Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Niemieckie lotniskowce: Wczesny dostęp

33 comments in this topic

Recommended Posts

[MW-PL]
Players
9 posts
5,977 battles

Rozumiem, że muszę mieć lotniskowiec Graf Zeppelin (B), aby móc uzbierać 600 żetonów i wymienić żetony na stały kamuflaż dla niemieckiej X? Rozumiem, że nic za darmo, no ale...

• Cool 1

[ROMT]
Players
224 posts
6,390 battles
16 godzin temu, DziabuniaPL napisał:

Rozumiem, że muszę mieć lotniskowiec Graf Zeppelin (B), aby móc uzbierać 600 żetonów i wymienić żetony na stały kamuflaż dla niemieckiej X? Rozumiem, że nic za darmo, no ale...

Rozumiem twój ból, ale nie wszystko jest za darmo. Jak zwykle, tylko Ci, co płacili dużo pieniędzy, mogą mieć wszystkiego. To było od bardzo dawna w grze World of Warships. Takie są uroki gry free-to-play z mikropłatności.

Albo weterani WoW z wieloletnie stażu...

Super gra z super grafika AAA, mnóstwo modeli okrętów 3D, rozbudowany silnik gry i takie tam, a każdy może zagrać w to za darmo. Dodajmy do tego, że WoW i WoT są ciągle aktualizowani przez wiele lat i dodają nowe zawartości. Czy myślisz, że twórcy gier będą to robić wszystko zupełnie za darmo dla nas? Muszą jakoś zarabiać na utrzymanie.

Po drugie, to wszystko również zależy od aktywności graczy i przede wszystkim szczęście... Gracze, co zaczęli grać w WoW dużo wcześniej, to mieli szanse zdobyć mnóstwo okrętów PRENIUM bez płacenie prawdziwe pieniędzy (w tym Graf Zeppelin), o ile będą aktywni w różne eventy, a nawet w beta-testy, gdzie za 3 miesiące otrzymasz kontener VI z losowany okręt VI. Albo okręt VII za oglądanie wielki turnieju WoW w ciągu 2 lata i uzbieranie wszystkie karty do kolekcji. O okręty za węgla, stali czy wolne PD nie wspomnę. Ja zacząłem przygodę WoW w lato 2019 i mam aż 24 okrętów PRENIUM bez płacenie dublonów. To całkiem sporo. Są eventy, gdzie można wymienić zdobyte żetony na dublony zamiast unikalny kapitan albo kamuflaż, by potem kupić okręt PRENIUM w sklepie ZBROJOWNI.

Cieszmy się, że w każdej evencie znajdziemy coś za darmo i to bez płacenie pieniędzy. To lepsze niż nic, jak na "pół-darmowa" gra.

Tak jak w prawdziwym życiu nie można mieć wszystkiego. Życzę Ci powodzenia i miłego grania. ;)

• Cool 3
  • Funny 1

[E-BOJ]
Players
147 posts
10,265 battles
6 godzin temu, DziabuniaPL napisał:

Nie wiesz jak to jest??? Płać lub płacz, ewentualnie po prostu olej i graj swoje.

[MW-PL]
Players
9 posts
5,977 battles

Nie płaczę, ale myślałem, że w końcu poszli po rozum do głowy i zrobią eventy, które od początku do końca można zrobić za darmo... Czekałem na ten patch i chciałem zdobyć to kamo na X niemiecką, ale teraz widzę jak to ma wyglądać to wolę przeznaczyć czas i pieniądze na inne rzeczy. Ich strata. Też słabo, że wyklucza się znaczną część graczy i nie wszyscy mogą się bawić przy tym evencie na równych zasadach, a większość i tak pewnie płaci za konto premium.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
17 hours ago, DziabuniaPL said:

Rozumiem, że nic za darmo, no ale...

Akurat w WoWs bardzo dużo rzeczy jest za darmo.

• Cool 1
  • Boring 1

Players
2,576 posts
6,046 battles
2 godziny temu, Greyshark napisał:

Akurat w WoWs bardzo dużo rzeczy jest za darmo.

