Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ILovePlayCV

Promocje & Obniżki & Oferty - DYSKUSJA

20 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles

Właśnie sobie uświadomiłem że bieżący event to wyjątkowy okres by WG nabiło sobie kabzę. Do rzeczy:

Nie posiadając niemieckich lotni zgarniamy 300 żetonów ( 20 misji z 4 rozdziałów po 15 zetków każdy)

i teraz aby zgarnąć przynajmniej jedno perm camo(600)

wariant 1) musimy mieć niesamowitego farta i do końca dyrektyw zdobyć 3 cvki + kupić zeppelina

wariant 2) kontenery za hajs i liczyć na fart, ale oprócz tego i tak kupić Zeppelina

wariant 3) wyjście kupić łańcuch misji za 7500 i liczyć na to ze nam 300 wypadnie

Swoją drogą jak zawsze samą grą można było coś w tych dyrektywach zdobyć lub wydać jakiś tam normalne ilości golda(odin), to teraz to szanowne WG według mnie poszło ostro po bandzie.

No niestety osoby nie s....... hajsem o permcamo mogą pomarzyć

• Cool 1

[SDS7]
Players
135 posts
8,026 battles

Dla mnie bez napinki, lotnie i tak będą do rozwoju za jakiś czas, a permo kamo bez tego też można grać :)

I tak gra daje mnóstwo za friko. 

• Cool 2

[MGLA]
Players
101 posts
17,830 battles
godzinę temu, NextNoobPlayer napisał:

wariant 3) wyjście kupić łańcuch misji za 7500 i liczyć na to ze nam 300 wypadnie

Te misje dają 600 żetonów.

Miałem bekę bo oglądałem wczorajszy stream NA... Jakiś gostek Happa z WG nawijał jaka to okazja perma camo na T10 za 7500 doublonów... Pokazał w porcie Z-52 i kamo po 8000 dublonów (tak zetka ma takie space camo). I nawija że w tym evencie można zdobyć camo za 7500 czyli taniej...  Czat go wyśmiał że przecież kamo jest po 5000.... 

• Cool 2

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles
1 minute ago, Jaberwak said:

Te misje dają 600 żetonów.

Miałem bekę bo oglądałem wczorajszy stream NA... Jakiś gostek Happa z WG nawijał jaka to okazja perma camo na T10 za 7500 doublonów... Pokazał w porcie Z-52 i kamo po 8000 dublonów (tak zetka ma takie space camo). I nawija że w tym evencie można zdobyć camo za 7500 czyli taniej...  Czat go wyśmiał że przecież kamo jest po 5000.... 

no o tym mówie

fakt fajnie wygląda, ale 7500 to az mnie nie powaliło

Weekend Tester
759 posts

Za 5000 można mieć kamuflaż, więc jaki sens wydawać 7500...

Inna kwestia, że coś pozmieniali, bo gdy kiedyś miałem od cholery flag i kamuflaży, tak teraz ciągle ich brakuje.

[-GG-]
Players
261 posts

:Smile_honoring: Kapitanowie - to jest miejsce do prowadzenia dyskusji o : promocjach, obniżkach, ofertach, aby moderatorzy nie musieli już interweniować w wątku głównym: "PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY" - gdzie niestety co jakiś czas zamiast konkretnych informacji pojawiają się Wasze przemyślenia i mimo, że czasami faktycznie wartościowe oraz trafne to jednak akurat tam (dla dobra nas wszystkich) niepożądane. 

Players
367 posts
2,143 battles
Am 3.2.2017 um 16:26, XbodzioXplX sagte:

Wrzucajmy tutaj wszystkie obniżki, promocje, oferty, kody z różnych gazet itp. itd. dotyczące WoWs

Czyli zamiast tworzenia co tydzień nowego tematu na "weekendowe wyprzedaże" albo "Anshan jest w sklepie!!!!" wklepujmy to tutaj.

Mam nadzieję, że temat się zakorzeni i łatwiej będzie nam nadążać za ofertami dla graczy.

Sklep też musi zarabiać pieniądze. Widzę to bardzo zrelaksowane. Nie musisz nic kupować.

