Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,033 posts
4,444 battles

WG_SPB_WoWS_Infographic_Release_096_1200x480.jpg

Kapitáni!

Kvůli instalace aktualizace bude server nedostupný:

Ve čtvrtek 9.7.2020 od 7:00 do 10:00

Napište mi zde svou zpětnou vazbu!

Players
250 posts
17,999 battles

Tak pánové ...  udělat další tichej "velkej" nerf operací to už je i na moje nervy příliš ....  děte se už opravdu vycpat ...  random stojí za velký hnědy smradlavý a ted už si člověk ani neodpočine při operaci aniž by za to aspon něco dostal ...  jen si to děte vy WG staffové zahrát ...  nikde o tom ani zmínka a zase je to odrbaný aspon o 40% ba možná i víc ... ovlajkováno až na půdu ... 200k dmg skoro 50k spotu  ... 5  hvězd  a  nedostanu ani 1000 base exp ????  to jste fakt upadli z jahody na znak  ... Koukám že hru chcete dostat tam kde jsou tanky ...  aby se na ni co nejvíc lidí vykašlalo a radši šli hrát něco jinýho ....   no zatim vám to de skvěle ... kdyby tady byl emot prostředníčku , tak bych vám s nim zaspamoval zbytek povolenýho textu !!! 

• Cool 1

[HUGO]
Players
276 posts
6,359 battles

Když jste předělali okno Vybavení chtělo by to předělat v podobném stylu i okno Vnější vzhled. Při přepnutí mezi těmito dvěma okny to skáče na loď a opačně zase zpět, je to nepříjemné, člověka z toho bolí hlava.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
771 posts
9,370 battles

Můžete někdo vyzkoušet, jestli vám funguje u Ägira klakson? 

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
771 posts
9,370 battles

Taky mi nefunguje. Tak aspoň vím, že to není jen u mě :Smile_facepalm:.

[9-NFE]
Community Contributor
22 posts
5,974 battles

Zdravíčko guys,

s poslední aktualizací mám problém v podobě pohybové neostrosti (blur).

Nikde jsem se nedočetl zda byla tato možnost implementována nebo se prostě něco edited ale  před instalací posledního updatu jsem měl graficky i zvukově hru vyladěnou.

S instalací přišlo několik problémů zvuky jsou fakt příšerný až jsem měl asi hodinu co dělat to doladit tak, abych se nepoblil #sorryjako.

Když už jsem si zvykl na zvuky o kterých tedy bylo psáno ( jen prostě nezvyk no.. ) tak přišlo něco co nemohu nikde najít a to blur. 

Už v přístavu při pohybu myší se to celé jaksi rozmaže a při zastavení zaostří to samé ve hře. Nevím zda je to normální ale rozhodně to sleduji až teď a dost mi to vadí.

Samozřejmě jsem čekoval nastavení kde by to co mohlo dělat a na ultra max mega všechno to dělá stejně jako na low.

Otázka směřuje na to, zda má někdo podobný problém nebo jen já ? Ptám se proto abych zbytečně nereinstaloval lodě. 

Přikládám screeny  v klidu a při pohybu myší  nevím zda to budě vidět soustředit se na děla nebo kotvu.

Děkuji za odpověď.

shot-20.07.13_00.53.26-0580.jpg

shot-20.07.13_00.54.00-0858.jpg

[IDDQD]
Korzár
2,527 posts
819 battles
Před 13 hodinami ds_bombastic řekl/a:

Zdravíčko guys,

s poslední aktualizací mám problém v podobě pohybové neostrosti (blur).

Nikde jsem se nedočetl zda byla tato možnost implementována nebo se prostě něco edited ale  před instalací posledního updatu jsem měl graficky i zvukově hru vyladěnou.

S instalací přišlo několik problémů zvuky jsou fakt příšerný až jsem měl asi hodinu co dělat to doladit tak, abych se nepoblil #sorryjako.

Když už jsem si zvykl na zvuky o kterých tedy bylo psáno ( jen prostě nezvyk no.. ) tak přišlo něco co nemohu nikde najít a to blur. 

Už v přístavu při pohybu myší se to celé jaksi rozmaže a při zastavení zaostří to samé ve hře. Nevím zda je to normální ale rozhodně to sleduji až teď a dost mi to vadí.

Samozřejmě jsem čekoval nastavení kde by to co mohlo dělat a na ultra max mega všechno to dělá stejně jako na low.

Otázka směřuje na to, zda má někdo podobný problém nebo jen já ? Ptám se proto abych zbytečně nereinstaloval lodě. 

Přikládám screeny  v klidu a při pohybu myší  nevím zda to budě vidět soustředit se na děla nebo kotvu.

Děkuji za odpověď.

Ahoj.

Bohužel, tento bug/nedodělek se reportoval už u prvního kola veřejného testu pro tuto aktualizaci a to jak tady na CZ foru odemne a Mara (a tuším jednoho, dvou dalších), tak hlavně na ENG sekci. Však si to můžeš dohledat.. Odpověď je jednoduchá, WG začalo poslední měsíce vydávat patche rozbité, nezajímá je, jak fungují, opravují je až během aplikování s tím, že píší, jak nemají čas (věnují se totiž novým prémiákům, co jim sypou) a tak tu máme nejen rozmazaný blur, kdy když hejbeš kamerou, tak to vypadá fakt hnusně a můžeš si grafiku nastavit na max, ale třeba i rozostřené vlajky, kdy nepoznáš, co za vlajku tam kdo má. 