Generalnie masz rację. Ale jak wiadomo, zawsze jest jakieś "ale". Robiłem analizę dla zdobycia nagród ze splitu RU CA i jak teraz tak na to patrzę, to widzę podobną (choć nie identyczną) zagrywkę: "no, dajemy ci dyrektywy i aż 25 kontenerów do zdobycia [a przy RU było do zdobycia chyba z 60 czy 65 kontenerków - przypis redakcji], a potem jeszcze żetony niemieckie, ale wiesz, jak masz pecha i nie dropnęły ci tiery 4/6/8 w misji wczesnego dostępu oraz byłeś kutwa i nie kupiłeś u nas Grafa Zeppelina, to możesz zdobyć tylko 300 żetonów, a nie 600, ale nie martw się, głowa do góry, w sklepie premium jest jeszcze opcja kupna kolejnych 600 żetonów! <3 :* Peace&Love".

Kolejna ciekawostka to ten fragment:

" Więcej kontenerów Niemieckie lotniskowce czeka na wyciągnięcie ręki po wykonaniu łańcuchów misji bojowych. Staną się one dostępne w ciągu weekendów drugiego i trzeciego tygodnia od wprowadzenia aktualizacji. Poziom trudności łańcuchów, a także ilość kontenerów, jakie otrzymacie, będzie zależała od Waszej aktywności podczas poprzednich aktualizacji. Im więcej gracie, tym więcej kontenerów Niemieckie lotniskowce zdobędziecie. "

Więcej czyli ile? Jak mam sobie obliczyć szansę, gdy dostaję wartość X, której nie mam nawet jak oszacować? Czy WG planuje indywidualnie zwiększać graczom poziom trudności danych misji? Ciekaw jestem jak to zrobią. Pewnie za pomocą jakiegoś algorytmu pogrupują ludzi widełkami typu "0-20% wykonanych misji"/"21-40% wykonanych misji" etc. po czym tym co zrobili najmniej dadzą najtrudniejsze misje. Dla mnie to idiotyzm, bo skoro ktoś nie był zainteresowany aktualizacją wcześniej, to dając mu trudne misje tym bardziej go nie zainteresują. No chyba, że im trudniejsze misje tym ciekawsze nagrody, ale to prędzej skończy się frustracją graczy, że nagle nie umieją w bitwie zrobić np. 2,5k expa z tabelki czy coś w tym stylu.

Kolejna perełka: " Łańcuchy nie są dostępne dla graczy, którzy nie logowali się do World of Warships od ponad 180 dni, licząc od daty udostępnienia misji bojowych." - ja wiem, że to ma niby zachęcić ludzi do tego, aby do czwartku się zalogowali, ale jeśli ktoś tak jak ja obecnie siedzi na internecie mobilnym, bo dostawca ma awarię (a w Trzebinii obok mnie nie mają internetu od 1 lipca(!) ), no to sobie pograł ;) Owszem, mógł grać wcześniej jak miał internet, no ale gdyby ludzie byli takimi jasnowidzami to każdy by wygrywał w totka.

Ostatnia ciekawostka to to, że stałe kamuflaże Krzyż Żelazny na X tiery, które mamy mieć do zdobycia za żetony kosztują po 600 żetonów. Czyli jeśli WG czegoś nie zmieni, to nawet nieźli szczęściarze będą mogli zdobyć tylko dwa permanentne camo dla dyszek. Do zdobycia są aż 4 sztuki, ale wyfarmić można max 1200 żetonów, więc brakuje drugiego 1200 do pełni szczęścia. Tzn. nie, nie brakuje, jest dostępne, ale za pay wallem. Ja dobrze wiem, że nie zdobędę żadnego perm camo dla X, bo:

1) ponownie nie dropnie mi ósmy tier we wczesnym dostępie.

2) nie mam Grafa Zeppelina i nie wydam tyle kasy na dublony, aby go mieć. W związku z czym, nawet gdyby jakimś cudem WG dało mi wszystkie 3 lotnie z wczesnego dostępu to bez GZ i tak nie zrobię 4 łańcucha misji, więc i tak nie zdobędę 600 żetonów.

3) nie zamierzam kupować GER zestawów specjalnych, ani tego wielkiego zestawu specjalnego z łańcuchami misji bojowych dla niemieckich pancerników, krążowników i niszczycieli, za ukończenie, których czeka na Mnie do 1800 żetonów niemieckich.

Podsumowując - szczęściarze dostaną tiery 4/6/8 i na tym koniec. Najwięksi szczęściarze przy kasie, dostaną tiery 4/6/8 i kupią sobie permanentne kamuflaże dla wszystkich X tierów. Ludzie nie mający kasy i szczęścia będą musieli się cieszyć, że może dostaną max 6 tier.

