Jump to content
Sign in to follow this  
Dave6

Rhein

10 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Moderator
621 posts
15,165 battles

Německá letadlová loď čtvrtého tieru

f8c8aa8a-bf76-11ea-9c34-8cdcd4b147d4.jpg

[CRYO]
Players
112 posts
13,227 battles

+/ slusny dostrel sekundarek

-/ torpeda rozhodne nejslabsi ve hre ,/ted bitva 10 zasahu 21k dmg/ jako fakt???

-/ rakety AP , kdyz pomineme retardovany zamerovani , vcetne toho ze zeleny zamerovac na modrem mori neni videt, tak rakety jsou bez ucinku / 13 zasahu =1932 dmg/

jedine pouzitelne proti kriznikum , ktere ale kvuli dementnimu zamerovani stejne netrefite

-/ bomby AP , no papirove maji bomby slusnou dmg, ALE retardovany zamerovani, ktere je jako u raket JINE nez maji ostatni, vam zaruci ze nic netrefite

nejak nechapu proc po nezajimavych anglickych letadlovkach, ktere vzdy tahaji za kratsi konec proti usa+jap, prisla tahle linie , ktera je ve vsem jeste horsi???

jak muzete bojovat proti DDckum??

proc maji nemecke jine a nepouzitelne zamerovani raket a bomb?? jaky duvod k tomu vedl??

posledni bitva = 10 torped, 9 bomb  z toho 2 citadely a 43 zasahu raket vse do BB a CA =33000 dmg wtf???

celou bitvu okusujete BB 3 tieru a je to proste marny.  proti DD nemate vubec nic, CA jsou proti bombam imunni a torpum se vyhnou a rakety no nic moc, a BB okusujete jako kukurici dokola a dlouho

shot-20.07.31_11.44.20-0832.jpg

• Cool 3

Players
5,068 posts
30,424 battles

Způsob zaměřování raket je jen další doladění toho, že musíte trefit loď kolmo z boku, jinak to máte tak za 100-200HP. Nejen, že je blbě zaměřovač vidět, ale on se ještě pohybuje nejdřív od vás a pak rychle k vám, takže na úspěšné odpálení raket je strašně málo času a loď se mezitím stačí byť i mírně natočit.

Zaměřování bomb je děláno asi kvůli tomu, aby padlo co nejvíce již tak křehkých letadel - narozdíl od jiných CV musíte před shozem nadletět přímo nad loď, takže do té doby letadla dostávají plný focus z AA.

Nevím, kdo se bude chtít pachtit celou hru s CV T4 a T6, aby ve finále měl kolem 30k DMG. Hezky vidět na přechozím obrázku:  10 torpéd, 9 AP bomb a 43 AP raket a dmg 30k ... směšné.  A to mi T4 přišla z hlediska zisku HP mnohem lepší než T6.

[PPH]
Players
638 posts
14,119 battles

Průšvih je... že T10 německá CV provedla návštěvu na mé Yamato... udělala dva dropy s AP bombama a já byl o 43 K HP lehčí.... Takže T4-6-8 budou hrozné křápy, aby jsi byl následně "odměněn" T10.

[CSN]
Community Contributor
251 posts
7,086 battles

Za mě německé CV T8 a T10 jsou velmi slušné letadlové lodě, se kterými se dá moc dobře nahrát, T4 a T6 jsou takový průměr, ale rozhodně neurazí. Dost zálěží na MM, tak jako vždycky u letadlovky.

Navíc s vyššími tiery se sem tam povede velmi pěkná šikana low tierů :Smile_trollface: (budiž to jako kompenzace za MM, kdy jsi s letadlovkou low tier a skoro si neškrtneš).

VIII Parseval vs. VI Aoba (AP rakety šikana, dmg jsem nestihnul)

image.png.c812255fc132848e3bd56442f7d07a34.png

VIII Parseval vs. VI Bayern (AP bomby šikana, 23400dmg na jeden drop)

image.thumb.png.7f5c8040315ec6d40b81dddecefe704d.png

Players
1,681 posts
9,519 battles
V 10. 8. 2020 v 22:43 Ma_Ro_01 řekl/a:

Za mě německé CV T8 a T10 jsou velmi slušné letadlové lodě, se kterými se dá moc dobře nahrát, T4 a T6 jsou takový průměr, ale rozhodně neurazí. Dost zálěží na MM, tak jako vždycky u letadlovky.

Navíc s vyššími tiery se sem tam povede velmi pěkná šikana low tierů :Smile_trollface: (budiž to jako kompenzace za MM, kdy jsi s letadlovkou low tier a skoro si neškrtneš).

