Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bigger_Than_Your_Mother

Blad w grze- gdzie to zglosic ?/ Error in the game- where to report ?

7 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
9 posts
7 battles

Witam, w grze znalazlem blad. Blad wyglada tak:

Zakupilem sobie dopiero co lotniskowska  V Zuiho i odrazu w pierwszej misji(po zakupie moda) mialem problem a w drugiej to juz przegiecie.

Problem polega na tym ze zakupilem sobie moda na dodatkowe "torpedowce" zamiast mysliwcow.

Blad wyglada tak ze wysylam dana jednostke zeby storpedowala jakis statek i ta jednostka podlatuje, melduje ze podchodzi do celu po czym w momencie kiedy miala wypuscic topedy to zawraca. W sensie zachowuje sie jakby wypuscila torpedy ale ich nie wypuszcza. I w tym wlasnie momencie trace calkowicie kontrole nad jednostka bo jednostka ta z torpedami na pokladzie kieruje sie prosto poza granice mapy i leci..... cholera wie gdzie :P

Przez radio komunikuje sie prawidlowo jak ja probuje sciagnac na statek albo pokazac inny cel czy cos, ale fizycznie leci dalej.

Problemem jest zdaje sie to ze jest caly czas ustawiona na storpedowanie tego statku ktorego finalnie nie storpedowala.

I tak w pierwszej bitwie stracilem kontrole nad jedna jednostka gdzies w polowie gry a w drugiej bitwie nad 2 jednostkami tak gdzies w 20% czasu bitwy.

Ktos wie gdzie mozna zglosic tego buga ?

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

tak jak kolega wyżej napisał, tylko nie zapomnij zrobić screenów z błędem, ba raczej będą tego od ciebie wymagali

Players
2 posts
2,548 battles

witam,po waszej nieszczesnej aktualizacji 6.0 odechciewa sie grac w to badziewie,bo ta gra stala sie teraz dokladnie BADZIEWIEM! i to do kwadratu z podwojnym dniem..Jak mozna grac z niewidocznymi statkami????moze mi to ktos wytlumaczyc?przeciez to zakrawa na jakas paranoje ludzie!! to juz nie nawet ze w niszczyciel sobie chmurke pusci ale poprostu plywa kolo mojego statku i napierdala po 20 torped w pancernika ktory jest tak wolny ze nie ma sily zeby udalo mu sie te torpedy z bliska wystrzelone ominoc!!!!ale najlepsze jest to ze cala gre plywalem tirpitzem za nim (patrzylem z kad torpedy plyna)i nie moglem go namierzyc!!!!ani razu mi sie nie pokazal!!!przeciez to jest jakas kpina zenada i syf co wyscie zrobili w tej grze?ja w kazdym razie za taka gre dziekuje bo nie mam przyjemnosci w tym aby wydawac kase na grindowanie statkow a potem rownie dobrze nie wyplywac wcale bo po co?w jakim celu?zeby sobie niszczyciele postrzelaly?ja dziekuje wam bardzo za gre i nie dziwcie sie ze ludzie cheaty instaluja bo wy poprostu nie dajecie grac..to zescie teraz gre zbalansowali nie ma co..zegnam

Players
1,320 posts

kolejne dziecko na BB, ktore turnipsem sciga DD - pro - taki jest skutek lecenia na pale linia, ktorej sie nie rozumie, a pozniej kupienia(wygrania) premek wysokiego tieru bez znajomosci klasy - 0 skila i placz - l2p. nie wchodz na turinpsa czy szarego bo poki co to za wysoki poziom dla Ciebie

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.