Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dave6

Petropavlovsk

14 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Players
841 posts
16,012 battles

Sovětský těžký křižník desátého tieru 

06f59916-c0fc-11ea-ac2d-8cdcd4b147d4.jpg

Players
1,681 posts
10,436 battles

To je taky sracka tohle. RNG festival. Jednou celne tankujes 50 slav od yamata a jednou te celne smaze kremlin na jednu ranu. Do bitevek to dava overpeny pod 5km a nad 15km ji zase netrefis protoze to ma disperzi pres pul mapy. Radar k prdu, vystrelis jednou na DD, ktere se ti smeje do drzky. Letadlovce to neublizi. Nevim vubec proc to je ve hre. Prinasi to uplny kulovy exkrement. 

• Bad 2

Players
1,681 posts
10,436 battles

Kazdou hru koncim s jednou funkcni vezi. Jak tohle ma hrat na blizko, kdyz nemam cim strilet. Kazda salva vyrazena nebo znicena vez. Hlavne ze to ma byt kriznik na blizko. Jak ty vole jak s tim tankovat, kdyz jsou ty veze porad na sracku

Nemceke letadlovky k nicemu, tohle k nicem, britske krizniky k nicema a prijde dalsi epicka rada k nicemu 20 uzlove sracky bez pancire.... Cas to vyhodit z disku, uz stejne melete z posledniho a nevite co za kramy narvat do hry

CompleteInferiorGrackle-small.gif

• Cool 1
  • Boring 1
  • Bad 1

Players
1,681 posts
10,436 battles

ne proste tohle nejde. Ja nemam veze, nemam permanentne cim strilet. Kazda salva vyrazena vez nebo znicena. Uz jsem asi pet nebo 6 bitev skoncil jen se zadni vezi. Co me je platny ze ta lod vydrzi mraky dmg, kdyz nemam cim strilet....

• Funny 1
  • Bad 1

[SALIS]
Beta Tester
230 posts
11,556 battles

Člověče, tak jsem se radši podíval, co tam mám pro ochranu věží. Mám special kapitána s perkem na ochranu modulů -45% a modul -20%. Jsem celkem v poho. Ta loď se musí někde upíchnout čelem k enemy a tankovat a číhat na bůčky . Však on se ňákej moula najde. V koncovce taky dobrý. Fakt to oddingá dosti.  Hádam , že věž ti vyřadili nějakou ranou z boku možná.  Ty děla jsou lepší než 220mm. To dělaj dobré AP náboje: ůhly, fůze, rychlost.

zde tabulka pro rychlý přehled:

image.thumb.png.aac35e5d66ba59ad11d58daa1984f80e.png

Bojím se jen letatydlítek. Mě to s nim baví, ale celá lajna před tím je zle nerfnutá, nedobrá a pain.

[T-N-T]
Players
3,803 posts
18,625 battles

No s Rigou se to nedá srovnat. Jak jsem přemítal, zda se schopnosti AP přesunou naplno do absurdna (od Rigy, kde je sice AP nesmyslně silné, ale spíš na škodu - křižníky jen proletí, ale na bitevky ještě úplně nestačí), tak jsem se trefil. Petropavlovsk už má natolik šílenou penetraci, že krájí i bitevky na běžné bojové vzdálenosti. Proti křižníkům samozřejmě nemá smysl střílet na bok (kdyby to mechanika umožňovala, tak by AP asi proletělo hned skrz několik křižníků za sebou), ale prostřelíte je i solidně naúhlované.

Proti Rize máte taky použitelné palebné úhly bez ukazování celého boku (a 360stupňové věže, protože proč ne?! :cap_haloween:).

Na druhou stranu to není zrovna typ lodě, co bych uměl hrát. Je to vlastně trochu odolnější, extrémnější a menší Moskva na souboje na blízko. No a mně moc nešlo hrát ani s Moskvou, z nějakého důvodu jsem býval focusován i když jsem zdrhal fakt daleko za zbytek týmu. Moc si neumím představit mít úspěchy s něčím, co potřebuje kvůli (ne)přesnosti děl hrát víc na blízko.

Vzhledem k penetraci je fakt škoda, že na dálku je znát ten špatný soustřel oproti normálním křižníkům. Mohli byste citadelovat všechno přes půl mapy, ale spíš nebudete, poněvadž se netrefíte. Což je ale vlastně asi dobře. To by jinak byla tak strašně OP loď...

[CRYO]
Players
87 posts
3,055 battles
Před 52 minutami Toivia řekl/a:

No s Rigou se to nedá srovnat. Jak jsem přemítal, zda se schopnosti AP přesunou naplno do absurdna (od Rigy, kde je sice AP nesmyslně silné, ale spíš na škodu - křižníky jen proletí, ale na bitevky ještě úplně nestačí), tak jsem se trefil. Petropavlovsk už má natolik šílenou penetraci, že krájí i bitevky na běžné bojové vzdálenosti. Proti křižníkům samozřejmě nemá smysl střílet na bok (kdyby to mechanika umožňovala, tak by AP asi proletělo hned skrz několik křižníků za sebou), ale prostřelíte je i solidně naúhlované.

Proti Rize máte taky použitelné palebné úhly bez ukazování celého boku (a 360stupňové věže, protože proč ne?! :cap_haloween:).

Na druhou stranu to není zrovna typ lodě, co bych uměl hrát. Je to vlastně trochu odolnější, extrémnější a menší Moskva na souboje na blízko. No a mně moc nešlo hrát ani s Moskvou, z nějakého důvodu jsem býval focusován i když jsem zdrhal fakt daleko za zbytek týmu. Moc si neumím představit mít úspěchy s něčím, co potřebuje kvůli (ne)přesnosti děl hrát víc na blízko.

