Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mateusz_destroyer_2014

cleveland

20 comments in this topic

Recommended Posts

[LW-]
Beta Tester
17 posts

Haha czyżby takie były plany w OBT , testowali jaka zwykła jednostkę by się przekonać czy się nada na Premium? jeśli tak jest to wiadomo co :D

Weekend Tester
6,314 posts
5,488 battles

cleveland jest dla mnie najlepszą szósteczką - nie ma to jak walić co 7 sekund z 12 dział :P  przerobienie tego okrętu na premium (mam nadzieję nigdy do tego nie dojdzie) to będzie zwyczajny skok na kasę. :angry:

• Cool 1

Weekend Tester
5 posts
1,474 battles

cleveland jest dla mnie najlepszą szósteczką - nie ma to jak walić co 7 sekund z 12 dział :P  przerobienie tego okrętu na premium (mam nadzieję nigdy do tego nie dojdzie) to będzie zwyczajny skok na kasę. :angry:

Skok czy nie skok ale warto go posiadać w swoim arsenale.

Beta Tester
50 posts
227 battles

Skok czy nie skok ale warto go posiadać w swoim arsenale.

W tym przypadku : mówię do wszystkich ,warto go zostawić

[POMF]
Weekend Tester
2,307 posts
8,603 battles

I tak po pewnym czasie okret bedzie tak popularny jak kw1s wsród pomidorów graczy jesli zostanie tak op jak jest i bedzie standardowym okretem. Jak zrobia go premka to po pewnym czasie dostanie nerfa(oficjalnie potwierdzonego lub nie z patcha na patch) i stanie sie taki sobie.

Weekend Tester
6,314 posts
5,488 battles

I tak po pewnym czasie okret bedzie tak popularny jak kw1s wsród pomidorów graczy jesli zostanie tak op jak jest i bedzie standardowym okretem. Jak zrobia go premka to po pewnym czasie dostanie nerfa(oficjalnie potwierdzonego lub nie z patcha na patch) i stanie sie taki sobie.

Poza działami (główne i p-lotki) i manewrowością okręt nie jest aż tak OP. Jeżeli zarznął samotnie rzucać się na pancerniki - powodzenia. :trollface: IMO główną wadą Clevland'a jest jego pancerz którego nie ma oraz łatwopalność - pożar przytrafia mi się praktycznie co bitwę :ohmy: (nie chodzi o pojedyncze pożary ugaszone ekipą naprawczą). Poza tym pancernik jest w stanie dobrze wymierzoną salwą zdjąć nam nawet 1/5 całego HP.

• Cool 2

[SBP]
Beta Tester
85 posts
7,967 battles

....Poza tym pancernik jest w stanie dobrze wymierzoną salwą zdjąć nam nawet 1/5 całego HP.

Pancernik jedną salwą dobrze wymierzoną to gasi "topi" full HP Cleveland'a.
  • Cool 1

[PWS]
Beta Tester
798 posts
10,519 battles

Zgadzam się z tym , bardzo dobra prognoza, bo okręt faktycznie  dużo mogący znieść ,a kowbojska szybkostrzelność może się okazać bronią obusieczną  dla tej jednostki , bo bandy maniaków  zasłaniających niebo salwami co  6 s  Po pewnych zabiegach -nerf  szybkostrzelności  i prędkości  może i byłaby z tego premka, ale   raczej będziemy świadkami powolnej śmierci tej jednostki, w procesie  licznych  re balansów a;la WG , aby stał się  okrętem  dla  wszystkich czyt dla  nikogo .   Cieszmy  się i grajmy  póki jest jaki jest 

Alpha Tester
272 posts
6,496 battles

Błąd w kliencie a bijecie pianę i snujecie teorie.

Coś trzeba robić gdy grać się nie da :p

[POMF]
Weekend Tester
2,307 posts
8,603 battles

Pewnie poczekać na jego usunięcie.

Albo grac tylko nim jesli go nie usuna:)

Alpha Tester
99 posts
8,813 battles

Ten okręt stanowi zagrożenie nawet dla pancernika. Jego szybkostrzelne działa już nie raz dały mi popalic. :) 

[ANKH]
[ANKH]
Players
266 posts
12,235 battles

Ja powiem krótko - świetny okręt i robi robotę. Kapitalnie mi się nim walczy a jeszcze nie jest do końca upgreadowany (brakuje mi tylko upgreadu dział czyli szybkostrzelności)

Edited by NuklearnaPL

Beta Tester
1,919 posts
7,384 battles

Ale zepsułeś, poczekałbyś miesiąc i byś odkopał temat dokładnie po roku :( 

• Cool 2

Players
1,796 posts
2,177 battles

Nie mniej jednak, ja mu tego gratuluję :)

Tak na przyszłość, wiecznie żywe dyskusje na temat okrętów są w dziale "Okręty"

[ORKAN]
Players
1,548 posts
3,901 battles

Nie mniej jednak, ja mu tego gratuluję :)

Tak na przyszłość, wiecznie żywe dyskusje na temat okrętów są w dziale "Okręty"

Gratulacje z klasą. Bo - bądź co bądź, Twoja kandydatura do Złotej Łopatki stała się jakby nieco słabsza :trollface:
  • Cool 1

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,979 battles

Gratulacje z klasą. Bo - bądź co bądź, Twoja kandydatura do Złotej Łopatki stała się jakby nieco słabsza :trollface:

Zawsze może być pozłacana łopatka. 

Ad rem: temat zamykam, dość wykopków bez licencji. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.