VIII Parseval vs. VI Aoba (AP rakety šikana, dmg jsem nestihnul)

image.png.c812255fc132848e3bd56442f7d07a34.png

VIII Parseval vs. VI Bayern (AP bomby šikana, 23400dmg na jeden drop)

image.thumb.png.7f5c8040315ec6d40b81dddecefe704d.png

Rhein je podle me OP, Wesser je odpad, parseval takovy nemastny ze kdyz si vemu zeppelin tak udelam dvakrat tolik a tu desitku jeste nemam. Jako je pekne, ze s tim vypnes bayern, ale takhle vypnu v hakuryu za 30k plus kdejakyho primkare... a jeste se muzu klasickyma he raketama branit DD, coz tady nemuzu. Navic torpeda maji japonci o level jinde. Porad tam postradam nejaky zasadni herni prinos proc bych se k tomu mel po vyexpeni vratit... (k wesseru tedy ani za zlaty prase)

[IDDQD]
Korzár
2,459 posts
460 battles
Před 14 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Rhein je podle me OP, Wesser je odpad, parseval takovy nemastny ze kdyz si vemu zeppelin tak udelam dvakrat tolik a tu desitku jeste nemam. Jako je pekne, ze s tim vypnes bayern, ale takhle vypnu v hakuryu za 30k plus kdejakyho primkare... a jeste se muzu klasickyma he raketama branit DD, coz tady nemuzu. Navic torpeda maji japonci o level jinde. Porad tam postradam nejaky zasadni herni prinos proc bych se k tomu mel po vyexpeni vratit... (k wesseru tedy ani za zlaty prase)

Nechtěl by jsi ten Rhein více rozepsat? třeba kapitánské skilly, nebo styl, jakým jej hraješ? Případně odkázat na video. Já měl během testování s německými CV problém. Tak se rád přiučím. Díky Busty.

• Cool 1

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 20 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Nechtěl by jsi ten Rhein více rozepsat? třeba kapitánské skilly, nebo styl, jakým jej hraješ? Případně odkázat na video. Já měl během testování s německými CV problém. Tak se rád přiučím. Díky Busty.

Hral jsem to tak, ze nejprve jsem trochu pocesal DD torpedy, jelikoz moc na tieru 3,4,5 DD nestihaji sledovat vic veci. Je to vlastne jedina zbran proti DD. AP bomby jsem nepouzival skoro vubec jen na treba SSSR bitevky jak se rozhodly pushovat. Rakety do krizniku semtam a hlavne jsem je pouzival k eliminaci nepratelskych letadlovek. Naklada jim to jako dost. Hlavne to chce hned na zacatku vybejtit jejich 4x automaticke stihace a pak uz je CV bezbranna. Ale torpedy to bylo okolo 40-50 kousku za hru uplne v pohode. Klidne se ptej, co te bude zajímat.

shot-20.09.03_20.12.29-0873.jpg

shot-20.08.30_17.48.52-0457.jpg

shot-20.08.30_19.25.29-0328.jpg

shot-20.08.30_20.56.34-0465.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,459 posts
460 battles
V 3. 9. 2020 v 20:24 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Hlavne to chce hned na zacatku vybejtit jejich 4x automaticke stihace a pak uz je CV bezbranna.

Tohle mě zajímá. To jsi dělal tak, že jsi přiletěl blíže, vyletěly mu stíhačky a odletěl jsi. Tohle jsi opakoval 4x a pak už se CV vyjma AAček nemá jak bránit? Chápu to správně?

A jaký názor máš na Adrenalin Rush u letadlové lodi? Vidím, že jsi jej zakroužkoval. Mám to chápat tak, že to je jedna z možností a nebo skill, co si dáš, až budeš mít více bodů?

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 1 hodinou Wolffnstein řekl/a:

Tohle mě zajímá. To jsi dělal tak, že jsi přiletěl blíže, vyletěly mu stíhačky a odletěl jsi. Tohle jsi opakoval 4x a pak už se CV vyjma AAček nemá jak bránit? Chápu to správně?

A jaký názor máš na Adrenalin Rush u letadlové lodi? Vidím, že jsi jej zakroužkoval. Mám to chápat tak, že to je jedna z možností a nebo skill, co si dáš, až budeš mít více bodů?

Delam to spis tak, ze si na zacatku zjistim kde CV jsou a z ktere strany je budu mit na bok at vim odkud priletet. A pak odhazu zbytecna letadla a necham si jen jednu letku bud raket nebo torped a nalitnu na CV do boku. Sice o tu letku prijdu, ale vymlatim jedny stihace. Pak to jde udelat jak rikas, ze ji naspotujes a vymlatis tyhle spotrebaky, ale to muzes udelat jednou. Protoze si vsimni ze maji dobu pouziti 300s, kdyz se s nicim nezahaknou. Tudiz je lepsi to vymlatit necim, jinak tam budou strasit dost dlouho. Delam to takhle i kdyz mam na vyssich tierech bitvu proti Saipanovi s velkym podilem sestkovych lodi, tak vim ze ten Saipan by to mohl hodne potahat proto po nem primarne jdu. Ma slabe AA a malo HP, tak je lepsi se ho zbavit v prvni tretine bitvy. 

AR pouzivam na CV ono uz tam moc jineho nejde dat, kdyz nemas HE munice. Takze jsem to zakrouzkoval jako dalsi skill co tam namontuji.

• Cool 3

Sign in to follow this