Aha i żeby nie było, najbardziej z tego wszystkiego nie podoba mi się to: "Poziom trudności łańcuchów, a także ilość kontenerów, jakie otrzymacie, będzie zależała od Waszej aktywności podczas poprzednich aktualizacji. Im więcej gracie, tym więcej kontenerów Niemieckie lotniskowce zdobędziecie." Bo stawia to za nieznaną obecnie liczbą kontenerów szanse na misje dające nam wczesny dostęp do owych mitycznych niemieckich lotniskowców.

Dziękuję za uwagę.

• Cool 3

[ROMT]
Players
224 posts
6,390 battles

Przekonamy się o tym, jak ta aktualizacja wejdzie do gry. Wtedy zobaczymy, jak to wygląda w praktyce.

P.S. Też nie ukrywam, że liczę, by zgarnąć chociaż 1 kamuflaż X za darmo.

[E--C]
Players
868 posts
13,529 battles

Kicha trochę. Miałem nadzieję, że choć jeden PC TX da się w miarę bezproblemowo zrobić, nie licząc na szczęście. Cóż...

Players
2,576 posts
6,046 battles
14 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

Przekonamy się o tym, jak ta aktualizacja wejdzie do gry. Wtedy zobaczymy, jak to wygląda w praktyce.

Zauważcie, że w newsie jest napisane:

Za ukończenie tych łańcuchów czeka na Was do 1800 żetonów niemieckich.

A nie tylko 300-600 żetonów. Poczekamy i zobaczymy.

Ja to rozumiem w ten sposób, że masz łańcuch dla wszystkich, który da Ci 300 lub 600 żetonów oraz łańcuch dla tych co zapłacą i da Ci 1800 żetonów. Tak jak było z kampanią na stal 2 lata temu, miał ją ten kto zapłacił.

• Cool 1

[ROMT]
Players
224 posts
6,390 battles
5 minut temu, henryk5pio napisał:

Ja to rozumiem w ten sposób, że masz łańcuch dla wszystkich, który da Ci 300 lub 600 żetonów oraz łańcuch dla tych co zapłacą i da Ci 1800 żetonów. Tak jak było z kampanią na stal 2 lata temu, miał ją ten kto zapłacił.

Tak jak ten event, gdzie każdy miał okrętu VIII ODIN, kto już zapłacił.

[-SBF-]
8,315 posts
2 hours ago, henryk5pio said:

Generalnie masz rację. Ale jak wiadomo, zawsze jest jakieś "ale". Robiłem analizę dla zdobycia nagród ze splitu RU CA i jak teraz tak na to patrzę, to widzę podobną (choć nie identyczną) zagrywkę: "no, dajemy ci dyrektywy i aż 25 kontenerów do zdobycia [a przy RU było do zdobycia chyba z 60 czy 65 kontenerków - przypis redakcji], a potem jeszcze żetony niemieckie, ale wiesz, jak masz pecha i nie dropnęły ci tiery 4/6/8 w misji wczesnego dostępu oraz byłeś kutwa i nie kupiłeś u nas Grafa Zeppelina, to możesz zdobyć tylko 300 żetonów, a nie 600, ale nie martw się, głowa do góry, w sklepie premium jest jeszcze opcja kupna kolejnych 600 żetonów! <3 :* Peace&Love".

Czyli w skrócie: ktoś kto płaci ma więcej, a ktoś kto nie, ma mniej. Brzmi jak typowy model F2P, a chyba tym jest WoWs, nie? Jak dla mnie to właśnie tak powinno być: płacę, więc dostaję więcej od kogoś, kto nie płaci. Bo gdyby wszyscy dostawali to samo, to jaką korzyść mam z tego, że płacę?

Czas chyba wybić sobie z głowy tę mentalność, że wszyscy mają mieć wszystko po równo. Rozumiem tęsknotę za komunizmem, ale to już nie wróci, i czas się z tym pogodzić.

• Cool 1

[MW-PL]
Players
9 posts
5,977 battles

Ci którzy płacą więcej i tak już dostają więcej, a przy "darmowych" eventach powinien się liczyć skill i czas spędzony w grze, a nie wydane środki. Jeżeli ktoś wydał pieniądze i ma więcej kredytów, expa, premek itd., to ok. Trzeba pamiętać, ze każdy włożył jakieś pieniądze w tą grę i akurat brak jednej premki nie powinien mnie dyskwalifikować do pełnego skorzystania z takiego eventu. I nie ma to nic wspólnego z komunizmem, ale z normalnym potraktowaniem każdego gracza, a nie wyłudzaniem pieniędzy na siłę.

