Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Gonsalez1331

Probíjení

6 comments in this topic

Question

Players
3 posts
29 battles

Dobrý den! Proč nečiním žádnou škodu nepřátelským lodím, když se moje dopadání registrují jako probíjení? (dokonce vídím potvrzující pruh nad lodí, že jsem jako trefil, ale nic)

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles
8 hours ago, Gonsalez1331 said:

Dobrý den! Proč nečiním žádnou škodu nepřátelským lodím, když se moje dopadání registrují jako probíjení? (dokonce vídím potvrzující pruh nad lodí, že jsem jako trefil, ale nic)

overpen , roztříštění granátů , odražení , vysaturování modulů ( jsou už bez HP a i když je trefíš , tak nic ) , desync ( ten je dobrej - střílíš po lodi na určité pozici , co vidíš v zaměřovači a ona už tam není ) , RNG ?

Můžeš si vybrat . 

Ale chválí Tě to , že i když máš registraci , ani ne týden zpátky , tak se o to zajímáš :Smile_honoring:

• Cool 4

• 0
Players
3 posts
29 battles

Tak hodně příčin.....Nevěděl jsem, že existuje tak mnoho možností trefit, ale nepoškodit. Je tady nějaká závislost nebo je to zcela náhoda?

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles
11 hours ago, Gonsalez1331 said:

Je tady nějaká závislost nebo je to zcela náhoda?

Pěkně , něco jednoduššího tam nemáš ? Protože todle je debata na hodně dlouho .

WOWS je arkáda , na realitu si hraje WarThunder kde jedna dobře trefenárána znamená konec .

A ano , jsou tu i závislosti , které ale ovlivňuje i náhoda . Ta se jmenuje RNG ( Random Number Generator - generátor náhodných čísel ) a ta je nastavená na 25%

Takže už při výstřelu se zapojí a ovlivní šanci na zásah cíle , takže někdy z plné salvy trefíš i všemi granáty a někdy umyješ palubu. Další zafunguje při zásahu cíle .

Když tak mně znalejší opraví .

Overpen - ráže tvých děl versus síla pancíře protivníka . Z bitevkou ( děla ráže 380 a víc ) vystřelíš na DD/CA a... A nic . Granáty projdou skrz za minimalní poškození . Ne vždy , ale je to na denním pořádku .

Roztříštění granátů - znova ráže děl versus pancíř . Neprobiješ a granáty se na silném pancíři rozbijí .

Odražení - závislot uhlu dopadu granátů na cíl . Nejezdi bokem k nepříteli , snaž se být k němu na čumák . Líp se řekne , nedodržíš to nikdy a děla ráže 450 a víc , se neptají , ty ti řeknou - Za kolik to chceš :Smile_teethhappy: . Tady tě chrání RNG , takže někdy brečíš a jindy brečí enemák

Vysaturované moduly -  každý modul na lodi má určitý počet HP a když mu dojdou ( loďička přesto plave ) a ty ho trefíš , tak se nic nestane . Nejednou se stane , že enemák má posledních 300 HP , ty do něj mlátíš jak hluchej do vrat a nepotopíš ho . Trefuješ moduly které mají nula HP . 

Desync  - zpoždění děje mezi tím co vidíš na monitoru a co vidí server . Není to vždy problém tvého připojení . Ty například vidíš torpeda ještě kus od sebe , s tím , že máš čas se vytočit a BUUM , jdeš ke dnu . . Tadle radostná událost v rodině , tady byla asi měsíc zpátky ? A v hojném počtu .

Ve skratce asi vše . 

Ať se daří :Smile_honoring:

edit : overpeny se řeší třeba tady na angl foru 

• Cool 4

• 0
Players
1,628 posts
4,330 battles

Titulky si nastavis sam.

You can set the subtitles yourself.

Spoiler

Jak to funguje, 21 videi