Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Německé letadlové lodě: předběžný přístup

10 comments in this topic

Recommended Posts

[FIMRA]
Players
274 posts
11,175 battles

Hmm, nemecke lietadlovky? Hadam horsia vec ako ruske/sovietske bitevky. Jedina vec co sa mi paci je kamuflaz iron cross.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,229 posts
13,190 battles

To zas bude v alejích nablito letadlovek! Jdu zvracet velebnosti!

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
570 posts
20,264 battles

Čím více německých CV, tím lépe pro DD. Má to AP rakety, AP bomby, mělo by to dávat do DD menší poškození. Pokud se pletu, opravte mě prosím.

Akorát mi to s těmi AP raketami a AP bombami moc neštimuje s vyjádřením kluků z WG, že rakety mají CV proto, aby se ubránily útokům DD :cap_hmm:

[CSRNF]
Players
18 posts
5,056 battles

Proti DD to bude horší. Spiš tak na dělani citadel do křižníku :D

[CSN]
Community Contributor
251 posts
7,086 battles

Co jsem jezdil německé letadlovky v testu, tak po pár pokusech "co to udělá" jsem je přestal de facto nahánět... když už jsem se s nějakým chtěl vypořádat, tak jsem bral torpéda... nedavaji extra damage, ale jsou rychlá a sem tam se to povede i na normálních letadlovkách. Nicméně AP rakety na křižníky v dobrém úhlu... to je pochutnání ;)

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
183 posts
9,943 battles
4 hours ago, cer243 said:

Akorát mi to s těmi AP raketami a AP bombami moc neštimuje s vyjádřením kluků z WG, že rakety mají CV proto, aby se ubránily útokům DD 

Už dlouho jsem neviděl DDčko sneakovat letadlovku. Spíš to používaj aktivně na lov DDček v capech. Německá letadlovka vypne sekundárkami i křižník, víc nepotřebuje

Obecně jakákoliv další letadlovka ve hře jen násobí znamé problémy. Jsem zásadní odmítač CV, neboť toto není žádná hra.

Tedy zábavná a férová hra. Přijde snad někomu jako hra, postavit se na střelnici proti pušce a nechat do sebe střílet ?

Neberu argumeny jako: vždyť můžeš uhýbat a můžeš se přeci naůhlovat. Nebo zmáčkni tlačítko a sestřelíš víc letadel.

Toto není uplatňování skillu obou stran, to je jednostranná šikana. Proč nehrajou CV proti botům ? Vždyť to vyjde nastejno. Ten hráč v cílové lodi tam stejně jakoby není. Ta hra se hraje sama.

K těm žetonům:

Kamufláže jsou pěkné a chci dvě z nich. Ale stojí 600 žetonů. Vyjezdit normálním způsobem půjde 300. Dokoupit 300 nelze, koupíš minimálně 600. Takže těch 300 vyježděných bude stále jaksi lichých

• Bad 1

[MS-PS]
Players
28 posts
13,067 battles

Ahoj kapitani,tak nejak kluci z Wargu zapominaji na hrace,pridavani plechovek se mi nezda jako dobrej napad na zdokonalovani hry,a ty akce......prumerne nesplnitelny pro pracujici lid jsou naprdek,,nic ve zlem,ale na zlepseni hry by jste se meli zamerit ne na plechovky cus

• Cool 2

Sign in to follow this