• Boring 1

[-SBF-]
8,315 posts
8 minutes ago, DziabuniaPL said:

Ci którzy płacą więcej i tak już dostają więcej, a przy "darmowych" eventach powinien się liczyć skill i czas spędzony w grze, a nie wydane środki. Jeżeli ktoś wydał pieniądze i ma więcej kredytów, expa, premek itd., to ok. Trzeba pamiętać, ze każdy włożył jakieś pieniądze w tą grę i akurat brak jednej premki nie powinien mnie dyskwalifikować to pełnego skorzystania z takiego eventu. I nie ma to nic wspólnego z komunizmem, ale z normalnym potraktowaniem każdego gracza, a nie wyłudzaniem pieniędzy na siłę.

Ale dlaczego ma się liczyć skill i czas, a nie pieniądze? A jak ktoś nie ma skilla i czasu, to ma być wykluczony z tego? 

Jeżeli ktoś wyłudza od ciebie na siłą pieniądze, to popełnia przestępstwo. I przypominam, że zgodnie z prawem masz obowiązek to zgłosić, np. tutaj:

http://policja.pl/

Players
2 posts
10,862 battles

Gracze do WG : NIE CHCEMY LOTNISKOWCÓW (ŻADNYCH) !!! Chcemy włoskich pancerników !!!

WG do Graczy:  Włoskich pancerników ... ?!?!? Nie damy wam co innego .... LOTNISKOWCE nowe, poprawione, zbalansowane. Po ostatnim reworku, który był sukcesem - przygotowaliśmy nową jeszcze lepszą linię lotniskowców. To jest to czego GRA potrzebuje najbardziej - czego wy GRACZE chcecie !!! Po cytadelujących bombach i cytadelujących torpedach (już wkrótce w GRZE) brakowało tylko jednego ... cytadelujących rakiet. To wszystko dla was - GRACZY !!!

Tak to wygląda WG ...

Mam wykupione konto premium do końca roku ale od 2 miesięcy nie gram już w tę grę - NIE CHCE MI SIĘ. Gram bo chcę czuć przyjemność z GRY. Grając w WOWS już tego nie czuję - z wiadomych względów. Śledzę na youtubie kilku gości których lubię i cenię za umiejętności i wiedzę o grze - szkoda że WG nie bierze pod uwagę ich opinii i uwag (Flamu, Notser, Flambass, iChase - i nie chodzi tu tylko o idiotyczne lotniskowce). Mam kilka okrętów X tieru do których mogę zrobić Legendarne ulepszenia (warto by było) ale wiecie co ... NIE CHCE MI SIĘ. Szkoda, że  WG robi wszystko żeby zniechęcić graczy do tej gry...

• Cool 2
  • Funny 1
  • Bad 1

[ROMT]
Players
224 posts
6,390 battles
10 minut temu, sir_John_McClane napisał:

Gracze do WG : NIE CHCEMY LOTNISKOWCÓW (ŻADNYCH) !!! Chcemy włoskich pancerników !!!

WG do Graczy:  Włoskich pancerników ... ?!?!? Nie damy wam co innego .... LOTNISKOWCE nowe, poprawione, zbalansowane. Po ostatnim reworku, który był sukcesem - przygotowaliśmy nową jeszcze lepszą linię lotniskowców. To jest to czego GRA potrzebuje najbardziej - czego wy GRACZE chcecie !!! Po cytadelujących bombach i cytadelujących torpedach (już wkrótce w GRZE) brakowało tylko jednego ... cytadelujących rakiet. To wszystko dla was - GRACZY !!!

Tak to wygląda WG ...

Kolejny gracz, co płacze z powodu CV niczym dziecko, który nie umie przegrywać z godności i nie wie, jak walczyć z CV. Typowo...

Proszę podaj mi argumenty, dlaczego wielu gracze nie chcą samoloty w WoW i wolą bardziej uproszczone i ... nudne gry? Również dobrze też nie chcemy niszczycieli, pancerniki i krążowniki z różnych krajach. Niech w grze zostaje tylko 1 model krążownik. Sorry, ale w ten sposób do nikogo nie przekonujesz za pomocą takie teksty.

