Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Fubuki Shirakami oraz Marine Houshou przejmują dowodzenie

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
236 posts
3,697 battles

Śmieszne, widząc, że na naszych serwerach żeby je zdobyć to trzeba wydać 33zł a na Azjatyckich serwerach były za darmo, to już wolę bardziej hajs pozbierać na DLC do Destiny 2.

https://worldofwarships.asia/en/news/general-news/hololive_commanders/

tutaj link na dowód.

• Cool 1

Players
236 posts
3,697 battles
8 minut temu, krzysiek_1990 napisał:

asda.jpg

No widać jak WG traktuje wszystkie serwery równo, dając darmowych dowódców na jednym serwerze, a na innych za tych samych dowódców trzeba wydać kasę, bo oczywiście WG, a moje zaufanie do WG przestało istnieć po kompletnej katastrofie jakę było serdeczne Pay2Rico.

• Cool 2
  • Boring 1

[K_Z_G]
Players
3 posts
8,760 battles

Po diabła kolejnych japońskich dowódców nawet te g##niane okręty z warhammera mają japońskich d-ców. może by tak na inne nacje cokolwiek jeśli już WG musicie?

[WDMF]
Players
32 posts

obejmą dowodzenie nad flotyllą botów , bo tych wbrew zapewnieniom WG wcale nie ubyło  a co mi tam  i tak nie kupuję ani nie kupie niczego poza tym u ruskich wszyscy są równi ;) tylko niektórzy równiejsi

• Cool 1

[TF16]
Players
2,323 posts
23,390 battles
12 hours ago, ROTOR_72 said:

obejmą dowodzenie nad flotyllą botów , bo tych wbrew zapewnieniom WG wcale nie ubyło  a co mi tam  i tak nie kupuję ani nie kupie niczego poza tym u ruskich wszyscy są równi ;) tylko niektórzy równiejsi

O Boże, ale jak to botów?

Players
236 posts
3,697 battles
2.07.2020 o 10:37, Lucius_Dentatus napisał:

O Boże, ale jak to botów?

Jak to jakich botów, te co na 10 tierach sie wpieprzają między wroga albo pływają tak jakby mówili "Tu jestem Rozwalcie mnie".

[MGLA]
Players
154 posts
20,435 battles

ale ja nie znam tych pań, nikt nikogo do kupowania nie zmusza. Nie rozumiem kogo Wg tam ma od podejmowania takich decyzji z czapy, ale koleś albo baba są oderwani od rzeczywistości, chciałbym zobaczyć ile na eu się sprzeda tego.

Players
262 posts
6,542 battles
1.07.2020 o 19:37, Kosorog napisał:

Po diabła kolejnych japońskich dowódców nawet te g##niane okręty z warhammera mają japońskich d-ców. może by tak na inne nacje cokolwiek jeśli już WG musicie?

Mi osobiście to nie przeszkadza za bardzo (nie używam np. laseczek z ARP, ale są na ichnych okrętach, więc nie zajmują miejsca w rezerwie)...

... jednak zdecydowanie wolałbym, żeby zamiast stada nic nie wnoszących lasek, WG wrzuciło chociażby jednego specjalnego kapitana dla okrętów japońskich. :Smile_sceptic:

Nie legendarnego, bo jest Yamamoto, ale specjala w stylu Dunkirków / Doe / Jutlandów itp.

• Cool 3