Vzhledem k penetraci je fakt škoda, že na dálku je znát ten špatný soustřel oproti normálním křižníkům. Mohli byste citadelovat všechno přes půl mapy, ale spíš nebudete, poněvadž se netrefíte. Což je ale vlastně asi dobře. To by jinak byla tak strašně OP loď...

Petro je OP nesmysl, který WG vymyslelo kvůli klanovkám, prakticky to musíš mít v týmu, jinak si hned od začátku v nevýhodě... 

Chtěl bych vidět ty hidden staty co u toho má WG u pancíře, protože to absolutně nekoresponduje s tím co vydává pro širokou veřejnost, to mi nikdo nenamluví...

Páč to by byla ostuda kdyby se klanovky hráli bez ruských lodí že.....

Za tohle palec dolů pro WG 

• Cool 1

[POFF]
Beta Tester
303 posts
24,180 battles

Já s touto lodí dneškem končím s 27 % wr z 15-ti bitev, hraju ji tak jako Moskvu s rozdílem, že se snažím podpořit blíže k capu,ale asi i to je zřejmě špatně.Vůbec netuším jak s touto lodí hrát, jak tu již zaznělo, na dálku něco trefit je prakticky nemožné, natož udělit dmg.Snaha byla,ale vypadá to na další rezivějící vrak v přístavu.:cap_money:

[T-N-T]
Players
3,803 posts
18,625 battles

Tak jsem zkusil hrát extémně opatrně a hned Petro přináší výsledky. Asi jsem měl i štěstí na bitvy (ne roflstompy), ale prvních 7-8 minut jen přicmrndávat, co se kde ukáže jen trochu bokem klidně na dvacet kiláků. No a potom už se nebát proti jedné dvěma bitevkám na čumák. Nemají vám šanci ublížit (leda tak Conq a Thunderer s HE) a vy je postupně ustřílíte. A když ztratí soudnost s úhlováním, tak je smáznete s citadelami (mám skoro dojem, že je snazší citadelovat Montanu s Petrem nž s většinou bitevek).

Rozhodně daleko odolnější a flexibilnější loď než Moskva, pokud tedy nepotřebujete nutně zcela bez pomoci likvidovat DDčka. Tam je ten krátký radar, dlouhý reload a nic moc HE poněkud k vzteku.

Zpětně pohled na sovětskou větev "těžkých křižníků": Tallin OP, Riga křáp a Petro zas OP.

[T-N-T]
Players
612 posts
614 battles
On 12/9/2020 at 10:16 PM, Toivia said:

Tak jsem zkusil hrát extémně opatrně a hned Petro přináší výsledky. Asi jsem měl i štěstí na bitvy (ne roflstompy), ale prvních 7-8 minut jen přicmrndávat, co se kde ukáže jen trochu bokem klidně na dvacet kiláků. No a potom už se nebát proti jedné dvěma bitevkám na čumák. Nemají vám šanci ublížit (leda tak Conq a Thunderer s HE) a vy je postupně ustřílíte. A když ztratí soudnost s úhlováním, tak je smáznete s citadelami (mám skoro dojem, že je snazší citadelovat Montanu s Petrem nž s většinou bitevek).

Rozhodně daleko odolnější a flexibilnější loď než Moskva, pokud tedy nepotřebujete nutně zcela bez pomoci likvidovat DDčka. Tam je ten krátký radar, dlouhý reload a nic moc HE poněkud k vzteku.

Zpětně pohled na sovětskou větev "těžkých křižníků": Tallin OP, Riga křáp a Petro zas OP.

Je to úplně rozbitá loď. Nevím kde na ten koncept přišli, ale když to srovnám kdysi s Moskvou, která taky byla braná jako super kára, tak nevím co už je toto. Asi ne bezdůvodně byl Petro vybanovaný z KOTS větším počtem hlasů než dostaly všechny ostatní lodě dohromady. :)

• Cool 1

Players
9 posts
16,582 battles

Tuhle loď sice nevlastním, ale můžu ji vřele doporučit. Je to nejbezpečnější místo kam se ukrýt před 510 mm granáty Shikishimy. Takhle bezpečně se necítí ani mimino u maminky v bříšku, nic se vám nemůže stát.

• Cool 1

Players
394 posts
6,112 battles

Desítky nehraju, ale občas (často!) jsem mezi ně vhozen s nějakou osmičkou. Včera večer jsem v úžasu sledoval nadepsaný ruský zázrak, jak si to neohroženě valil sám po křídle, cestou vcelku bez problémů sesvačil Yamato a na závěr své spanilé jízdy rozehnal jejich křižníky (jak jinak než v houfu za skálou, že?). Radost pohledět, když s tím někdo umí, ale ... je tohle normální?

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,803 posts
18,625 battles
12 hours ago, MPosp said:

Desítky nehraju, ale občas (často!) jsem mezi ně vhozen s nějakou osmičkou. Včera večer jsem v úžasu sledoval nadepsaný ruský zázrak, jak si to neohroženě valil sám po křídle, cestou vcelku bez problémů sesvačil Yamato a na závěr své spanilé jízdy rozehnal jejich křižníky (jak jinak než v houfu za skálou, že?). Radost pohledět, když s tím někdo umí, ale ... je tohle normální?

No, "normální" je už věc názoru, ale když se setká dobře zahraný Petropavlovsk s nepříliš znalými enemáky, tak klidně přežije fokus nekolika bitevek naráz, mezitím rozstřílí pár křižníků a pak vyrazí na zteč a smlsne si na oněch bitevkách.

Moskva se tetelí v koutě studem, jak je v porovnání neadekvátní lodí (no a Moskva má pořád dost předností).

• Cool 1

Sign in to follow this