Sorry za takie teksty, ale denerwują mnie tacy graczy, co wszędzie walą takie teksty typu "usuńcie CV z gry" czy "to twoja wina, CV, idź kasować konto i graj w Barbie!" ...

Players
2,576 posts
6,046 battles
4 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

Kolejny gracz, co płacze z powodu CV niczym dziecko, który nie umie przegrywać z godności i nie wie, jak walczyć z CV. Typowo.

Bez przesady, rework jest od dawna i chyba każdy już wie, że jak lecą torpedowce to ustawiasz się dziobem, jak bombowce to burtą, jak rakietowce to cokolwiek zrobisz i tak cię trafi. Dodatkowo jest magiczny przycisk "o" na klawiaturze w momencie, gdy patrzymy kamerą na lewą lub prawą burtę + można wypuścić samolocik (o ile okręt posiada takiego consumabla). To wcale nie jest jakaś wielka filozofia.

A kolega ma trochę racji, rework nie jest sukcesem i zamiast totalnego sci-fi mogliby dać nam coś realnego, czyli właśnie wspomniane przez niego ITA BB.

• Cool 1

Players
2 posts
10,862 battles
31 minutes ago, SirXenon_36 said:

Kolejny gracz, co płacze z powodu CV niczym dziecko, który nie umie przegrywać z godności i nie wie, jak walczyć z CV. Typowo.

Grałem w tę grę bo uwielbiam okręty. I chciałem grać okrętami przeciwko okrętom. Nie przeciwko samolotom !!! To jest gra o okrętach !!!! Przynajmniej była (?!?!) ... Jak napisałem wcześniej gram bo chcę czuć przyjemność z gry a gra przeciw idiotycznym lotniskom i samolotom którym praktycznie żaden okręt niewiele może zrobić jest jak kopanie się z koniem ! Można ... ale czy to sprawia przyjemność ??? Nie mnie i tyle ... Lotniskowce nic wartościowego do gry nie wniosły i nie wnoszą... Zwróć uwagę że większość graczy cieszy się gdy nie ma (...) CV w grze - wreszcie można normalnie zagrać. To też o czymś świadczy ... I nie, nie płaczę ...

• Boring 2

[MW-PL]
Players
9 posts
5,977 battles
Cytat
27 minut temu, Greyshark napisał:

Ale dlaczego ma się liczyć skill i czas, a nie pieniądze? A jak ktoś nie ma skilla i czasu, to ma być wykluczony z tego? 

Jeżeli ktoś wyłudza od ciebie na siłą pieniądze, to popełnia przestępstwo. I przypominam, że zgodnie z prawem masz obowiązek to zgłosić, np. tutaj:

http://policja.pl/

Jak ktoś nie ma skilla i czasu, to chociaż weźmie udział w tym evencie. Opcjonalne powinno być skończenie tego za pieniądze, bo ktoś właśnie nie ma czasu i skilla, a nie bo pany z WG tak postanowiły, że płać lub obliż papierek. I czemu mam iść z tym na policję???? nie mam zielonego pojęcia... Nie wiem też czemu bronisz czegoś na siłę co jet mega słabe ze strony WG. Pamiętam, że wiele wcześniejszych dyrektyw można było skończyć bez płacenia, a teraz nagle się nie da? 

Modder
4,873 posts
22,141 battles

Boty w randomie na razie w I-V. No to wchodzimy na równię pochyłą jak w WoP.

• Cool 1

[-SBF-]
8,315 posts
28 minutes ago, sir_John_McClane said:

Grałem w tę grę bo uwielbiam okręty. I chciałem grać okrętami przeciwko okrętom. Nie przeciwko samolotom !!! To jest gra o okrętach !!!! 

Ale lotniskowce i samoloty były w tej grze od samego początku. Skoro wiedziałeś, że nie chcesz grać przeciwko samolotom, to po co w ogóle zaczynałeś w nią grać, skoro nie chciałeś? Po prawie 9830 bitwach zorientowałeś się, że w WoWs są 4 klasy okrętów?

26 minutes ago, DziabuniaPL said:

I czemu mam iść z tym na policję???? nie mam zielonego pojęcia... 

Bo wyłudzanie pieniędzy jest przestępstwem, i masz obowiązek je zgłosić.

Nie wiem też czemu bronisz czegoś na siłę co jet mega słabe ze strony WG.

