziomu, a składy drużyn zostaną uzupełnione botami według ograniczeń klas i poziomów okrętów dla danego poziomu bitwy. Oznacza to, że w każdej drużynie znajdzie się identyczna liczba botów.
  • Do ekranu ładowania bitwy dodano graficzne powiadomienie o maksymalnym czasie oczekiwania oraz możliwości uzupełnienia drużyn botami.

Tutaj zamieszczam link do całego artykułu na oficjalnej stronie World of Warships.

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-096-german-carriers/#other-changes

A co do nazwy nicka to jest on całkiem oryginalny. Życzę udanych bitew. :)

Edited by Silentraz
szary tekst był nieczytelny
  • Cool 2

[WIDMO]
Players
62 posts
12,606 battles

Nie przejmuj sie wyżej lepiej nie bedzie duzo graczy udaje boty 😁 Kupują premki i nie wiedza jak tym grac ... 

• Cool 3
  • Funny 1

Weekend Tester
759 posts
24 minuty temu, RABBITPLKNZ napisał:

Nie przejmuj sie wyżej lepiej nie bedzie duzo graczy udaje boty 😁 Kupują premki i nie wiedza jak tym grac ... 

Gorzej... Oni kupują X tiery nie wiedząc, jak tym grać.

• Cool 2

Players
293 posts
8,877 battles
3 godziny temu, GramBezProcesora napisał:

jedynie team botów po mojej

Jak pograsz nieco więcej to będziesz tęsknił za takim teamem. 

3 godziny temu, GramBezProcesora napisał:

Napisz do supportu, może zmienią. Jak nie załóż konto od nowa, szkoda dublonów przy takiej ilości bitew, lepiej w konto premium zainwestuj. Zwróci się. 

2 godziny temu, RABBITPLKNZ napisał:

Kupują premki i nie wiedza jak tym grac

2 godziny temu, SzybkiBolek napisał:

Oni kupują X tiery nie wiedząc, jak tym grać.

Nie muszę kupować premki czy X żeby grać nie umieć. Wszystkim można lamić jak się postarasz. 

[R-NG]
Players
1,509 posts
18,880 battles
6 godzin temu, GramBezProcesora napisał:

To absolutne maximum, resztę miejsc zajmują Boty

Jak wyżej napisali,  na wyższych poziomach poznasz żywe boty zwane przeze mnie dekoracjami. Zapewniam, że są ciut bardziej wnerwiające niż boty.

Weekend Tester
759 posts

Istnieje teoria, że spora część "graczy" to boty stworzone przez firmę, które udają prawdziwych graczy.

Mają normalne nicki, ukryte statystyki i potrafią odpowiadać na czacie... :crab:

[P-W-C]
Players
225 posts
5,862 battles
10 godzin temu, SzybkiBolek napisał:

Gorzej... Oni kupują X tiery nie wiedząc, jak tym grać.

Gorzej. Oni grają...

[BSW]
Players
84 posts
14,690 battles
9 hours ago, GramBezProcesora said:

Nie no nie spodziewałem sie takiego wsparcia. Jesteście wspaniali haha :D

tylko dlatego, że nie kupiłeś na samym początku wysokotierowego krętu premium więc wydajesz się rozsądny :)

a co do nicka - oryginalny, nie zmieniałbym (zmiana o ile pamiętam kosztuje dublony)

Players
137 posts
3,247 battles

W grze jest tyle niskotierowych lotniskowców, że nie starcza graczy grających innymi klasami. Jak próbowałem wejść do gry Hosho tuż przed patchem i zobaczyłem 17-5-4-4 czy cos w tym stylu, to dokończyłem Hosho free expem...

Sign in to follow this