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles
41 minutes ago, Xs4tiX said:

Nie tego oczekujemy w tym temacie. Liczę na zrozumienie, a moderatorów proszę o wyczyszczenie wątku oraz przeniesienie w n/w nowo utworzone specjalnie do tego celu miejsce:

... rozpoczętej (nie po raz pierwszy, ale miejmy nadzieję, że już ostatni) w/w dyskusji :Smile_honoring:

chciał bym przypomnieć ze event i zwiazane z nim promocje też podlegają pod ww temat

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles
1 hour ago, Morski_Dzik said:

Dla mnie bez napinki, lotnie i tak będą do rozwoju za jakiś czas, a permo kamo bez tego też można grać :)

I tak gra daje mnóstwo za friko. 

dla mnie tez nie tylko poprostu troche krzywo

bo pierwszy event gdzie naprawde trzeba hajs wydawać by zdobyć finalną nagrode( a nie sorry 2 no ale premka na t8 za 50 to akurat cena spoko)

[-GG-]
Players
261 posts
18 minut temu, NextNoobPlayer napisał:

chciał bym przypomnieć ze event i zwiazane z nim promocje też podlegają pod ww temat

..., ale tam jest temat do podawania tylko i wyłącznie konkretnych informacji o promocjach, obniżkach, ofertach oraz kodach do gry, a nie do dyskutowania o tym:

• Bad 1

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,989 posts
5,521 battles

Gdzie tam jest napisane że temat nie jest do dyskusji?

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles
1 hour ago, _Alie_ said:

Gdzie tam jest napisane że temat nie jest do dyskusji?

bo jeszcze cebula kodu na 5 flag nie zauważy nie wiesz

• Cool 2
  • Boring 1

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,989 posts
5,521 battles

Wiem. Jak również uważam, że umiejętność szukania potrzebnych informacji, powinna być podstawową umiejętnością, zdrowego, średnio inteligentnego człowieka.

No ale... żyjemy w świecie gdzie wszyscy wszystko chcą mieć podane na tacy, bez zbędnego wysiłku dla szarych komórek.

• Cool 4

[ISEN]
Beta Tester
4,756 posts
14,553 battles
24 minutes ago, _Alie_ said:

Wiem. Jak również uważam, że umiejętność szukania potrzebnych informacji, powinna być podstawową umiejętnością, zdrowego, średnio inteligentnego człowieka.

No ale... żyjemy w świecie gdzie wszyscy wszystko chcą mieć podane na tacy, bez zbędnego wysiłku dla szarych komórek.

a za to to się napije

• Cool 2

[A-TOM]
Players
2 posts
1,307 battles

No, a temat lotni to nie jest promocja? Zdobywasz extra walutę na zakup fajnych bajerów, ludzie tylko komentują tą promocje  i faktycznie naciągnięta ona jest niesamowicie, bo nie budzi żadnych szans na zakup np. kamo do Pancerniaka T10. :(

Weekend Tester
759 posts
21 godzin temu, ProYuhikk napisał:

No, a temat lotni to nie jest promocja? Zdobywasz extra walutę na zakup fajnych bajerów, ludzie tylko komentują tą promocje  i faktycznie naciągnięta ona jest niesamowicie, bo nie budzi żadnych szans na zakup np. kamo do Pancerniaka T10. :(

Normalne camo to 5000.

Za te trzeba dać 7500 i zrobić zadania.

Dziękuję, postoję.

Szans na zdobycie CV raczej na tym etapie nie mam, więc skórka jest nie warta wyprawki.

Sreberko lub flagi za żetony się przydadzą, więc przy okazji grindu i robienia misji jakoś obleci.

[-GG-]
Players
261 posts

Czy wszyscy (zainteresowani kapitanowie) pamiętają o odbieraniu codziennej darmowej nagrody z powtarzalnych zestawów losowych w "Zbrojowni"?

ZBROJOWNIA

74dc091e-eb82-11ea-9a23-8cdcd4b147d4.jpg

W aktualizacji 0.9.8 tradycyjne dostawy codzienne zostaną zastąpione przez darmowe codzienne zestawy losowe w Zbrojowni:

Możecie odebrać tylko jeden zestaw dziennie.
W okresie trzech tygodni będzie dostępnych łącznie 15 zestawów, więc możecie ominąć do 6 dni i wciąż odebrać wszystkie nagrody.

shot-20.09.06_18.57.28-0202.jpg

• Cool 2

[T_F_N]
Players
154 posts
19,823 battles

Nie pamiętam.

Było tyle zamieszania z superkontenerami i nową perkownicą że mi jakoś umknęło. 

Dzięki za przypomnienie. 

• Cool 1

[40-1]
Beta Tester, In AlfaTesters
309 posts
10,738 battles
On 9/6/2020 at 7:07 PM, Xs4tiX said:

Czy wszyscy (zainteresowani kapitanowie) pamiętają o odbieraniu codziennej darmowej nagrody z powtarzalnych zestawów losowych w "Zbrojowni"?

A jaki to ma związek z tematem?

• Boring 1

Sign in to follow this