Bo podoba mi się koncept, że jak płacę to dostaję więcej niż ktoś, kto nie płaci. A do tego nie bardzo potrafię zrozumieć rozmiar życiowej tragedii "omg nie będę miał jednego kamulfażu w gierce o statkach".

• Cool 3

[MW-PL]
Players
9 posts
5,977 battles

Ja też płacę i nie dostaje i nie chodzi o jedno camo. Widzę też, że niektórzy tutaj prędzej sobie rękę utną niż powiedzą coś złego na temat tej gry. Bo WG robi wszystko tak dobrze i zajebiscie, nic tylko klaskac. Jeżeli można zrobić coś lepiej -słuchając community - to czemu nie. Nadchodząca aktualizacja jest dużym rozczarowaniem i pewnie tych camo dla niemieckich T10 zobaczę max kilka w grze tak jak pay to rico i statki z warhmmera, które nie pasują do tej gry. Ta gra nie jest f2p tylko p2g- pay to get. Zrobili krok to przodu z dockiem z Odinem, a potem dwa kroki wstecz przy niemieckich lotniach i tyle.

[ROMT]
Players
224 posts
6,390 battles
3 godziny temu, DziabuniaPL napisał:

Widzę też, że niektórzy tutaj prędzej sobie rękę utną niż powiedzą coś złego na temat tej gry. Bo WG robi wszystko tak dobrze i zajebiscie, nic tylko klaskac.

Nic mylnego. Jeśli mam napisać coś złego o WoW, to na przykład złote amunicji w World of Tanks za prawdziwe pieniędzy (bo to "płać, aby wygrać", ale na szczęście to usunęli), albo zbyt wyolbrzymiony grind (np. event Gwiazdka 2019 i okręt X). Ale jak mamy krytykować grę, to musimy przedstawić uzasadnione i logiczne argumenty. Takie dziecinne narzekanie typu "wy złodzieje, oszukujecie!", "dawniej eventy są lepsze", "nie chcemy CV i koniec!" niczego nie przekonują.

Jeśli chodzi o te przyszłe aktualizacje i te oferty za dublonów, to mam tylko słowa:

"Hm... Za drogo, więc niczego nie kupię. Mogę żyć bez tego i gram dalej."

Pozdrawiam.

• Cool 1

Players
40 posts
572 battles
7.07.2020 o 15:50, Odo_Toothless napisał:

Boty w randomie na razie w I-V. No to wchodzimy na równię pochyłą jak w WoP.

Nie, tylko na I-IV. Od 5 tieru są duże (?) ilości graczy tzn. rzadko daje boty do teamów. A czemu? Bo na niskich tierach są malutkie ilości hp i wyższe tiery zabierają życie bardzo szybko. Tak samo mnie boli konieczność wyboru Dallas-pepsi bo omacha jest ********** przez MM (bitwy +0,+1,+2 w zasadzie brak bitew -1, mimo szału na niemieckie lotnie). No a teraz kończę tą wypowiedź bez ładu i składu. 

[ISEN]
Beta Tester
4,743 posts
14,508 battles
On 7/7/2020 at 9:34 PM, SirXenon_36 said:

Nic mylnego. Jeśli mam napisać coś złego o WoW, to na przykład złote amunicji w World of Tanks za prawdziwe pieniędzy (bo to "płać, aby wygrać", ale na szczęście to usunęli), albo zbyt wyolbrzymiony grind (np. event Gwiazdka 2019 i okręt X). Ale jak mamy krytykować grę, to musimy przedstawić uzasadnione i logiczne argumenty. Takie dziecinne narzekanie typu "wy złodzieje, oszukujecie!", "dawniej eventy są lepsze", "nie chcemy CV i koniec!" niczego nie przekonują.

To załatw mi za darmo perm camo z eventu.

Właśnie w tym evencie pokazali jak bardzo ich polityka poszła o 180 stopni w przciwną stronę

- puerto albo płacisz albo grasz ok mimo wszystko jak ktoś miał czas to mógł sobie na to pozwolić

- Odin - spoko 50 za premke t 8 problemu niewidze

ale teraz mam do wyboru albo 7500 golda za łańcuch misji który da ci 600 żetonów( no grubo perm camo 5k kosztuje)

albo kupno kontenerów i Zeppelina

czyli reasumując finalna nagroda jest za hajs

przy wczesnym dostępie samą grą doszedłem lekko do Talina

Tu nagle wymyślają losowania

• Cool 4