Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
colonel_duce

Par otazok ohladom Akizuki, Yamamota, zbrojnice

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
189 posts
6,998 battles

Zdar lidi,

chcel by som sa spytat aky skill by bol optimalny pre kapitana na Akizuki (potazmo aj pre lode T9 a T10), momentalne mam len taky standart a 3 volne body:

image.thumb.png.4a106b955d1e7e286c8319ace68f449b.png

rozmyslam nad IFHE, ale neviem ci sa to az tak oplati, lebo zase zapalovanie mam rad a rozmyslam nad Survivability expertom nech dvihnem HP. Problem na Akizuki mam paradoxne najme s inymi DDckami. Lod je to pomala a neobratna, takze vzdy mi riadne nalozia (neviem ci je lepsie AP alebo HE na DD) a kedze je neobratna tak by sa kapitanovi zisiel aj Vigilance skill kvoli torpedam do mojho smoke a nielen tam.

Druha moja otazka je ohladne Yamamota a kam ho dat. Podla talentov urcite na BB, ale podla par videi ktore som videl by bol idealny prave na Akizuki lajnu. Akurat ci ma zmysel zvolit PM a EM talenty, ktore ma vylepsene? Krakena len tazko dosiahnem na BB, najme s lodami ktore si drzia odstup (este mam len Amagi). Ma ho niekto na Akizuki lajne? Mozte dat screen zo skillov ktore ma? Oplati sa Adrenaline Rush?

A posledna bonusova tretia otazka je ohladom zbrojnice, je nieco co by malo pribudnut cca do konca leta okrem Luddendorfa? Rozmyslam nad Thundererom alebo Luddendorfom, ktory ale dostal teraz skaredy nerf.

Diky

[CUMID]
Players
31 posts
5,449 battles

Odpovím ti hlavně na první otázku, na Akizuki ti doporučuju dát Survivability expert, víc HP se gunboatu hodí vždycky, IFHE nedoporučuju, přišel bys o poškození požárem, které bývá na  Akizuki velice slušné. Dále dopuručuju Advanced firing training
pomocí něho si zvýšíš dostřel  a na Kitě a Haru pak s ním a s vylepšeníma dosáhneš na úžasný dostřel 17,5 km :) Potom určitě Demolition expert na zvednutí zápalnosti, ještě doporučím Preventive maintenance ktará ti pomůže udržet loď provozuschopnou pod palbou. Ještě doplním - podle mých zkušeností s DD na jiné DD vždy HE, větev s Akizuki jsem dvakrát kompletně vyzkoumal a nikdy mě střelba HE nezklamala:)

Co sa týče Jamamota tak ti řeknu jen to, že ho mám na Shimakaze a tam se mi osvědčil kvůli talentům, přidání spotřebního doplňku a doplňování HP se hodí. Kromě toho zlepšené schopnosti tam taky využiju, protože shimakaze otáčí věže pomalu a moduly má vyřazené skoro pořád... Na japonské dělové DD větvi Jamamota vyzkoušeného nemám.

Screen mého 19ti bodového velitele, momentálně na Kitakaze

image.thumb.jpeg.6f16030758c8fbeb7a703acc8b539744.jpeg

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
519 posts
12,435 battles
Před 2 hodinami colonel_duce řekl/a:

aky skill by bol optimalny pre kapitana na Akizuki

Přesně jak napsal Ciclik, určitě si dej skill na více HP. Na této linii jej využiješ často.

Ohledně IFHE jsou různé názory. Obecně se na Akizuki doporučuje i po reworku.

Viz. https://forum.worldofwarships.com/topic/213359-ifhe-all-night-long/

Je to na tobě. Máš raději požáry nebo konstantní damage? To IFHE je spíše na střílení do bitevek. Proti křižníkům by měla být základní penetrace HE dostatečná.

Také můžeš zkusit základní střelecký výcvik pro ještě rychlejší palbu.

Vigilance zvaž u Haruguma - to je častá oběť torpéd. :Smile_teethhappy:

Ohledně zbrojnice zatím žádné info není. Doporučuji sledovat Dev blog.

Ale momentálně je asi 15 lodí ve stavu testu nebo u ledu. Kterákoli může kdykoli přijít.

• Cool 2

Sign in to follow this