O zvucích ani nemluvím. Hodinu jsme je šteloval a výsledek je takovej, že stejně to občas mluví potichu a občas to pak zařve. Že slyším šplouchance do vody při střelbě na 20 km a i zásahy na takovou vzdálenost..

Hold si zvykni, že ve WoWs to spadlo do takových edited že se vydávají rozbité patche, které se "fixují" za pochodu a nebo vůbec. Můžeš doufat, že to třeba někdy opraví, ale třeba bug s Desynchrem se řeší už 2 měsíce a WG už ani nic nepíše a pomaličku to zametává pod kobereček. Stačí, když se tady žabáka zeptáš v otázkách pro WG, napíše ti ve stylu "něco máme, ale zatím nemohu nic říct". Hold, na funkčnost hry prostě kašlou.. ale penízky, to oni slyší.. Nikdy se ti u nového patche nestane, že by ti nefungovala platba v prémiovém schopu, nebo nešly koupit ty jejich předražené kontíky za dublonky.

• Cool 4

Players
5,246 posts
31,615 battles

Je to dodrbaný... jak v přístavu, tak při hře je to rozmazaný (karta nVidia). Ale možná to bylo opět "na četné žádosti pracujícího lidu", jako ostatně většina id edited změn :Smile_coin:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,240 posts
13,977 battles

Treba chápať,.... WG je jednoducho velký korporát. A ako každý správny korporát musí živiť x-manažérov, ktorí vydávajú nezmyselné rozhodnutia. Vid. Prerobenie zvukov, blur grafika atď v každom druhom patchi. Potom je tam aj kopec preplatených game designerov, ktorí sú schopní navrhnúť taký paškvil, ako nemožnosť zistiť počet expov získaných na lodi priamo z prvej obrazovky po kliknutí na loď, alebo chýbajúci názov nasledujúcej lode, ktorú hráč môže vyskúmať. 

[9-NFE]
Community Contributor
22 posts
5,974 battles

Ok díky za info . Spoustu změn v tomto updatu asi nikdo nepotřeboval to je fakt... Hromada zbytečných předělávek (nedodělků). A ten zvuk ? něco mám vypnuté ale stejně slyším třeba točení věží nebo motor ačkoli to je vypnuté. No zvyknu si co už KEK

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
721 posts
20,727 battles
Před 1 hodinou Mikhail800 řekl/a:

Treba chápať,.... WG je jednoducho velký korporát. A ako každý správny korporát musí živiť x-manažérov, ktorí vydávajú nezmyselné rozhodnutia. Vid. Prerobenie zvukov, blur grafika atď v každom druhom patchi. Potom je tam aj kopec preplatených game designerov, ktorí sú schopní navrhnúť taký paškvil, ako nemožnosť zistiť počet expov získaných na lodi priamo z prvej obrazovky po kliknutí na loď, alebo chýbajúci názov nasledujúcej lode, ktorú hráč môže vyskúmať

Jj, to se fakt povedlo klukům ušatým. Myslel jsem, že jsem si někde něco dodrbal, že přece takovou věc, jako zobrazení expů na lodi přímo na obrazovce přístav nedají pryč. Mýlil jsem se.

A na to, že mi někdy nenajede inventář/klan/profil hráče, na to už jsem si zvykl.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
256 posts
11,752 battles

Ty zmizelé expy lodi mě taky pěkně štvou....teď jediný způsob (alespoň na jiný  jsem nenarazil), jak zjistit, kolik expů mi ještě chybí na výzkum další lodě ve větvi, je jít do modulů (a i to mi poprvé trvalo než jsem na to přišel)...... co je na tom uživatelsky přínosného mi nevysvětlí nikdo..... K tomu ty dojebané zvuky...v každým patchi je vždy něco dokurvené.........všechno odpovídá mé představě ožralého vývojáře WG. který se ze své němoty probudil 24 hodin pře uzávěrkou. Teď další kapka v podobě novinek v 0.9.7 v podobě dalšího nerfu Venezie (copak, hríči Kremlinů si zase stěžovali?) a "evergreenu WG" Jutlanda. Ten Jutland dostal tolik nerfů, že už je ani nikdo nespočítá. Ještě dva tři nerfy a bude to totální křáp. Dělové DD a pořád ho zhoršují.....ale třeba takové Kitakaze nevadí nikomu..... Celému WG přeji, aby se někdo bohatej naštval a vybudoval celému WoWS pořádnou konkurenci....možná by začalo WG dělat opravdu to, co dělat má.......

[CSN]
Community Contributor
261 posts
8,163 battles
Před 15 hodinami ds_bombastic řekl/a:

Já jsem to měl rozmazené na posledních testech a s poslední aktualizací už i ve hře... prostě to nebylo ostré. Jediné, co mi pomohlo bylo zcela vypnout "Post processing" v nastavení grafiky ve hře. Pak už to je ostré.

• Cool 1

Players
25 posts

Dost odflakly update, chyby co byly reportovany na beta testu se vesele prenesly do releasu, grafika, zvuk. Co se ale stalo se hrou jako takovou? Doslo k nejakymu vseobecnymu nerfu? Vsechny lode krom premiaku jsou jak o 2 tiery horsi. Chapu nutnost prodat premiaky a vydelat penize, ale hra tim jde do totalniho kopru.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this