Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Baron_von_Sliwowitz

[Baron von Sliwowitz] Stream,Historická okénka,souteze,zabava...

112 comments in this topic

Recommended Posts

Players
68 posts
21,102 battles

Vysilani:temer kazdy den navecer+tematicke soboty,ci nedele.

Postrehy,chlubeni,narky i napady,prosim zde...dekuji

Zde se dozvite i vyhlasovani soutezi,jejich vyhercu apod.

Vas ooo veliky..

Baron von Sliwowitz

• Cool 1

Players
68 posts
21,102 battles

,Pozor,pozor,na vedomi se dava,s patricnym predstihem,aby velevazene obecenstvo melo cas pripravit nervy,sve "velíny",dostatek popcornu,hranolek a steaku,ke sledování Výročního streamu,na kanálu "Yasulord",dne 8.8.2020,v sobotu,který jsem příhodně a takticky nazval:"Tři králové přicházejí".Proč takhle??Vše se dozvíte,pokud se zůčastníte,už víte,že ooo,Veliký nedělá nic beze smyslu...Pokud jste zvědaví,máte chut se bavit,soutěžit a hrát si,a to za přítomnosti a neodolatelné ůčasti šlechty,jste srdečně zváni.To,že proběhne možná magie,určitě napětí a adrenalin a v nemenší míře i legrace,asi nemusím předesílat.

Proč vyročni?Jací Tři králové?Proč,kdo,nač a cožééé???To,jak je mým oblíbeným zvykem,neví ani ten nejpovolanější-jeho Lordstvo-ooo nejvyšší.Poprve se též dočte až zde,stejně,jako vy,co se to zde vaří,chystá a kuje...a bude stejně nevědomý,jako vy všichni.

Velké Entrée propukne v dopoledních hodinách,cca kolem 10hod.

Zcela výjimečně se s vámi loučím a těším na ůčast pozdravem Tří králů...

Ave My...

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,118 posts
14,516 battles

image.thumb.png.d9022e9796b045d9ca2b6f4f09b6b34f.png

Vyhranolkováno, děkuju :crab:

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,118 posts
14,516 battles

Máš tady perfektní skvadru screenmakerů :cap_haloween::cap_haloween:
Lada je tu hvězda :cap_cool:

Spojler

Gratulka výhercům - zdraví rejpavá sekretářka :cap_like:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
721 posts
20,736 battles

Ahoj Baronku, mám na Tebe jednu prosbu (nevím, zda je to však reálné uskutečnit). Při spuštění Tvého streamu mi automaticky video jede ve FHD (1080p), jiná možnost k dispozici není. Bohužel můj starý dýchavičný dědeček notebook to už moc nezvládá a během pár sekund hřeje jako smyslu zbavený (navíc žena to ne a ne docenit, že na ní fouká teplý vzduch, připomenu jí to v zimě, až se bude třepat po peřinou) . Co mám odzkoušeno u jiných streamů, tak při rozlišení 720p je to cajk a teploty jsou akceptovatelné.

Pokud implementace výběru nižších rozlišení streamu je realizovatelná, budu moc vděčný. Přeci jen notebooky nemají dlouhodobě rády vysoké teploty, zvláště když jsou v pokročilém věku. Díky za zvážení.

• Cool 1

Players
68 posts
21,102 battles
V 18. 8. 2020 v 6:36 cer243 řekl/a:

Ahoj Baronku, mám na Tebe jednu prosbu (nevím, zda je to však reálné uskutečnit). Při spuštění Tvého streamu mi automaticky video jede ve FHD (1080p), jiná možnost k dispozici není. Bohužel můj starý dýchavičný dědeček notebook to už moc nezvládá a během pár sekund hřeje jako smyslu zbavený (navíc žena to ne a ne docenit, že na ní fouká teplý vzduch, připomenu jí to v zimě, až se bude třepat po peřinou) . Co mám odzkoušeno u jiných streamů, tak při rozlišení 720p je to cajk a teploty jsou akceptovatelné.

Pokud implementace výběru nižších rozlišení streamu je realizovatelná, budu moc vděčný. Přeci jen notebooky nemají dlouhodobě rády vysoké teploty, zvláště když jsou v pokročilém věku. Díky za zvážení.

Ahoj,cer243,pokusil jsem se snížit kvalitu přenosu,ale ve výsledku se dnes díky tomu twitch přisekával,byl jsem nucen nastavení vrátit a srovnalo se to.Twitch,jako takový stejně nepustí moji vysokou kvalitu vysílání a na výstupu si ji sám osekává a degraduje podle sebe,takže jedině snad si to musíš nastavit u sebe v zobrazení-nastavení počítače...Nemyslím,ale,že twitch je to,co ti způsobuje přehřívání,mrkni,co ti jede po spuštění,nebo na pozadí,kolikrát to ani lidi neví a počítač si žije svým životem...

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
721 posts
20,736 battles

Baronku, moc díky za snahu.

Bohužel videa dávají staršímu HW řádně na zádel. Holt budu muset ženu ukecat, že nový ntb fakt potřebuji :Smile_veryhappy: ale předem vím, jak dopadnu.

Programy po spuštění a běžící na pozadí mám okoučované. Prohlížeče jsem zkoušel taky různé (vždy výsledek stejný, procesor zatížen prohlížečem). Ještě teda prolezu nastavení prohlížeče, zda to tam jde nějakým způsobem osekat. Ještě jednou díky.

• Cool 1

Players
4 posts
795 battles

Ahoj. Na Twitchi je v nastavení možnost vybrat si v jaké kvalitě se na to chci koukat. Vpravo dole, ozubené kolečko, záložka kvalita. 

Edit. Aha, tak sorry, že melu blbosti. Opravdu to u některých streamů nejde. Tak pardon :)

Players
68 posts
21,102 battles

Připravuji pro vás,na výzvu z vícero stran,historicky laděný seriál Nedělních streamů-"Námořní válčení od starověku po současnost".Projekt je ještě prozatím ve fázi vývoje,ale info o speciálech a jejich tématech se dozvíte v "nástěnce" v panelech pod streamem.Případné připomínky,či náměty a postřehy můžete zanechat zde.

Díky..

AVE...Já

• Cool 3