Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

1 comment in this topic

Recommended Posts

[M-D]
Beta Tester
325 posts
9,638 battles

Od lat prowadzę swój kanał na YouTube. Skromny, bo skromny, ale własny. 

Moją główną specjalnością przez lata były filmiki związane z World of Tanks. Do dnia dzisiejszego zresztą je pokazuję. Są to bitwy ostatnimi laty wyłącznie moich widzów, bo sam już w WOT-a praktycznie nie gram.

W World of Warships gram od zamkniętej bety, z dłuższymi, kilkumiesięcznymi, a nawet rocznymi przerwami. Bitwy z okrętów na moim kanale również ukazywały się niemal od początku gry, ale były traktowane przeze mnie trochę po macoszemu. W sumie nadal tak jest, chociaż w przeciwieństwie do czołgów na YouTube są to wszystko moje własne bitwy. Trochę się ich nazbierało przez te wszystkie lata. 

Nie robię poradników, bo nie mam odpowiedniego skilla oraz znajomości mechaniki gry. Jestem po prostu addeptem i gram jak potrafię (albo raczej jak nie potrafię) najlepiej (najgorzej). 

Być może kogoś zainteresują te filmiki. A może i nie. 

1. Playlista World of Warships, czyli wrzucone do jednego worka:

2. Playlista "Morskie Opowieści", czyli bitwy nagrywane niejako "live". Coś jak stream, którego nie możecie zobaczyć, stream bez interakcji z widzami. Gadam sam do siebie, mówię odrobinę co robię i dlaczego, ale nie oznacza to oczywiście, że mówię z sensem. Marudzę, narzekam, czasami rzucę mięsem. Jak się trafi dobra bitwa, to ląduje na kanale. Oczywiście jeżeli zechce mi się włączyć nagrywanie.  Czasami omówię dodatkowo okręt z mojego punktu widzenia.  Nie są to jednak poradniki, nie mam odpowiedniej wiedzy by to robić, po prostu przedstawiam własne przemyślenia, odczucia i subiektywne opinie. 

Serdecznie zapraszam na kanał. Jeżeli się nudzicie i macie ochotę pooglądać jak lamią inni, to jest to właściwe miejsce. 

Sign in to follow this